Potřebujete si půjčit peníze a nechcete chodit nikam na pobočku? Není problém, v dnešní době si můžete půjčit peníze úplně jednoduchým způsobem. Dokonce k tomu nepotřebujete mít ani vlastní bankovní účet. Stále ještě totiž existují lidé, kteří z nějakého důvodu bankovním účtem nedisponují. Třeba lidé z okruhu starší generace jsou plně přesvědčení o tom, že jejich peníze budou v bezpečí někde úplně jinde než v bance a prostě těmto finančním institucím nedůvěřují a své peníze jim nesvěří. Naproti tomu jsou zase lidé, kteří by účet využívat chtěli, ale nemohou, například proto, že je momentálně obstaven exekutorem, tudíž se ke svým financím nedostanou. Pro tyto osoby je pak značný problém sjednat si půjčku, jelikož některé společnosti vyplácí půjčku pouze na vlastní bankovní účet. Naštěstí jsou tu ale i jiné možnosti a jednotlivé nebankovní subjekty myslí i na lidi, kteří se potýkají s různými životními problémy. Pro ně je pak malá půjčka vyplacená složenkou na adresu jako dělaná. Kde ji získat a jak o ni požádat?

Stačí vám jen malá půjčka?

Pokud se dostanete do finančních problémů, častokrát vám chybí jen malá suma peněz, která by pokryla nejnutnější životní náklady před výplatou nebo zaplatila neodkladné složenky. Půjčky určené například na zařízení domácnosti, koupi auta nebo dovolenou, jsou více plánovanou investicí do budoucna a jejich žadatelé mají svoji finanční strategii více promyšlenou. V běžném životě však ale mnohem více chybí jen pětistovka či tisícovka v  peněžence, a tak i malé půjčky mají svůj smysl. Vždy vám pomůžou v té největší nouzi a dokonce se k nim dostanete i na cestách, třeba když se vám znenadání pokazí auto a navíc je svátek… Malá půjčka je tu tedy pro každého, kdo potřebuje rychle půjčit peníze a nemá nikoho, kdo by mu s financemi alespoň na krátkou dobu pomohl. Malé drobné půjčky jsou typickým úvěrovým produktem nebankovních společností a spadají do specifické kategorie mikropůjček, která má již předem jasně dané podmínky. Ty jsou stanoveny tak, aby co nejméně zatěžovaly žadatele. Takové malé půjčky se úplně obejdou bez ručení, nevyžadují žádné papírování a na internetu si je sjednáte doslova za pár minut. Stačí mít jen po ruce mobilní telefon. Malou půjčku si můžete nechat vyplatit několika způsoby, na bankovní účet v hotovosti do ruky a nebo prostřednictvím poštovní poukázky.

Chci půjčku

Půjčka v hotovosti na složenku

Chcete-li jen malou půjčku v řádu několika tisícikorun a jste předem připraveni několik dnů vyčkat na hotovost, pak není problém, abyste si sjednali půjčku složenkou na adresu. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde má podobu rychlého interaktivního formuláře. V něm uvedete své identifikační údaje, jméno, příjmení, adresu bydliště, telefonní číslo a emailovou adresu. Posuvníkem na webu si zvolíte přesnou sumu, kterou požadujete a dobu splatnosti. Vše lze nastavit individuálně, nikdo vám neurčuje kolik peněz si máte půjčit. Jakmile žádost odešlete, o jej další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který ji ihned vyhodnotí a vás vzápětí informuje o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, pak okamžitě dochází k vyplacení peněz. Pokud tedy preferujete hotovost a přejete si peníze odeslat poštovní poukázkou na vaši adresu bydliště, pak okamžitě odchází peněžní prostředky složenkou na vaši adresu. V tomto případě ale počítejte s tím, že bude dost dlouho trvat, než se hotovost dostane až k vám. Časová náročnost je dána konkrétními doručovacími schopnostmi české pošty a tak zpravidla se peněz dočkáte do třech pracovních dnů. Navíc, takovou půjčku si můžete sjednat i během víkendu nebo ve svátek, jelikož automatizovaný systém je neustále v provozu, ale peníze odejdou na vaši adresu až následující první pracovní den. Pokud vám to takto vyhovuje, pak máte půjčku více než jistou.

Malá půjčka pro každého

Nebankovní společnosti poskytují jednotlivé půjčky za zcela odlišných podmínek, což je zřejmé i z toho, když si jejich úvěrové produkty porovnáte prostřednictvím online srovnávače půjček. Zde je již na první pohled zřejmé, že se půjčky liší nejen ve výši úrokové sazby, ale také doby splatnosti. Dále je možno zpozorovat, že u půjček lze využít i různé benefity navíc, které se projevují například v podobě předčasného splacení bez sankce nebo první půjčky zdarma bez poplatku. Proto se určitě vyplatí věnovat samotnému výběru půjčky dostatečnou pozornost a využít třeba právě probíhající akční nabídku, která dokáže poplatky spojené s poskytnutím úvěru srazit až na totální minimum. Vzhledem k tomu, že všechny finanční společnosti si musí předem ověřit platební schopnost žadatele, každá společnost k tomuto požadavku přistupuje jinak. Někdo nahlíží do registru dlužníků, jiný se informuje o vašich příjmech ale v zásadě platí, že všechny nebankovní společnosti posuzují žádosti dle individuálních kritérií. Z toho důvodu má každý šanci na úspěch. Přitom je samozřejmé, že čím méně peněz požadujete, tím jsou podmínky pro poskytnutí úvěru jednodušší. Pokud si vystačíte třeba jen s pětistovkou, často je riziko takto poskytnutého úvěru vyváženo jen vyšší úrokovou sazbou a půjčku si sjednáte bez nahlížení do registrů a jakéhokoli zbytečného papírování.

Půjčka vyplacená prostřednictvím poštovní poukázky je půjčka bezúčelová a peněžní prostředky můžete tedy využít na cokoli. Její služby oceníte zejména ve chvíli, kdy nemáte k dispozici bankovní účet a přesto požadujete vyplacenou hotovost. Půjčku si vždy sjednejte u solidní nebankovní společnosti, která dodržuje zásady zodpovědného půjčování.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.