Potřebujete rychlou půjčku a nevíte na koho se nejlépe obrátit? Dáte přednost bance nebo se raději po půjčce poohlédnete v nebankovní sféře? Ať už je to jakkoli, každá půjčka má svá specifika. Zásadní rozdíly lze však shledat mezi půjčkou v bance nebo u soukromého subjektu. Banky mají všeobecně pro sjednání půjčky jasně dané striktní podmínky, kterým nedokáže v dnešní složité době vyhovět jen tak každý. Stačí abyste měli jen další nesplacené závazky, hypotéku na dům či byt, leasing na auto či drobnou spotřebitelskou půjčku a už je při schválení půjčky banka na vážkách. To však ale neznamená, že byste si jako zadlužení klienti nemohli půjčit další peníze. Spíš naopak. Když zvolíte ke sjednání půjčky vhodnou úvěrovou společnost, budete mít půjčku jedna dvě. Nevíte ale kam se pro ni vydat? Je to jednoduché, výběr vhodného úvěrového produktu musíte vždy přizpůsobit svým aktuálním potřebám. Máte-li tedy na svém kontě další nesplacené závazky, zvolte takovou půjčku, která třeba nenahlíží do registru dlužníků nebo nepožaduje potvrzení o vašich příjmech. I takové půjčky jsou a možná vás až překvapí jakou rychlostí se k vám peníze dostanou. Kolikrát stačí jen pár kliků na internetu a peníze odchází na bankovní účet.

Chci půjčku

Půjčka bez registru

Všechny finanční společnosti mají ze zákona za povinnost předem si ověřit platební schopnost žadatele. Jakým způsobem to ale učiní, to už je zcela na nich. Z toho důvodu některé finanční instituce jako zdroj těchto informací volí pouze centrální registr klientských informací, kde je zaznamenána celá vaše finanční minulost. Z něj je hned na první pohled patrné nejen co kde dlužíte, ale i to, kolikrát jste neúspěšně žádali o půjčku. Zejména banky si takto prolustrují každého žadatele o půjčku a na základě získaných informací mu přisoudí patřičnou bonitu. Pokud ale banka shledá, že máte příliš mnoho nesplacených závazků, případně čelíte jedné či několika exekucím najednou  nebo jste v insolvenci, jen stěží můžete s bankovní půjčkou počítat. Vzhledem k tomu, že dnes je zadlužená prakticky každá domácnost, řada žadatelů o půjčku se obrací rovnou na nebankovní sektor, kde mají podstatně větší šanci na úspěch. Obzvlášť, když o půjčku požádáte z kategorie půjček bez registru, které do registru dlužníků nenahlíží vůbec, případně záznam není rozhodujícím faktorem úvěrové žádosti.

Rychlá půjčka pro dlužníky

Nebankovní sféra se oproti bankám vyznačuje podstatně větší efektivitou co se týče poskytování půjček. To je dáno zejména tím, že nebankovní půjčku si v pohodě vyřídíte jen v prostředí internetu a nemusíte kvůli tomu chodit nikam na kamennou pobočku. Tak jak spravujete svůj účet v bance prostřednictvím online bankovnictví, stejně obdobným způsobem si můžete sjednat půjčku přímo na webových stránkách dané úvěrové společnosti. Dříve než se pro půjčku rozhodnete, je dobré si nejprve ujasnit kolik peněz vlastně požadujete a jak si představujete jejich splácení. Určitě je dobré se napřed porozhlédnout po nabídce trhu a trochu si srovnat možnosti. Když sáhnete hned po první půjčce co vám utkvěla v paměti, můžete záhy zjistit, že není až tak pohodová jak se na první pohled zdá. Třeba bude mít kratší splatnost, vysoký úrok, bude vyžadovat bankovní účet a peníze vám rozhodně nepřevedou během víkendu. Všem těmto problémům se můžete předem vyvarovat. Když k výběru svojí půjčky zvolíte online srovnávač půjček a do systému zadáte vámi požadovaná kriteria, okamžitě se před vámi zobrazí celý seznam nejen aktuálně dostupných úvěrových produktů, ale i přesně odpovídající vašim představám. Rozhodně se tak vyhnete složitému studování podmínek u každé půjčky a vhodný úvěr si vyberete během chvilky.

Sjednat půjčku

Online půjčka na ruku

U nebankovní společnosti si můžete sjednat jak malou, tak i velkou půjčku, Její výše není nijak omezena. Podle výše půjčky se pak ale samozřejmě budou odvíjet i další podmínky. Pokud jste momentálně v nenadálé finanční krizi, pak vám určitě pomůže malá mikropůjčka, která je schopna vám během chvilky půjčit třeba i chybějící pětistovku do výplaty. Takovou půjčku si jednoduše vyřídíte online a dokonce jsou nebankovní společnosti, které striktně netrvají na vlastnictví bankovního účtu. Pokud tedy máte například z důvodu exekuce obstavený bankovní účet nebo ho potřebujete jen obejít, pak je online půjčka přímo ideální způsob, jak se dostat k chybějícím penězům okamžitě a v hotovosti. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách dané úvěrové společnosti, kde k tomuto účelu je pro vás již předem připravený formulář. V něm uvedete jen své identifikační a kontaktní údaje a posuvníkem na webu si nastavíte kolik potřebujete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, který ji neprodleně vyhodnotí a vás informuje o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, peníze jsou okamžitě připraveny k vyzvednutí v hotovosti v podstatě za stejně dlouhou dobu jako kdyby se jednalo o bankovní převod na účet. Jen si pro ně budete muset zajít do nejbližší trafiky nebo zajet na benzinku, kde vám ji na základě elektronického kódu předá do ruky obsluha platebního terminálu. Rychlá online půjčka zpravidla ani nenahlíží do registru dlužníků a nevyžaduje žádnou administrativu. Celou půjčku si kompletně vyřídíte jen elektronicky.

Přestože máte další nesplacené závazky, pořád je tady možnost sjednat si půjčku. Avšak nikdy nedopusťte aby vám dluhy začaly přerůstat přes hlavu a vy jste nad nimi ztratili kontrolu.