Trápí vás akutní nedostatek financí? Pak by to jistě spravila rychlá malá půjčka. Není problém, jen musíte vědět ja na to. Půjček je na finančním trhu bezpočet, poskytovatelé se předhání navzájem mezi sebou v atraktivnosti svých produktů, z čehož jsou potom klienti více méně zmateni. Velké množství půjček a úvěrů způsobuje jejich malou přehlednost a když pak chcete skutečně půjčku, jen stěží se v nabídce dokážete orientovat. Abyste si výběr konkrétního úvěrového produktu co nejvíce usnadnili, je určitě dobré využít jednoduchý internetový nástroj tzv. online srovnávač půjček, který vám po zadání vašich kritérií je schopen během několika málo minut zobrazit všechny bankovní i nebankovní půjčky aktuálně dostupné dle vašich požadavků. Z toho je zřejmé, že takový nástroj je vysoce efektivní a dokáže zkrátit dobu k získání dané půjčky na totální minimum. Je totiž pravda, že při sjednávání půjčky klienti nejvíce času stráví výběrem vhodného úvěrového produktu. Samotný schvalovací proces je už pak záležitost na pár minut. Každá půjčka se hodí na něco jiného, a tak je určitě dobré si nejprve ujasnit, na co půjčku potřebujete, jaké jsou vaše možnosti a dle toho zvolit požadovaný úvěrový produkt. Zcela jistě nebudete žádat o půjčku na bydlení nebo bankovní hypotéku, když potřebujete pokrýt domácí rozpočet před výplatou nebo pořídit nové auto. Stejně tak je zcela zbytečné zadlužovat se nad rámec svých možností a brát na sebe zbytečně vysoký závazek, u něhož je již dopředu zřejmé, že s jeho splácením budete na štíru. Riskovat se v takovém případě určitě nevyplácí a vycházet z teorie, že se to “nějak splatí” je poněkud mylné. Nezapomínejte ani na fakt, že řada nesplacených závazků končí v exekuci, která vás v extrémním případě může připravit i o veškerý majetek.

Chci půjčit

Půjčka bez doložení příjmu

Úvěrové společnosti mají pro schválení žádostí o půjčku jasně daná kritéria a těm musíte zkrátka vyhovět. Některé společnosti nahlíží do registru dlužníků, jiné vyžadují potvrzení o vašich příjmech a někde se dokonce obejdou bez sebemenšího papírování a půjčku vám schválí bez zbytečných průtahů. S požadavkem na doložení příjmu se setkáte zejména v bance, kde je potvrzení o příjmu nejlépe ze stálého zaměstnaneckého poměru stěžejním podkladem pro úspěšné schválení úvěrové žádosti. Jakmile nemůžete tento požadavek naplnit a jste třeba momentálně nezaměstnaní, na mateřské, v důchodu, studujete nebo začínáte podnikat, pak vaše šance na bankovní půjčku pomalu klesá k nule. Tradiční bankovní domy  se také zaměřují na celkovou výši vašich skutečných příjmů, která musí v každém případě adekvátně odpovídat výši sjednaného úvěru. Pokud tedy banka nabyde dojmu, že jsou vaše příjmy příliš nízké a mohli byste se dostat do problémů se splátkami, pak taktéž vaši žádost o půjčku zamítne. Tím však vaše cesta k půjčce nekončí. Spíš naopak, v tuto chvíli můžete využít rozsáhlé možnosti nebankovních půjček a úvěrů, které vám nabídnou nespočet řešení vašich financí, kdy nemusíte vůbec dokládat potvrzení o příjmu.

Půjčka bez papírování

Nebankovní společnosti jsou všeobecně známy svým vstřícným přístupem ke klientům, jimž se snaží vyjít všemožně vstříc. Z toho důvodu nebazírují na zbytečné administrativě  a vystačí si jen s informacemi, které jste schopni jim poskytnout prostřednictvím rychlé online žádosti na internetu. Tím pádem se doba sjednání půjčky zkracuje na totální minimum a vy si tak můžete v jakékoli nenadálé finanční tísni rychle sjednat nebankovní půjčku. Její výše není nijak omezena, ale je jasné, že menší půjčku v řádu několika jednotek či desítek tisíc korun vyřídíte mnohem snáz, než kdybyste vyřizovali půlmilionový úvěr. U nebankovních společností jsou úvěrové produkty rozděleny do jednotlivých sekcí a každá  z nich odpovídá situaci, ve které se můžete momentálně nacházet. Najdete zde například rychlé půjčky před výplatou, bez kontroly registru dlužníků, pro ženy na mateřské dovolené, důchodce, studenty, začínající podnikatele a v neposlední řadě také osoby bez doložitelného příjmu. Ty se týkají zejména lidí, kteří pobírají třeba podporu v nezaměstnanosti, jsou na sociálních dávkách, důchodu, mateřské nebo mají jen dočasnou brigádu. Všechny tyto příjmy jsou totiž z pohledu úvěrových společností považovány za nedostatečné, avšak některé z nich je dokáží akceptovat natolik, že vám i přes nedoložitelný příjem poskytnou rychlou finanční výpomoc.

Sjednat půjčku

Malá půjčka na účet

Při nedostatku financí hraje čas dost zásadní roli, takže když máte prázdnou peněženku zcela jistě se nebudete chtít zabývat půjčkou, kterou byste museli komplikovaně vyřizovat týden. V takové situaci mají rychlé nebankovní mikropůjčky opravdu zelenou, což dokládá i vysoké procento jejich schvalovatelnosti. Malou nebankovní mikropůjčku si dokážete hravě vyřídit jen v prostředí internetu, nemusíte kvůli tomu nikam chodit na pobočku a čekat v řadě netrpělivých lidí, kteří jsou na tom obdobně jako vy. Malou mikropůjčku si rychle sjednáte jen v prostředí internetu za pár minut, nemusíte uvádět ani účel, k čemu získané peněžní prostředky použijete a taková půjčka se obejde i bez ručitele. Stačí jen na webu poskytovatele rychle vyplnit online žádost, v ní uvedete jen své identifikační a kontaktní údaje a posuvníkem na webu si nastavíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována za pomoci plně automatizovaného systému, který ji vyhodnotí a vás obratem informuje o výsledku schvalovacího procesu. Je-li vám půjčka přiklepnuta na svůj mobilní telefon obdržíte SMSku s kódem, ten přepíšete zpět do systému a násldeně ihned odchází peníze na váš bankovní účet. Vzhledem k tomu, že si takto kompletně  celou půjčku vyřídíte jen rychlou elektronickou cestou bez jakéhokoli papírování, je snadno dostupná po dobu 24 hodin denně sedm dní v týdnu. Není tedy problém, abyste si půjčku nesjednali i během víkendu. Pokud nemáte k dispozici bankovní účet, existují dokonce společnosti, které jsou schopny vám peníze ihned vyplatit v hotovosti. Stačí, když si pro ně zajdete do nejbližší trafiky nebo si je vyzvednete na čerpací stanici. Peníze vám vyplatí obsluha platebního terminálu jen na základě elektronického kódu z SMSky. Diskrétnost je zaručena, nikomu se nemusíte prokazovat ani cokoli vyplňovat.

Nebankovní společnosti nabízí rozsáhlou možnost půjček i pro osoby, které nemohou doložit potvrzení o příjmu. Většinou se jedná o malé drobné půjčky, u nichž je však riziko vyváženo vyšší úrokovou sazbou.