Hledáte cestu k navázání kontaktu mezi věřitelem a klientem? Pak dozajista oceníte bezplatnou součást tohoto portálu, jenž figuruje jako burza půjček. Zdarma umožňuje vložit jak poptávku, tak i nabídku finanční injekce – stačí jen jednoduše popsat specifika daného produktu.

Nabídka půjčky

Figurujete jako nebankovní společnost, jenž se nebojí postavit za své úvěry a nabízí
Pro všechny seriózní věřitele je připravena sekce umožňující bezplatné vložení nabídky půjčky. Ta získává formu efektivní reklamy bez nutnosti hradit vysoké částky spojené s propagací. Vložení nabídky do naší burzy půjček je totiž kompletně zdarma.

Poptávka půjčky

Toužíte po úvěru, jenž se běžně nevyskytuje v nabídce bankovních domů? Chcete produkt kombinující absenci ručení, dokládání příjmů a nutnosti hradit poplatek předem? A nebo hledáte zcela jinou půjčku? Pak dozajista využijte naši bezplatnou burzu. Jednoduše do ní vložíte krátký inzerát ve kterém specifikujete, jaký úvěr hledáte. Popište základní vlastností finanční injekce a přidejte cílovou sumu a optimální výši splátky. Aby poptávka skutečně splnila svůj účel, nezapomeňte přidat kontakt, na kterém vás věřitelé se svými nabídkami zastihnou.

Příchozí vyhledávání:

  • burza pujcek
  • burza úvěrů