GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Podali jste žádost o půjčku a tu vám kupodivu zamítli? Důvodem byl záznam v registru dlužníků? Někdy se lidé nestačí divit, že i po dobu několika dlouhých let je jejich osoba stále vedena v evidenci. Bohužel, někdy tomu tak je. Když se dostanete do problémů s penězi  a ty najednou přerostou v dluhy, pak se díky nesplaceným závazkům dostanete na černou listinu dlužníků. Jakmile tam jednou jste, pěkně dlouho si počkáte, až vás z registru vymažou. Do evidence dlužníků jsou zařazeni všichni, kdo s e s platbou více jak 500 Kč opozdí nejméně o tři měsíce. Zejména dodavatelé energií nebo telefonní operátoři takto pečlivě doplňují každý měsíc záznamy. Problém je však v tom, že i když pak jednoho dne všechny své závazky uhradíte, neznamená to automaticky, že vás hned z registru vymažou. Na to si právě počkáte ještě několik dalších let. Když pak chcete v tomto období žádat o půjčku, může taková evidence v registru nadělat pěknou paseku a úplně zhatit vaše plány na krásnou půjčku. Vzhledem k tomu, že všechny informace o podaných žádostech o různé půjčky a úvěry jsou rovněž zaregistrovány v evidenci, je někdy možná lepší si nejprve ověřit, zda vaše osoba stále figuruje na seznamu. K tomu stačí velmi málo. Žádost o výpis z registru dlužníků můžete podat nejen na příslušných webových stránkách, ale i prostřednictvím krátké SMS zprávy. Odpověď obdržíte stejným způsobem do několika málo minut a podle získané informace pak můžete zvolit nejlepší postup. Těch pár stokorun co se vám rovnou odečte z telefonního tarifu jistě stojí za to. V očích úvěrových společností pak působíte daleko serióznějším dojmem, než kdybyste bezmyšlenkovitě podávali jednu neúspěšnou žádost za druhou. Jestliže zjistíte, že jste v registru dlužníků stále vedeni, pořád ještě není nic ztraceno. Právě naopak, před vámi se otevírá široké pole působnosti a s rozsáhlým možnostmi na tu nejlepší půjčku.

Chci půjčku

Půjčka bez registru

S evidencí v registru dlužníků je zcela zbytečné chodit do banky a žít v naději, že získáte jakoukoli půjčku. Vezměte na vědomí, že každá banka si klienty nejprve prolustruje v centrálním bankovním i nebankovním registru klientských informací a jakmile zjistí, že zde máte záznam, přisoudí vám tak nízkou bonitu, že ani k dalšímu kroku ve schvalovacím procesu nedojde. Z toho důvodu, když tedy víte, že máte záznam v registru dlužníků je mnohem efektivnější, když se obrátíte rovnou na nebankovní společnost, kde jsou ke klientům mnohem více benevolentní. Nebankovní společnosti mají pochopení pro problematické situace zákazníků a snaží se jim v prvé řadě pomoci. Proto mají připraveny úvěrové produkty pro každou příležitost. Není problém, abyste si sjednali nebankovní půjčku jen pár dnů před výplatou, bez nutnosti doložení potvrzení o příjmu ze zaměstnání, bez ručitele, půjčku bez kontroly registru dlužníků na vyplacení exekuce, apod. Podle svých potřeb můžete tedy zvolit rovnou odpovídající nebankovní úvěrový produkt. Jestliže tedy podle výpisu jste stále vedeni v registru dlužníků, pak vám nic nebrání v tom, abyste si půjčku zvolili ze sekce půjček bez kontroly registru dlužníků. U těchto půjček poskytovatelé již předem počítají s tím, že jejich klienti budou v registru vedeni.

Nebankovní půjčka pro každého

Půjčky bez kontroly registru dlužníků naleznete v nabídce celé řady solidních nebankovních společností, jejichž poskytovatelé již dopředu počítají s tím, že zákazníky budou zejména osoby, které figurují v některém z registrů. Jelikož je podle novely zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech zákonnou povinností každé finanční společnosti předem si ověřit platební schopnost žadatele o půjčku, přistupují firmy k tomuto požadavku rozdílným způsobem. Pokud nenahlíží do registru dlužníků, pak se to týká jen velmi malých půjček v řádu tisícovky, kde je ale na druhou stranu riziko takto poskytnutého úvěru vyváženo vyšší úrokovou sazbou. Pokud ale daná úvěrová společnost během schvalovacího procesu obdrží informaci, že jste zadluženi až po uši, na svých bedrech si nesete, ne jednu, ale i několik exekucí najednou a podle vašich příjmů je zcela evidentní, že nejste absolutně schopni dostát svým závazkům, pak vám ve vašem vlastním zájmu raději žádost zamítnou. Férové nebankovní společnosti se snaží ochránit své klienty před dluhovou pastí, z níž není úniku. Naopak, kdyby vám další půjčku schválili, mohli byste upadnout až na samé dno a stali by se z vás předlužení jedinci, kteří zoufale upínají svoji naději k osobnímu bankrotu.  Avšak ne každému se potom podaří tímto způsobem oddlužit, jelikož osobní bankrot se řídí podmínkami insolvenčního zákona a ty nelze aplikovat na jakékoli závazky.

Sjednat půjčku

Půjčka vyplacená  ihned

I když máte záznam v registru dlužníků  a v minulosti jste se dostali do problémů se splácením, nemusí to automaticky znamenat, že byste si nemohli vzít další úvěr. Ono do jisté míry také záleží na tom, jak vysokou sumu požadujete. Samozřejmě, že vždy bude snazší sjednat si malou půjčku , ale nic nebrání tomu, abyste si nesjednali dlouhodobou půjčku v řádu několika set tisíc či milionu korun, obzvlášť, když její splácení podložíte zástavou nemovitosti. Případně můžete využít ručení další osobou, která v žádosti o půjčku bude figurovat jako spolužadatel. Pokud přemýšlíte o zástavě nemovitosti, pak nezapomínejte na fakt, že zastavená nemovitost ani nemusí být ve vašem výlučném vlastnictví. Stačí když k půjčce doložíte písemný souhlas majitele, že daný objekt bude sloužit jako záruka za splacení půjčky. Na dané nemovitosti se můžete podílet třeba jen malým, nebo vůbec žádným vlastnickým podílem. V mnoha případech se takto řeší finanční záležitosti v rodině. Velkou předností nebankovních půjček je zcela jistě fakt, že si ji kompletně sjednáte online, od podání žádosti až po konečné vyplacení peněžních prostředků, což probíhá zpravidla převodem na bankovní účet. Avšak některé subjekty dávají přednost hotovosti, kterou vám připraví k vyzvednutí kdekoli třeba na terminálu sazka, na čerpací stanici nebo v trafice. Tím pádem se dá považovat jakákoli nebankovní půjčka za okamžitý zdroj peněžních prostředků a nemusíte vyřizováním trávit hodiny na pobočce tak jak je to obvyklé u bankovních půjček.

U nebankovních společností existuje zcela specifická sekce půjček bez kontroly registru dlužníků, která je prioritně určena těm klientům, kteří z důvodu evidence nemohou dosáhnout na klasickou půjčku v bance.