Goldenpujcka slevové kódy

Ušetřete na Goldenpujcka.cz. Na Slevovykupon.net jsou slevové kupóny.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Máte na krku exekuci a nedostává se vám peněžních prostředků? Pak věřte, že takovou situaci dnes zažívá kdekdo. Vážně v tom nejste sami. V každé nouzi existuje řešení, a proto ani exekuce není výraznou překážkou k tomu, abyste půjčku nedostali. Jen samotný výběr půjčky musíte zcela jistě přizpůsobit těmto okolnostem. Řada společností se totiž předem brání tomu, aby poskytovaly půjčky již zadluženým lidem, ale na druhou stranu existují i takové, co půjčí lidem i v exekuci. Podle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech si musí totiž každá finanční společnost předem ověřit platební schopnost žadatele. Proto seriózní úvěrové subjekty dodržují zásady zodpovědného půjčování a jakmile zjistí, že by již další půjčka byla nad rámec vašich možností, raději ji neschválí, aby vás ochránili před dluhovou pastí. Je to tak vlastně i ve vašem vlastním zájmu, jelikož předlužení lidé se dalšími půjčkami postupně dostávají do dluhového kolotoče, ze kterého se dá jen stěží uniknout. V mnoha případech pak pomůže snad jen osobní bankrot, ale vzhledem k tomu, že jej musí povolit soud a není vhodný úplně pro každého, je pro zadlužené osoby každá další půjčka velké riziko. Přesto všechno existuje řešení, jak si finančně vypomoci, i když jste právě v exekučním řízení a potřebujete nějakou korunu navíc.

Chci půjčit

Půjčka s exekucí

Je-li na vás uvalena exekuce, v bance máte obstavené konto a zaměstnavatel vám díky exekučním srážkám ani nevyplatí celou výplatu, pak je zcela zbytečné pokoušet štěstí s bankovní půjčkou. Všechny bankovní domy si každého žadatele o půjčku pečlivě prověří v centrálním registru klientských informací, a když zjistí, že máte jednu, dvě, tři či více exekucí na svých bedrech, žádost automaticky zamítnou. Pro banku je takový klient dost velké riziko, které nedokáže vyvážit ani zástava majetku, ručitel či vyšší úroková sazba. Z toho důvodu musí osoby v exekuci hledat vhodnou půjčku zejména v nebankovní sféře, kde se nabízí mnoho individuálních způsobů řešení. Navíc, záleží na tom na co peníze potřebujete, ale existují i přímo oddlužovací společnosti, které se zabývají vyplácením exekucí a současně si můžete nechat úvěr navýšit o vámi požadovanou částku. V mnoha případech lze toto řešení považovat za naprosto ideální. Zbavíte se exekuce, budete mít opět volný přístup k bankovnímu účtu, zaměstnavatel vám vyplatí celou výplatu a vy budete dál splácet jen jednu půjčku. Kromě toho vám oddlužovací společnost může poskytnout i veškerý právní servis, který je kolikrát ke zdárnému ukončení celé exekuce nutný.

Nebankovní půjčka v exekuci

Pokud se rozhlédnete po nabídce nebankovního sektoru, lehce narazíte na specifickou kategorii půjček určených pro lidi v exekuci. Abyste vhodnou půjčku našli co nejrychleji a bez sebemenších problémů, je dobré k tomuto účelu využít online srovnávač půjček. Na příslušných webových stránkách zadáte do systému jen vaše požadavky a okamžitě se před vámi zobrazí rozsáhlý seznam úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Pokud si sjednáte půjčku přímo ze sekce půjček v exekuci, pak se vaše šance na úspěšné schválení žádosti podstatně zvyšují. Taková půjčka ve většině případů neřeší vaše příjmy a nenahlíží do registru dlužníků, tudíž je vhodná téměř pro každého. Záleží však samozřejmě i na tom, kolik peněz vlastně požadujete. Je jasné, že lépe pochodíte s půjčkou v řádu několika tisícovek než stovky tisíc korun. Ve druhém případě byste se bez nutnosti zástavy jen stěží obešly a je ještě na zvážení, zda i za takových podmínek to nebude pro danou společnost velké riziko. Avšak velkou předností nebankovních půjček a úvěrů je možnost individuálního řešení, proto je vždy možné nalézt schůdné řešení pro obě strany a tak, aby odpovídalo vašim možnostem. I když máte exekuci, můžete si celkem rychle sjednat malou půjčku.

Sjednat půjčku

Malá půjčka v exekuci

Pokud si vystačíte jen s malou sumou a schází vám pouze pár stovek či tisícovek, můžete využít rozsáhlou nabídku nebankovních mikropůjček. Jedná se o specifickou kategorii nebankovních půjček, které jsou snadno dostupné téměř pro všechny a jejich úkolem je okamžitě řešit náhlý nedostatek financí. Takovou půjčku si sjednáte rychle na internetu online, nemusíte se zabývat žádným papírování, ani mít ručitele. Žádost je podána formou elektronického formuláře, který je k dispozici na webových stránkách každé úvěrové společnosti. Vzhledem k tomu, že vyžaduje jen vaše identifikační a kontaktní údaje, zvládnete jej vyplnit za minutu a můžete ihned odeslat. Žádost je zpracována na základě plně automatizovaného systému, která ji vyhodnotí a vás obratem informuje o výsledku. Je-li vám půjčka schválena, peníze okamžitě odchází na bankovní účet. Přitom některé společnosti ani nenahlíží do registru dlužníků nebo nevyžadují informaci o vašich příjmech. Avšak tyto přednosti nebankovních půjček jsou na druhou stranu vyváženy vysokou úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Je tedy zcela na vašem uvážení, zda se vám taková půjčka vyplatí či nikoli, abyste se nedostali do dalších problémů s financemi. Vytloukat potom půjčku půjčkou nikam nevede. Sankce při nesplácení jsou rovněž poměrně vysoké a mohlo by se stát, že tak z exekuce nikdy nevyjdete. Proto vždy jednejte s rozvahou a uvážlivě.

Na finančním trhu existují nebankovní společnosti, které jsou schopny za určitých podmínek poskytnout půjčku, i když jste v exekučním řízení. Nebankovní společnosti zpravidla akceptují individuální možnosti svých klientů, proto výběru vhodné půjčky věnujte dostatečnou pozornost.