Velmi neočekávaně jste se zařadili mezi nezaměstnané na úřadu práce? Jste bez peněz, bez práce, finanční rezerva se krátí, co teď? Nevíte, kdo vám půjčí alespoň pár tisíc korun na pokrytí nejnutnějších výdajů? Právě pro vás je připraven dokonalý servis nebankovních půjček. Stačí je jen využít.

Peníze jsou u vás do 10 minut

Ikdyž jste momentálně bez příjmu, neznamená to, že vám nemůže nikdo půjčit. Právě naopak, být nezaměstnaný má i své výhody. Velmi snadno získáte nebankovní půjčku, kde od vás nikdo nebude požadovat potvrzení od zaměstnavatele o výši příjmu, ani jiné doklady, které by prokazovaly váš příjem. Je-li vaše jméno uvedeno v registrech dlužníků, není tato informace pro nikoho podstatná. Jediné co budete k vyřízení úvěru potřebovat, je platný občanský průkaz, aby mohla být ověřena vaše totožnost.

Půjčit si můžete na různě dlouhou dobu

I pro nezaměstnané existuje nabídka flexibilních půjček, kdy si sami určíte potřebnou dobu splacení úvěru.Okamžitý přístup k penězům zajišťuje forma krátkodobé půjčky. Tu splatíte třeba za týden, v tomto případě výše úvěru začíná už na částce 500,- Kč. Máte-li zájem o dlouhodobou půjčku, pak budete muset zpravidla splnit jediný požadavek v podobě zástavy nemovitosti (dům, byt v osobním nebo družstevním vlastnictví, rekreační chata, pozemek,…)

Krátkodobou půjčku

  •  získáte do výše až 12 000,- Kč
  • doba splatnosti je týden až měsíc, případně i rok
  • neřešíte žádné zbytečné formality
  • peníze jsou bez poplatku připsány na bankovní účet
  • vyřídíte bez osobní schůzky pouze online

Půjčka je podložena jistinou

Půjčky pro nezaměstnané jsou právně podloženy jistinou a jsou tak dostatečnou zárukou ochrany jak dlužníka tak i věřitele. Ve smlouvě je vždy uvedeno kdo, komu a v jaké době má zaplatit stanovenou částku. Podepsání smlouvy není vázáno žádnými podmínkami. S krátkodobou půjčkou jednoduše a hravě dokážete překlenout nepříjemné období nezaměstnanosti.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.