Nevychází vám domácí rozpočet? S obavami sledujete, jak neustále ubývají peníze v peněžence? Bankovní konto taktéž zeje prázdnotou a výplatní termín je pořád v nedohlednu? Chtělo by to nějaké finance doplnit, abyste svůj denní režim dostali trochu do pohody? Pokud si nechcete půjčovat od kolegů v práci, kamarádů či někoho z rodiny, zkuste půjčku. Ta vám poskytne daleko více diskrétní řešení a nemusíte se nikomu zpovídat, proč vám momentálně chybí peníze. Kde si ale sjednat vhodnou půjčku, která by opravdu řešila váš současný finanční problém? Všude kolem se to nabídkami na různé půjčky a úvěry jenom hemží, jenomže, která půjčka je ta pravá ořechová? Nechcete přeci hypotéku, ani spotřebitelský úvěr, chcete půjčit jen pár korun, abyste s penězi vyšli do výplaty, pokryli základní životní potřeby rodiny a zároveň poplatili složenky. Když půjdete do banky, nabídnou vám klasický bankovní úvěr v řádu několika desítek či stovek tisíc korun. Nač by vám ale byl, když by vám stačila třeba jen pětistovka. Zbytečně se zadlužovat a brát si vysoký úvěr jen z důvodu pokrytí základních životních výdajů také není dvakrát rozumné. Takže co teď? Určité možnosti existují, jen o nich musíte vědět. Pojďme se na ně tedy podívat.

Drobná půjčka v bance

Představa, že přijdete na pobočku banky a půjčí vám jen tak například tisícovku je naprosto scestná. Jakákoli bankovní půjčka je totiž vázána na běžný účet, bez něj vám žádná banka půjčku neposkytne. I když si ale účet u banky sjednáte, neznamená to automaticky, že také dostanete půjčku. V prvé řadě musíte splnit náročná kriteria, která každou úvěrovou žádost doprovázejí. Pro případ, že byste potřebovali půjčit jen malou sumu peněz, je dobré požádat banku o vydání kreditní karty či si nechat povolit kontokorent u běžného účtu. Jestliže tedy disponujete těmito úvěrovými produkty, pak bez problému v době předvýplatové finanční krize můžete účet přečerpat do předem sjednaného limitu. Danou sumu musíte ale během bezúročného období opět vrátit zpět, jinak zaplatíte poměrně vysoké sankční poplatky a úroky. Pokud ale nemáte tyto možnosti k dispozici, je zcela zbytečné řešit jakoukoli malou půjčku v bance. Daleko efektivnější bude, když se po půjčce poohlédnete u konkurence, která vám za velmi jednoduchých podmínek půjčí i jen pár stovek do výplaty.

Chci půjčit

Nebankovní půjčka do výplaty

Nebankovní společnosti jsou si plni vědomi toho, že se jejich klienti nacházejí v různých problematických životních situacích, které jsou pro ně značnou finanční zátěží. Dá se říci, že se všeobecně specializují na klienty, pro které je bankovní půjčka naprosto nemožná. Z toho důvodu mají své úvěry rozděleny do řady kategorií a například půjčky před výplatou jsou jednou z nich. Jejich nabídku naleznete u řady velkých certifikovaných společností, avšak každá z nich je poskytuje za trochu jiných podmínek. V zásadě se shodují ale na jednom. Vzhledem k tomu, že se jedná o tak malou půjčku zpravidla ani nekontrolují registry dlužníků, nevyžadují potvrzení o příjmu od zaměstnavatele, nemusíte mít ručitele a kompletně celou půjčku si vyřídíte jen v prostředí internetu. Určitý rozdíl lze spatřovat ve výši úrokové sazby nebo doby splatnosti, případně různých benefitů navíc. Například jsou společnosti, které vám půjčku jako prvnímu žadateli poskytnou zcela zdarma bez poplatku. Když si například půjčíte na 14 dní, vrátíte přesně tolik, kolik jste obdrželi na účet. Ani o korunu víc. Proto je dobré před samotným podáním žádosti o úvěr se nejprve seznámit s aktuální nabídkou a využít momentálních akčních nabídek.

Online půjčka ihned na účet

Pokud vám peníze schází před výplatou je pro vás rychlost určitě prvořadým kriteriem při sjednání půjčky. Peníze potřebujete hned teď ne až za týden a podle toho budete také volit typ půjčky. Požadavky na rychlost na plné čáře splňují právě rychlé online půjčky, které po vás nevyžadují nic víc než připojení k internetové síti a mobilní telefon. Vše ostatní zvládnou hravě sami. Žádost o rychlou online půjčku podáte přímo na webových stránkách úvěrové společnosti. K tomuto účelu je zde pro vás již připraven formulář, v němž vyplníte jen své jméno, příjmení, telefonní číslo a emailovou adresu. Posuvníkem na webu si zvolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Poté kliknete na tlačítko “odeslat” a žádost ihned prochází schvalovacím procesem. Jelikož vše probíhá pomocí plně automatizovaného systému, můžete si půjčku sjednat kdykoli a kdekoli. Třeba v sobotu o půlnoci v parku na lavičce. V ničem nejste omezeni. Nemusíte skenovat žádné doklady, nikdo po vás nic nepožaduje. Pokud jste společností dotázání na vaše příjmy, můžete bez problému uvést jakékoli pravidelné měsíční příjmy, nemusí se jen jednat o běžný zaměstnanecký poměr. Úvěrové firmy akceptují výplatu sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti, mateřské, důchodu, stipendia, atd. To znamená, že půjčka je snadno dostupná pro každého. Jakmile obdržíte informaci o schválení půjčky, což bývá zpravidla několik málo minut, odchází peníze ihned na bankovní účet. A to i během víkendu. Aby nikde nenastala žádná časová prodleva mají nebankovní společnosti svá konta zřízeny v řadě českých bank a půjčku vyplácí ze stejné banky jako má klient. Takže samotná peněžní transakce pak probíhá v rámci jedné banky, což je záležitost jen několika málo minut. Vidíte sami, že i před výplatou si můžete velmi jednoduše obstarat chybějící peněžní prostředky, které zabrání tomu, abyste strádali.

Malou půjčku před výplatou nabízí řada certifikovaných nebankovních společností za férových podmínek a vždy na základě jasné a transparentní smlouvy. Jen si vždy půjčte tolik peněz, kolik nezbytně nutně potřebujete a zbytečně se nezadlužujte nad rámec svých možností.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.