Sledujete výplatní termín v kalendáři a nemůžete se dopočítat? Při pohledu na stav bankovního účtu i rychlým náhledem do peněženky jednoznačně zjistíte, že absolutně nemůžete vyjít s penězi? Měli jste tento měsíc tak velké výdaje, že vám doslova vyluxovaly celé konto v bance? I když je jistě z vašeho pohledu situace více než kritická, přesto není nutno si zoufat. Pořád je tu finanční půjčka, kterou si můžete sjednat rychle a velmi snadno. Možná, že se pro vás stane záchranou kreditní karta nebo povolený kontokorent na běžném účtu, ale ne každý disponuje těmito bankovními produkty. A nebo jste je již dávno vyčerpali, tudíž vám zůstali jen samé dluhy a vy potřebujete nutně hotovost do ruky. V takových situacích vám dokáže velmi dobře pomoci nebankovní půjčka, která má oproti půjčkám v bance celou řadu nesporných předností. V prvé řadě kvůli jejímu sjednání nemusíte hned utíkat na pobočku, ale můžete zůstat pěkně v pohodlí svého domova a vše potřebné zařídit pomocí internetu. Vždyť i těch pár kliků by na pobočce udělali stejně jako vy. Navíc, sjednávat si u banky zbytečně vysokou půjčku jen proto, abyste alespoň nějaké peníze získali, jistě také není dvakrát moudré řešení. Sice by se našly možnosti, jak peníze použít, ale tím byste na sebe vzali další zbytečné závazky, které by mohly zaběhnutý rozpočet domácnosti vážně ohrozit. Z toho důvodu  je kolikrát lepší půjčit si třeba jen pětistovku nebo tisíc korun na nejnutnější výdaje a ty okamžitě splatit jakmile vám výplata naběhne na účet. Taková půjčka se dá považovat za celkem efektivní řešení.

Chci půjčit

Malá nebankovní půjčka

Nebankovní subjekty nabízí nespočet variabilních možností k řešení vašich finančních záležitostí. Oproti bance u nich najdete půjčku pro každou příležitost. Můžete si nejen sjednat rychlou půjčku do výplaty, ale i půjčku bez nutnosti doložení příjmu, kontroly registru dlužníků, půjčku pro nezaměstnané, matky na mateřské, důchodce, studenty, začínající podnikatele, atd. Banka přeci jen má v nabídce své tradiční úvěrové produkty, které se hodí spíš k dlouhodobějším investicím. Můžete si sjednat hypotéku, půjčku na auto, studium nebo spotřebitelský úvěr, ale rychlou půjčku do výplaty vám banka neposkytne. Snad jen prostřednictvím kreditní karty, ale i její vydání závisí na dodržení striktních bankovních podmínek. Nemáte-li dostatečně velký zůstatek na účtu, případně jste vedeni v registru dlužníků, už to samo o sobě může způsobit nemalý problém. Pokud tedy již kreditku nemáte v peněžence nebo jste povolený limit již přečerpali, bude mnohem efektivnější, když se rovnou obrátíte na rychlou nebankovní půjčku a využijete přímo sekci půjček do  výplaty, která je k tomuto účelu určena. Takové půjčky nabízí celá řada solidních úvěrových společností, každá samozřejmě za rozličných podmínek a vy si můžete vybrat sami dle svých potřeb a požadavků.

Rychlá půjčka před výplatou

Jestliže vázne domácí rozpočet a do výplaty je poměrně daleko, pak vám rychlá půjčka před výplatou jistě pomůže. A to i tehdy, pokud o půjčku požádáte během víkendu nebo ve svátek. Některé nebankovní společnosti totiž poskytují půjčky nepřetržitě 24 hodin denně 7 dní v týdnu a i během víkendu vám mohou peníze převést na bankovní účet nebo vyplatit hotovost. Jak je to možné? Velké certifikované společnosti mají totiž své účty v celé řadě českých bank a půjčku vyplácí ze stejné banky jako má klient. To znamená, že co se týče samotné transakce, jedná se vlastně o převod peněžních prostředků v rámci jedné banky, což je kolikrát záležitost několika málo minut. Tuto platbu je tedy možné provést i o víkendu. V případě, že budete požadovat hotovost, stačí si jen zajít pro peníze do nejbližší trafiky nebo zajet na čerpací stanici. Zde vám hotovost do ruky vyplatí přímo obsluha platebního terminálu a to jen na základě elektronického kódu, který obdržíte krátkou SMS zprávou. Přitom se nemusíte prokazovat ani dokladem totožnosti, takže vaše osoba zůstává v úplné anonymitě a půjčka vám tak nabízí maximální komfort v podobě diskrétnosti. Rychlou půjčku před výplatou si jednoduše sjednáte jen online a to tak, že na webových stránkách poskytovatele vyplníte rychlou žádost, tu odešlete a obratem jste informováni o výsledku schvalovacího procesu.Tím pádem je celý průběh sjednání půjčky zkrácen na totální minimum.

Sjednat půjčku

Nebankovní půjčka bez registru

Při žádosti o půjčku může však úspěšné schválení úvěrové žádosti zkomplikovat právě záznam v registru dlužníků. Do něj se dostanete ani kolikrát nevíte jak. Nejedná se tedy jen o chronické neplatiče a dlužníky, kteří se záměrně vyhýbají svým závazkům, ale shodou okolností nezaplatíte třeba tři měsíce fakturu dodavateli energií a už se vezete. A k tomu stačí málo, opozdí se výplata, čekáte na nemocenskou, sociální dávky a už tak napnutý domácí rozpočet zaznamená velké trhliny. Proto je mnohdy lepší vzít si zavčas malou půjčku, než nechat narůstat dluhy, které díky sankčním poplatkům a úrokům zprodlení mohou narůst až do astronomických rozměrů. Problém je však v tom, že i  když jednoho dne své závazky uhradíte, vaše osoba v registru přetrvává ještě po mnoho dalších let. A když pak chcete sjednat půjčku, nastává problém. Pokud si nejste jisti, jak na tom právě jste, vždy můžete rychlou SMSkou požádat o výpis z registru. Poplatek se rovnou strhne z telefonního tarifu a vy okamžitě víte, jak na tom jste. Některé nebankovní společnosti však u tak malé půjčky jako je půjčka před výplatou ani do registrů nenahlíží, takže i se záznamem v registru máte velkou šanci na půjčku. Riziko takto poskytnutého úvěru je ale na druhou stranu vyváženo vyšší úrokovou sazbou, proto je třeba tyto okolnosti vzít v potaz. Možností, jak si sjednat půjčku před výplatou je opravdu nespočet.

Malá půjčka do výplaty je typickým nebankovním úvěrovým produktem, který slouží k rychlému řešení nenadálé finanční krize. Vzhledem k tomu, že se jedná o malou půjčku, některé subjekty ani nenahlíží do registru dlužníků.