GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Pocítila vaše peněženka akutní nedostatek financí? Potřebujete rychle sehnat alespoň pár korun navíc? Řešením může být expres půjčka. Ta vám zajistí finance neskutečně rychle. Přitom nemusíte vytáhnout ani paty z domu a peníze vám během chvilky přistanou na účtu. Nevíte jak na to? Jednoduše, stačí mít k dispozici připojení k internetu a mobilní telefon po ruce. Rychlá půjčka vám pomůže v každé situaci. Je natolik diskrétní, že nikomu opravdu nemusíte sdělovat, na co peníze právě potřebujete. Hravě s nimi zaplatíte složenky z ledničky, vyrovnáte finanční deficit do výplaty a snadno tak s její pomocí pokryjete každodenní výdaje. Okamžitá půjčka nabízí pohotové řešení i v případě, kdy nemáte k dispozici bankovní účet. Třeba proto, že vám jej znenadání obstavil exekutor a vy jste se tak prakticky ze dne na den ocitli úplně bez prostředků. Rychlou půjčku si můžete nechat vyplatit i v hotovosti. Budete ji mít stejně rychle jako kdyby se jednalo o bankovní převod, nemusíte čekat na žádné poštovní poukázky. Ty už jsou dávno minulostí a převálcovaly je jiné daleko pružnější metody.

Kde rychle obdržíte půjčku?

Mnoho lidí se stále domnívá, že banka je jedinou institucí, která vám může poskytnout půjčku. Avšak doba pokročila a situace na trhu půjček se podstatně změnila. Bankám v každém směru velmi silně konkurují nebankovní společnosti, které nabízí řadu kvalitních úvěrových produktů. Je všeobecně známo, že se zaměřují zejména na klienty, kteří s žádostí o úvěr neuspěli. Bankovní domy totiž kladou na žadatele o půjčku dost vysoké nároky a vyhovět jejich požadavkům není jen tak. Stačí mít nedoplacenou hypotéku, záznam v registru dlužníků či nedostatečný příjem a vaši žádost o půjčku neschválí. Z toho důvodu se řada klientů v krizových finančních situacích obrací na nebankovní sektor, který jim umožňuje okamžité řešení. Přitom nabídku soukromých firem naleznete převážně v prostředí internetu, kde s pomocí různých kalkulátorů a online srovnávačů půjček si jednoduše vyberete nejvhodnější půjčku pro sebe.

Chci půjčku

Online půjčka v extrémně rychlém čase

Pokud vás s financemi tlačí čas, je samozřejmé, že musíte zvolit půjčku z kategorie rychlých expres půjček. Zpravidla se jedná o menší částky, které jsou však pohotovým pomocníkem v nouzi. Charakteru takové půjčky odpovídají i podmínky splacení. U některých společností je splatnost rozložena na několik dnů až jeden měsíc, u jiných musíte počítat s vyšší úrokovou sazbou a jinde se půjčka zase neobejde bez doložení příjmu. Proto si jako svého potenciálního věřitele musíte zvolit takovou společnost, která dokáže bez problému akceptovat vaše možnosti. Aby se vámi požadované peníze dostaly co nejrychleji až k vám, celou půjčku si rychle vyřídíte jen v prostředí internetu. Přímo na webových stránkách poskytovatele podáte jednoduchou online žádost. Ta má podobu krátkého formuláře – zadáte jméno, příjmení, email, telefon a posuvníkem si navolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Následně ihned je žádost zpracována plně automatizovaným systémem, který ji vyhodnotí a vás obratem informuje o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, současně na mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Zvolíte sii způsob vyplacení peněžních prostředků, ať už rovnou na bankovní účet a nebo výplatu v hotovosti. Ani druhý způsob vás nijak nezdrží. Peníze máte okamžitě připraveny k vyzvednutí třeba v nejbližší trafice nebo na čerpací stanici. Záleží jen na tom, nakolik jste akční. I zde zůstáváte v úplné anonymitě. Peníze jsou vyplaceny na základě alektronického kódu a ani obsluha platebního terminálu nemá nejmenší ponětí o tom, že se jedná o půjčku. Proto se nemusíte vůbec ničeho obávat. Expres půjčka je rychlejší než doručení krátkého emailu. Z toho důvodu také patří k poměrně často vyhledávaným produktům a klienti jsou s jejími službami nad míru spokojeni.

Expres půjčka bez formalit

Skutečně rychlá půjčka v online podobě dokáže vaši žádost posoudit jen s pomocí elektronického systému. Nemusíte vyplňovat žádné stohy papírů, tak jak je to zcela běžné na kamenných pobočkách řady úvěrových společností. Často po vás chtějí doložit výplatní pásky, případně výpis z bankovního konta, u podnikatelů ještě prokázat bezdlužnost vůči finančnímu úřadu, pojišťovně, atd. Z rychlé půjčky se tak rázem stává otravná záležitost s nekonečným papírováním a nejistým výsledkem. To vše u expres půjčky odpadá. Nic nemusíte skenovat, ani doklad o příjmu. Nebankovní společnost si pouze ověří platební schopnost žadatele a je zcela na ní, jak to učiní. Někdo nahlíží do registru dlužníků, jiný si ověří váš příjem přímo na mzdové účtárně firmy, kde pracujete a jinde jsou schopni akceptovat jakýkoli pravidelný měsíční příjem. Přitom je důležité podotknout, že každá žádost je posuzována na základě individuálních okolností klienta, takže i když máte například záznam v evidenci dlužníků, neznamená to automaticky, že vám půjčku neschválí. Vždy máte možnost vyjednávat a nabídnout odpovídající záruky splacení.

Expres půjčka je specifický nebankovní úvěrový produkt, který je primárně určen k tomu, aby klientům okamžitě vyplatil chybějící peněžní prostředky. K dispozici je 24 hodin denně včetně víkendu, proto se lze na něj spolehnout v každé krizové situaci.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.