GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Auto je dnes samozřejmou součástí každodenního života a málokdo se dokáže bez něj obejít. Po pár letech jeho životnosti se objeví první příznaky opotřebení, a proto se není čemu divit, že přemýšlíme o opětovné koupi. Vývoj jde neustále dopředu, tak proč si nedopřát komfort a pohodlí nového vozu. A přitom vůbec nevadí, že nemáte dostatek finančních prostředků, abyste koupili auto za hotové. Auto na splátky, ať už úplně nové nebo ojeté, můžete pořídit za opravdu velmi výhodných podmínek. Proto by byla věčná škoda je nevyužít. Téměř všechny autobazary a autorizovaní prodejci nových aut vám přímo nabízejí financování koupi nového vozu prostřednictvím půjčky. Auto na splátky má vždy daleko menší pořizovací cenu, zpravidla zaplatíte o 10 – 20 tisíc méně, než byla původní cena vozu. Vzhledem k tomu, že vám vlastně půjčku na auto poskytuje určitá finanční společnost, která pro daného prodejce aut úvěr realizuje, zaplatíte v měsíčních splátkách i její provizi. Přesto jsou podmínky při nákupu auta na splátky výhodnější, než třeba u klasických půjček a úvěrů. Získat půjčku na auto je snadné i pro klienty, kteří nemají dobrou finanční historii a nebo chtějí získat leasing bez doložení příjmu.

Auto na splátky a bez kontroly registru

Každý prodejce aut spolupracuje s jistou finanční společností, která vám umožní financovat koupi nového nebo ojetého vozu formou leasingu. Jedná se o menší nebankovní instituce nebo velké leasingové společnosti a podle toho se liší i parametry jednotlivého úvěrového produktu. Půjčit si peníze na auto bez registru v praxi znamená, že nikdo nebude kontrolovat váš případný záznam v registru dlužníků (bankovní i nebankovní, např. Solus), respektive, ikdyž je nalezen negativní záznam, není to překážkou k získání úvěru. Finanční společnost vám půjčku na auto bez registru vždy poskytne, ovšem bude vás vnímat jako rizikovějšího klienta, takže v konečném výsledku si bude účtovat podstatně vyšší úroky.

Auto na leasing

Půjčku na auto  můžete získat nejen bez kontroly registru, ale i bez dokazování příjmů. Podmínky pro koupi auta na leasing bývají příznivější než při nákupu na splátky. V případě leasingu totiž až do zaplacení celé částky zůstává auto v majetku leasingové společnosti, která je může při problémech se splátkami kdykoli zabavit a tím má jistotu, že nepřijde o svoje peníze. Naproti tomu při nákupu na splátky je auto vaším majetkem.

Při uzavření úvěru na auto:

  •  nemusíte dokládat svůj příjem
  • není nutná kontrola registru
  • zaplatíte pouze 20 – 30% ceny vozidla
  • auto splácíte až 60 měsíců
  • nikdo neprověřuje vás a vaši aktuální finanční situaci
  • prověření se týká pouze konkrétního automobilu na který je úvěr poskytnut
  • schválení proběhne do 30 minut

Pokud potřebujete nové vozidlo pořídit rychle a spokojíte se s ojetým autem, pak vám autobazary nabídnou možnost, pořídit si automobil v cenové hladině do 50 000 Kč, kde nemusíte platit vůbec žádnou akontaci a cena vozidla je rozvržena pouze do jednotlivých měsíčních splátek. Pořízení auta je tedy dostupné i pro klienty s velmi nízkým příjmem.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.