Máte před výplatou a v peněžence už ani korunu? Marně přemýšlíte, jak s penězi vyjdete? Měli jste tento měsíc větší vydání, které spolklo veškeré vaše úspory? Co naplat, nějak si poradit musíte. Na druhou stranu buďte rádi, že jste dokázali dostát všem svým závazkům a ožehavou finanční situaci zdárně vyřešili. Nikomu nic nedlužit je kolikrát k nezaplacení. Avšak není nutné, abyste si kvůli tomu utahovali do výplaty opasky. Vypomoci vám může půjčka sjednaná jen na krátkou dobu, která oživí váš běžný rozpočet domácnosti a kterou v pohodě z následující výplaty uhradíte. Co pro to musíte udělat? Nic víc než podat jednoduchou žádost. Ovšem za předpokladu, že dáte přednost nebankovní půjčce před tou bankovní. Máte-li ale v peněžence kromě běžných platebních karet i kartu kreditní, možná nebude od věci využít jejich rychlých služeb. Záleží jen na tom, zda částka, kterou vám může poskytnout bude pro vás dostačující. Další možností je kontokorent u běžného účtu, pokud ho máte předem sjednaný jako jednu z úvěrových služeb, můžete své konto přečerpat do stanoveného maximálního limitu. Pakliže ale žádnými bankovními úvěrovými produkty nedisponujete, nezbude vám nic jiného, než se s prosbou o malou půjčku obrátit na někoho z rodiny či přátel a nebo využít daleko více diskrétní řešení a vyřídit si rychlou nebankovní půjčku. To zvládnete za pár minut a peníze máte na účtu.

Chci půjčku

Nebankovní půjčka do výplaty

Když se rozhlédnete po trhu s půjčkami, najednou zjistíte, že existuje tolik půjček a úvěrů, že ani sami nevíte co si máte z té záplavy vybrat. Jednotliví poskytovatelé se předhání v originalitě svých reklamních sloganů a snaží se ze všech sil zaujmout zákazníky různými akčními nabídkami. Avšak v rámci nich se vám může podařit pořídit půjčku s maximální možnou úsporou a není výjimkou, že třeba i úplně zadarmo bez poplatku. Když si třeba půjčíte jen na 14 dní, vrátíte přesně tolik peněz, kolik jste si půjčili a navíc nezaplatíte ani korunu. A to je tedy super nabídka, nemyslíte? Zvlášť v případě, kdy je před výplatou a vám stačí třeba jen tisícovka, dvě, tři,… Pořád je to efektivnější řešení, než počítat každý krajíc chleba a nedočkavě sledovat telefon, kdy vám přijde SMSka oznamující peníze na účtu. Abyste si vybrali půjčku s co nejlepšími podmínkami pro sebe, můžete pro tyto účely využít různé online srovnávače či kalkulátory půjček na internetu, s jejichž pomocí půjčku vyberete jedna dvě. Do systému zadáte jen vaše požadavky na půjčku, tedy půjčku do výplaty, a vzápětí se vám zobrazí rozsáhlý seznam všech odpovídajících úvěrových produktů. Již na první pohled zaznamenáte, jak se půjčky mezi sebou liší nejen výší úrokové sazby a doby splatnosti, ale i různými benefity navíc. Dle svých možností pak už snadno vyberete půjčku šitou na míru přesně pro vás. Vyřídit si ji pak dokážete za pár minut.

Okamžitá online půjčka

Pokud vám chybí před výplatou peníze, jediné co vás tíží, je čas. Půjčku potřebujete vyřídit rychle, jednoduše, bez zbytečných průtahů a komplikovaných žádostí. To vše vám nabízí nebankovní online půjčka, která spadá do specifické kategorie nebankovních mikropůjček. Ty jsou sice vázány vyšší úrokovou sazbou a splatností až do doby jednoho měsíce, ale zato máte peníze za pár minut na účtu, nemusíte nic složitě vyřizovat. Kromě toho mají tyto půjčky daleko jednodušší podmínky než velmi vysoké úvěry a nekladou na žadatele tak vysoké nároky jako standardní bankovní půjčky. Online půjčku si kompletně vyřídíte jen na internetu za pomoci mobilního telefonu, nemusíte mít ani žádného ručitele, případně ručit nějakým majetkem. To by stejně v případě vypůjčené pětistovky celkem postrádalo smysl. Navíc, online půjčka je vám kdykoli k dispozici. Jejich služeb můžete využít po dobu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, během víkendu i ve svátek. To je dáno tím, že o zpracování žádosti se postará plně automatizovaný systém, který nemá žádnou omezenou pracovní dobu. Online půjčka vám tedy pomůže v jakékoli nenadálé finanční tísni.

Sjednat půjčku

Rychlé půjčky bez registru

Vzhledem k tomu, že půjčky do výplaty počítají spíš s menší částkou, která jejich klientům chybí, není nutno, aby každá společnost nahlížela do registru dlužníků. Jak si ověří platební schopnost žadatele je zcela na ní. Také je třeba podotknout, že nebankovní společnosti posuzují každou podanou žádost individuálně, a tak máte vždy šanci na úspěch. V případě malé půjčky existují společnosti, které do registru nenahlíží vůbec a nebo případnému záznamu nepřikládají žádný podstatný význam. Avšak riziko poskytnutého úvěru na druhou stranu vyváží vyšší úrokovou sazbou. Je tedy jen a jen na vás, zda na takové podmínky přistoupíte či nikoli. Některé firmy jsou zase ochotny záznam v registru dlužníků tolerovat za předpokladu, že máte již veškeré své závazky uhrazeny a vaše jméno zde přetrvává jen z důvodu nutnosti několikaleté evidence. Pokud je evidentní, že nepatříte mezi chronické dlužníky a za krkem nemáte několik exekucí, pak nad vámi dokáží přimhouřit oko a půjčku vám poskytnou. Případně se vás někde mohou dotázat na vaše příjmy. Avšak není se čeho obávat, zde určitě pochodíte daleko víc než v bance, která za adekvátní doklad považuje pouze potvrzení ze stálého zaměstnaneckého poměru. Nebankovní společnosti se zpravidla spokojí s jakýmkoli pravidelným měsíčním příjmem. Ten může mít podobu brigády, výplaty podpory v nezaměstnanosti, sociálních dávek, rodičovského příspěvku, mateřské, důchodu, stipendia, atd. Malá online půjčka je tedy snadno dostupná pro široký okruh žadatelů, jen musíte zvolit takového poskytovatele, který je ochotný vaši konkrétní situaci akceptovat. V takovém případě nemůžete narazit na problém. Půjčky bez registru jsou půjčky bezúčelové, takže nikde není nutno uvádět, na co peníze potřebujete a jak s nimi naložíte. Je to jen a jen na vás.

Abyste měli jistotu kvalitních služeb, sjednejte si vždy půjčku u velké renomované společnosti, která na trhu působí již řadu let. Takové subjekty poskytují půjčky jen na základě jasné a transparentní smlouvy s férovými podmínkami.