GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Hledáte levnou půjčku? To je bez debat, přeci nebudete platit zbytečné poplatky. Otázka je, co je pro vás levná půjčka. To se nedá jen tak jednoznačně říci. Záleží také na tom, kolik peněz si chcete půjčit a jak dlouho je máte v úmyslu splácet. Všeobecně se uvádí, že cenu půjčky určuje ukazatel RPSN (roční procentní sazba nákladů), avšak u některých typů půjček může být jeho hodnota mírně zavádějící. Zejména u malých drobných půjček tzv. mikropůjček, u kterých se splatnost pohybuje v řádu několika dní až jeden měsíc, se dá stěží jeho hodnota posoudit. Z toho důvodu je lepší se dívat na půjčku z hlediska jejich celkových nákladů. Poplatky za půjčenou sumu peněz nejsou dány jen úrokovou sazbou, ale i dalšími skrytými náklady, které je třeba vzít do úvahy. U některých společností zaplatíte už jen za posouzení úvěrové žádosti, dále za její schválení, pak za samotnou transakci peněžních prostředků a v neposlední řadě vás také něco bude stát vedení úvěrového účtu případně zasílání zpráv a jednotlivých výpisů. Když všechny tyto položky sečtete dohromady, dají vám nemalou sumu, kterou musíte do celkových nákladů za půjčku zahrnout. Proto se vždy zajímejte o všechny podmínky, které s poskytnutím daného úvěrového produktu souvisí. Už jen tím dokážete ušetřit nemalé peníze.

Chci půjčit

Půjčky bez poplatku

Pokud si dáte s výběrem půjčky trochu práce a nesáhnete po první co se vám namane, můžete narazit na celkem slušnou nabídku. Není výjimkou, že některé nebankovní společnosti nabízí svým zákazníkům první půjčku zdarma v rámci různých akčních nabídek. Tím pádem třeba za půjčenou tisícovku nezaplatíte ani korunu navíc, ovšem za předpokladu, že půjčku splatíte do 14 dnů. V opačném případě jsou sankce a úroky z prodlení poměrně vysoké. Kromě toho můžete získat i jiné benefity. Vzhledem k tomu, že všechny nebankovní společnosti posuzují každou podanou žádost individuálně, podle toho, jaké nabídnete záruky splacení můžete hravě dosáhnout třeba na nižší úrokovou sazbu nebo získat odklad splátek na určitou dobu či možnost mimořádné splátky úplně zdarma. To se týká zejména půjček v hodnotách statisíců či milionových hodnot. Můžete-li v takovém případě za půjčku ručit nemovitostí v odpovídající hodnotě, získáte tak podstatně vyšší bonitu.

Půjčky bez 1 Kč

U některých společností, dříve než vám půjčku vyplatí, vyžadují navíc zaslání poplatku v hodnotě 1 Kč. Tato transakce slouží k tomu, aby si firma ověřila, zda bankovní účet, kam mají půjčku vyplatit, skutečně patří vám. Přitom nejde ani tak o tu jednu korunu, kterou je třeba platit předem, ale takto se celý proces sjednání půjčky podstatně pozdrží. I když nebankovní společnosti mají k tomuto účelu zřízeny svá konta v řadě českých bank a vždy posílají peníze ze stejné banky jako má klient, přeci jen interní předpisy nejsou v každé bance totožné. A tak se vám může stát, že pokud o půjčku žádáte během víkendu, peníze se vám objeví na účtu až následující první pracovní den. Tím samozřejmě celá půjčka ztrácí svůj efekt, jelikož musíte na své peníze čekat a nemůžete je použít v den, kdy jste o půjčku požádali. Z toho důvodu je dobré si předem ověřit, jaké podmínky má která konkrétní finanční společnost a na jejich základě se teprve rozhodnout, zda jsou pro vás v danou chvíli přijatelné či nikoli.

Sjednat půjčku

Rychlá online půjčka

Mezi žadateli o půjčku je největší zájem o rychlou finanční výpomoc. Lidem zkrátka spíš chybí pětistovka před výplatou, než aby řešili úvěr v hodnotě statisíců korun a investovali třeba do bydlení nebo zařízení domácnosti. Tohoto faktu jsou si nebankovní společnosti plně vědomi a nabízí své produkty především na internetu. To je totiž prostředí, kde jsou svým zákazníkům nejblíže. Chytrý telefon má dnes už skoro každý, a tak není problém si půjčku vyřídit kdekoli a kdykoli. Stačí podat jen rychlou online žádost a počkat pár minut na schválení. Celý schvalovací proces probíhá za pomoci plně automatizovaného systému, tudíž se nemusíte zabývat jakoukoli zbytečnou administrativou. Nemusíte mít ručitele, ať už v podobě dalšího spolužadatele o půjčku nebo zástavy nemovitosti. Malá půjkča je jednoduchá na vyřízení a snadno dostupná téměř pro každého. Pokud zvládáte hradit všechny své závazky, není důvod, aby vám nebankovní společnost půjčku neposkytla. V tomto směru se tedy liší od tradičních bankovních domů, které mají oproti nebankovním společnostem velmi přísné podmínky. A to je také příčinou toho, proč se neúspěšní žadatelé bankovních půjček obrací na nebankovní sektor.

Nebankovní půjčka pro každého

Svět nebankovních půjček a úvěrů se vyznačuje větším pochopením pro žadatele a snaží se akceptovat různé problematické situace v nichž se jejich klienti mohou nacházet. Můžete být bez práce, na mateřské nebo v důchodu, vždy máte šanci půjčku získat. Také začínající podnikatelé nemusí prokazovat například svoji bezdlužnost vůči finančnímu úřadu nebo pojišťovnám. Zkrátka, i když máte příjmy jen z občasné brigády, nebankovní společnosti mají pro vás větší pochopení, každou půjčku lze sjednat dle individuálních podmínek klienta tak, aby vyhovovala oběma stranám. Navíc, o peníze můžete žádat i opakovaně, ovšem za předpokladu, že jste předchozí půjčku splatili řádně a včas. Pak není výjimkou, že vám společnost nabídne jednak vyšší půjčku a třeba také lepší podmínky splacení. Tím se navýší vaše důvěryhodnost a vy máte jistotu, že v případě nouze se můžete na někoho spolehnout.

Každou žádost o půjčku pečlivě uvažte a promyslete si předem své možnosti. Nikdy se nepouštějte do žádných rizik, které by mohly být příčinou dalekosáhlých dluhů. Pamatujte na to, že před dluhy se nikdy nikam neschováte a jednoho dne vás vždy dostihnou.