GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Najít dobrou půjčku je často velmi tvrdý oříšek. Vždyť nejde jen o to půjčit si peníze, ale důležité  je také vyjednat si co nejlepší podmínky. Vzít si bezhlavě hned první půjčku co se vám namane určitě není dvakrát rozumné. Když si dáte s výběrem trochu práce, kolikrát narazíte na daleko výhodnější nabídku. Finanční společnosti neustále usilují o přízeň zákazníků, konkurence na úvěrovém poli je veliká, a tak se to různými reklamními slogany a plakáty jenom hemží. Ne náhodou vám pak něco utkví v paměti a když jsou finance na nule, hned vám půjčka v mysli vypluje na povrch. Dříve ale než podáte samotnou žádost, je dobré se zastavit a všechno řádně promyslet. Mnohdy pak přijdete na to, že slibované nízké úroky jsou třeba za cenu velmi krátké doby splatnosti, což se vám ani nemusí podařit dodržet. V konečném výsledku se vám pak taková půjčka může díky různým sankcím a poplatkům z prodlení pěkně prodražit. Abyste výběrem nejvhodnějšího úvěrového produktu netrávili hodiny času, můžete využít rychlé služby různých srovnávačů a online kalkulátorů půjček, které vás okamžitě informují o všech aktuálně dostupných nabídkách. Jakmile zadáte do systému vaše požadované parametry na půjčku, obratem máte před sebou seznam všech bankovních i nebankovních půjček i úvěrů. Mezi se nimi se už snadno zorientujete a jednu půjčku vyberete.

Půjčky bez registru

Při žádosti o půjčku velmi často klienti narazí na komplikaci v podobě kontroly registru dlužníků. Tu provádí jednak každá banka a také některé nebankovní společnosti. Jejich cílem je tak získat informace o platební morálce žadatele a jeho finanční minulosti. Pokud se tedy potýkáte s dalšími nesplacenými závazky a nebo jste se v minulosti dostali do problémů s financemi, pak jste v registru vedeni i po několik let. Ono totiž nestačí jen dlužnou částku uhradit, ta sama o sobě není důvodem k tomu, aby vás z registru vymazali. Doba evidence je podstatně delší. Jestliže si nejste jisti jak na tom aktuálně jste, vždy máte možnost požádat o výpis. To lze uskutečnit na příslušných webových stránkách a získat výpis z registru elektronicky nebo si ho nechat zaslat poštou na adresu v papírové podobě. Pokud ale potřebujete více akční řešení, pak ještě můžete výpis získat odesláním SMS zprávy v příslušném tvaru a odpověď dostanete během několika málo minut stejným způsobem. Tyto služby jsou sice zpoplatněny, ale těch pár stokorun jistě stojí za to. Je to daleko lepší, než kdybyste podávali jednu žádost za druhou a každá z nich by byla společností zamítnuta. Nezapomeňte, že i tyto informace se v registru evidují a vás nestaví do příliš přívětivého světla. Pokud už tedy jednou v registru jste, pak šance na získání bankovní půjčky jsou zcela mizivé. Banka zadluženým lidem ani osobám v exekuci či insolvenci zásadně nepůjčuje. Určité možnosti se vám ale nabízí na poli nebankovních půjček a úvěrů, kde vám mohou půjčit i bez kontroly registru dlužníků. Případně jsou ochotni takovou informaci tolerovat.

Chci půjčit

Jaká to je levná půjčka?

Většina lidí se při výběru půjčky orientuje jen podle RPSN (roční procentní sazba nákladů), která určuje cenu půjčky. Tento údaj ale může být obzvlášť u malých půjček tzv. mikropůjček často matoucí. Tyto půjčky jsou zpravidla sjendávány na krátkou dobu a jejich splatnost je rozložena na několik dní až jeden měsíc. Přitom RPSN zohledňuje náklady v dlouhodobějším horizontu celého roku. Z toho důvodu byste se u půjčky měli zajímat především o její skutečnou celkovou cenu. Při podání žádosti často finančním společnostem platíte je samé poplatky. To máte poplatek za podání žádosti, schválení úvěrové smlouvy, samotnou transakci peněžních prostředků na váš účet, za výběr v hotovosti, za vedení úvěrového účtu, atd. Když pak sečtete jednotlivé položky dohromady, velmi často se nestačíte divit, jak vysoká suma to nakonec je. Proto si dejte na výběru půjčky vždy záležet a zajímejte se o veškeré náklady s ní spojené. Na druhou stranu však existují nebankovní společnosti, které jsou schopny vám za určitých podmínek půjčit úplně zadarmo a nebo vám jako prvnímu žadateli půjčí zcela bez poplatku. Třeba když si půjčíte tisícovku jen na 14 dnů, nezaplatíte ani korunu navíc. Vrátíte přesně tolik, kolik jste si půjčili. Je však otázka, zda si vystačíte jen s tolika penězi a nebo požadujete úvěr v daleko vyšší hodnotě. Proto je vždy na zvážení v jaké konkrétní situaci se vám jaká půjčka vyplatí.

Online půjčka v hotovosti nebo na účet

Klienti úvěrových společností dost často požadují malé půjčky, na které se mohou spolehnout v jakékoli tíživé finanční situaci. Vysoká schvalovatelnost těchto úvěrů je toho důkazem. Takové půjčky totiž dokážou pomoci vyrovnat strádající domácí rozpočet před výplatou nebo financovat jakýkoli nenadálý výdaj. K vyřízení takového typu půjčky nemusíte mít žádného ručitele a už vůbec ne ručit majetkem. Půjčku si sjednáte bez jakékoli administrativy jednoduše na internetu během chvilky a peníze máte okamžitě vyplaceny na bankovní účet nebo v hotovosti. Některé společnosti ani k vyplacení malé půjčky povinně nepožadují prokázání vlastnictví bankovního účtu a peníze vám vyplatí rovnou v hotovosti. I  druhá alternativa avšak není nijak časově náročná. Nemusíte čekat na doručení poštovní poukázky, pro peníze si zaběhnete do trafiky na rohu co si běžně kupujete noviny a nebo zajedete na čerpací stanici. Zde vám hotovost vyplatí obsluha platebního terminálu jen na základě elektronického kódu, který jste obdrželi SMSkou. Snadnější už to ani být nemůže. Vzhledem k tomu, že celý schvalovací proces probíhá jen za účasti plně automatizovaného systému, je vám půjčka k dispozici ve dne v noci včetně víkendu. Nemusíte skenovat žádné doklady, tudíž si ji v pohodě vyřídíte i v parku na lavičce nebo v restauraci. Na rychlou online půjčku se tak můžete spolehnout v každé krizové situaci.

Půjčky bez registru jsou určeny všem žadatelům, pro něž je evidence v registru dlužníků u některých finančních společností překážkou ke schválení úvěru. Půjčky jsou zpravidla bezúčelové, tudíž nemusíte nikde uvádět, na co vyplacené peněžní prostředky využijete. Vždy si půjčte jen tolik peněz, kolik nezbytně nutně potřebujete a nikdy se nezadlužujte nad rámec svých možností.