Je těsně před výplatou a vám už schází finance? Hodila by se alespoň krátkodobá půjčka, díky níž byste v pohodě vyšli, než vám opět naběhnou peníze na účet? Takové situace s penězi dnes zažívá kdekdo, proto není třeba si s nimi lámat hlavu. Jednoduché řešení se nabízí v podobě kreditní karty nebo kontokorentu sjednaného u bankovního účtu, avšak ne každý na takové finanční produkty dosáhne. Někomu v tom brání nedostatečné příjmy, jiný ani nemá konto v bance, případně jsou z nejrůznějších důvodů jeho dispoziční práva dočasně omezena. Naštěstí jsou tu ale nebankovní půjčky, které absolutně neřeší, zda jste právě v exekuci, pobíráte jen sociální dávky nebo podporu v nezaměstnanosti, případně máte jen příjmy z brigády. Na finančním trhu vždy existuje možnost, jak si rychle půjčit alespoň na pár dní. Takové půjčky jsou mezi žadateli ve velké oblibě, jelikož jejich vyřízení je velmi snadné a není tak komplikované jako klasický úvěr od banky. Bankovní půjčky jsou spíš vhodnější jako řešení dlouhodobých úvěrů, k financování bydlení, půjček na podnikání či jiných investic, které mnohdy vyžadují také mnohem větší záruku splacení. Třeba v podobě zástavy nemovitosti. Avšak u malé drobné půjčky se s takovými nároky vůbec neshledáte a na internetu si půjčku vyřídíte jedna dvě. Co k tomu potřebujete? Jenom mobilní telefon a připojení k internetové síti. Máte-li chytrý telefon, pak si vystačíte jen s jedním zařízením a půjčku si vyřídíte kdekoli.

Chci půjčit

Krátkodobá půjčka

Krátkodobá půjčka náleží ke specifickým nebankovním úvěrovým produktům, které v prvé řadě splňují nároky na rychlost. Celá řada žadatelů, když se ocitne ve finanční tísni na půjčku opravdu spěchá, tudíž nikdo nestojí o to, aby si úvěr vyřizoval týden. Nehledě na to, že i taková půjčka potom ztrácí svůj efekt. Jestliže vám chybí finance v peněžence, potřebujete peníze nejlépe ihned. Proto také nikdo nechce ztrácet čas složitým vyřizováním na pobočce a dokládání různých potvrzení. Těchto výběrových aspektů jsou si plně nebankovní společnosti vědomi a snaží se svým klientům nabídnout maximální komfort. Půjčku si můžete sjednat v extrémně rychlém čase bez jakéhokoli papírování a dokonce ani její výplata není podmíněna vlastnictvím bankovního účtu. Když si sjednáte půjčku přes terminál sazka, získáte rovnou hotovost, aniž by cokoli zaznamenal váš účet v bance. Tuto možnost jistě ocení všichni, kdo mají třeba momentálně obstaveno konto v bance z důvodu exekuce a jinou možnost nemají.

Půjčka vyplacená v hotovosti

Nabídka nebankovních společností je natolik rozsáhlá, že když se rozhlédnete po finančním trhu, ani sami nebudete vědět, jakou půjčku nejlépe vybrat. abyste zvolili správně je jistě dobré za pomoci online srovnávače půjček napřed zjistit co kdo nabízí. Když do systému zadáte své požadavky, okamžitě získáte filtr všech bankovních i nebankovních úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Z něj je již na první pohled patrné, jak se mezi sebou půjčky liší. Značné rozdíly lze shledat ve výši úrokové sazby, doby splatnosti, či případně různých benefitů, které mnohdy společnosti k půjčkám nabízí. Někde si lze vyjednat odklad splátek na určitou dobu, jinde vám poskytnou první půjčku zdarma,  a nebo možnost jednorázového splacení bez poplatku. Podle svých potřeb si tak snadno vyberete úvěr přesně na míru. Ke standardním podmínkám nebankovních společností náleží mimo jiné i výplata na bankovní účet, avšak existují i společnosti, které vám vyplatí peníze rovnou v hotovosti. Stačí si pro ně zaběhnout jen do nejbližší trafiky, a předložit elektronický kód z SMS zprávy, kterou obdržíte poté, co vám podanou žádost schválí. Přitom peníze máte připraveny k vyzvednutí za stejně dlouhou dobu jako kdyby se jednalo o bankovní transakci, tudíž nikde není žádná časová prodleva. Záleží jen na tom nakolik jste akční, ale do hodiny můžete peníze držet v ruce.

Sjednat půjčku

Půjčka o víkendu

Velkou předností nebankovních půjček je zcela jistě fakt, že jsou klientům neustále k dispozici a jejich dostupnost není omezena tak, jako třeba u klasických bankovních úvěrů, které vyžadují osobní jednání na pobočce. A to ještě v rámci jejich otevírací doby. Nebankovní půjčky vám tedy v tomto směru nabízí maximální komfort. O půjčku požádáte přímo na webových stránkách dané úvěrové společnosti, vyplníte jen krátký formulář a v něm uvedete své identifikační a kontaktní údaje. Posuvníkem na webu si nastavíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile kliknete na tlačítko odeslat, okamžitě je zahájen schvalovací proces za pomoci plně automatizovaného systému, díky čemuž je žádost o půjčku vyhodnocena neomezeně ve dne v noci. O výsledku schvalovacího procesu jste obratem informováni a je-li kladný, na svůj mobilní telefon obdržíte SMSku s kódem, který použíjete v trafice na terminálu sazka. Zde vám v hotovosti vyplatí přímo obsluha platebního terminálu, nemusíte se ničím prokazovat, vše probíhá v naprosté anonymitě. Není výjimkou, že malé drobné půjčky poskytují nebankovní společnosti prvním žadatelům zdarma, tedy úplně bez poplatku a úroku. Někde ani nenahlíží do registru dlužníků a nevyžadují doložení příjmu ze stálého zaměstnaneckého poměru. Na druhou stranu, míra rizika takto poskytnutého úvěru je vyvážena někdy vyšší úrokovou sazbou, která ovšem zohledňuje i výši částky, kterou požadujete. V každém případě však platí, že půjčka přes terminál sazka náleží ke specifickým nebankovním úvěrovým produktům,, který má svoji stálou klientelu.

Konkurence mezi úvěrovými společnostmi je velmi rozsáhlá, z toho důvodu máte vždy možnost výběru. Dříve než si půjčku sjednáte, pečlivě uvažte své momentální možnosti a nikdy se nepouštějte do zbytečných rizik.