Zaskočili vás neočekávané výdaje? Nebo marně čekáte na výplatu? Pěknou paseku může nadělat i nemocenská, výplata podpory v nezaměstnanosti či sociálních dávek, jelikož se nikdy neshoduje s termínem výplaty, na který jste zvyklí. Když máte rozpočet napnutý k prasknutí a úspory mizivé, pak vám dokáže i sebemenší maličkost nabourat zaběhnutý domácí rozpočet. Přijde složenka s doplatkem za energie, vyúčtování za služby spojené s užíváním bytu, vysoká faktura za telefon a nebo letitý spotřebič v domácnosti náhle vypoví svoje služby. Co pak? Pomohlo by vám i jen pár tisícovek, ale nevíte kde je vzít? Určité možnosti nabízí půjčka od banky, ale pouze za předpokladu, že máte v peněžence kreditní kartu a nebo povolený kontokorent u běžného účtu. V takovém případě lze účet přečerpat do předem povoleného limitu a půjčit si rychlé peníze od banky. Jen myslete na to, že je dobré je nejlépe vrátit v bezúročném období, jen tak se vám půjčka vyplatí. Naopak opožděná platba se vám díky poměrně vysokým sankcím může pěkně prodražit. Ovšem ne každý může ale využívat možnosti bankovních úvěrových produktů. Jednak z toho důvodu, že není úplně automatické, aby každý člověk měl účet v bance a jednak také proto, že jsou i lidé, kteří účet v bance sice mají , ale třeba z důvodu exekuce jím nemohou disponovat. Nezbývá jim tedy nic jiného než se poohlédnout po půjčce někde jinde. Avšak každá banka zpravidla podmiňuje půjčku založením běžného konta, což může být už první kámen úrazu. Avšak nemusíte zoufat. Bankovní domy nejsou jedinou institucí na trhu, kde si lze sjednat půjčku. Jsou tu ještě nebankovní společnosti, které co se týče kvality poskytovaných služeb bankám pěkně šlapou na paty.

Chci půjčit

Malá nebankovní půjčka

Pokud se oprostíte od konzervativního pohledu na půjčky a připustíte, že existuje i jiná možnost než jen bankovní půjčka, pak se můžete porozhlédnout po široké nabídce trhu v okruhu nebankovních půjček. Až sami poznáte, jak je to s nimi jednoduché, určitě oceníte jejich služby. Nebankovní společnosti k nabídce svých služeb využívají především prostředí internetu, protože je jim jasné, že zde jsou k zákazníkům nejblíže. Nejenže si zde velmi snadno vyberete půjčku přesně pro sebe, ale rovnou i celou vyřídíte. Nemusíte nikam chodit na kamennou pobočku, stát dlouhé minuty ve frontě a celou záležitost vyřizovat s dalšími netrpělivými klienty za zády. Nebankovní půjčku si vyřídíte pěkně doma, v klidu, kde na vás nikdo nespěchá a vše si můžete řádně promyslet. K výběru nejvhodnější půjčky využijte nejprve online srovnávač půjček, který vám najde půjčku přesně dle vašich požadavků během několika málo sekund. Jakmile budete mít aktuální nabídku bankovních i nebankovních půjček před sebou, stačí si jen porovnat konkrétní podmínky a pustit se do vyřízení půjčky. Půjčky se navzájem liší nejen výší úrokové sazby, ale také dobou splatnosti a dalšími podmínkami, které dokážou celkovou cenu za půjčku srazit až na totální minimum. Proto vybírejte velmi pečlivě a určitě nebude od věci, když využijete i právě probíhající akční nabídku.

Sjednat půjčku

Online půjčka na účet

Nebankovní společnosti fungují v povědomí lidí jako rychlí poskytovatelé nebankovních půjček tzv. mikropůjček. Ty vám dokážou během několika málo minut převést chybějící pětistovku či tisícovku okamžitě na účet. Avšak žádat můžete i o úvěr daleko vyšší, není problém sjednat si půjčku v řádu několika desítek tisíc korun. Co k tomu potřebujete? Nic víc než internet a mobilní telefon. Malé půjčky nevyžadují žádné ručení, jak další osobou, tak ani majetkem. Ono by také nebylo adekvátní, kdybyste za půjčenou tisícovku do výplaty měli ručit celým domem v hodnotě několika milionů korun. Avšak riziko poskytnutého úvěru je třeba něčím vyvážit, a proto společnosti využívají vyšší úrokovou sazbu. Je tedy zcela na vašem uvážení, zda se vám taková půjčka vyplatí či nikoli. Pokud s ní vyřešíte daný problém, který by mohl přerůst v další další nesplacené dluhy, pak byste na poplatcích a sankcích zaplatili podstatně více, než na úrocích z půjčky. Online půjčku si jednoduše vyřídíte jen elektronickou cestou, nemusíte dokládat žádná potvrzení ani skenovat žádné doklady. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jen krátký interaktivní formulář. V něm uvedete své identifikační a kontaktní údaje a posuvníkem na webu si zvolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, o její okamžité zpracování se postará plně automatizovaný systém, který je v provozu ve dne v noci. Proto není problém si půjčku sjednat kdykoli po dobu 24 hodin 7 dní v týdnu. Tím se také nebankovní půjčka zásadně liší od té bankovní. Po schválení žádosti odchází peníze automaticky na váš bankovní účet.

Rychlá půjčka bez papírování

Pro mnoho klientů nebankovních společností je rychlost při sjednání půjčky prioritou. Je to celkem samozřejmé, pokud vaše peněženka už nevydá ani korun a potřebujete vše vyřídit rychle. Z toho důvodu se některé společnosti ani nezdržují kontrolou registru dlužníků, případně pokud je zde vaše osoba vedena, není tato informace rozhodujícím kriteriem pro schválení půjčky. Ovšem v případě, že zjistí, že jste zadluženi až po uši a nezvládáte splácet, pak jen ve vašem vlastním zájmu vám další půjčku neposkytnou. Každá finanční společnost si musí totiž předem ověřit platební schopnost žadatele, avšak je zcela na ní, jak to učiní. Současně je třeba zmínit, že každá nebankovní společnost posuzuje jednotlivé podané žádosti individuálně a přihlíží k možnostem klienta. Proto máte vždy možnost vyjednat si půjčku s takovými podmínkami, aby vyhovovaly jen a jen vám. U malé půjčky není ani nutno dokládat potvrzení o výši příjmu tak jako v bance. U většiny firem stačí poskytnout informaci o tom, jaké máte pravidelné měsíční příjmy. Přitom nebankovní společnosti jsou ochotny akceptovat i jiné příjmy než z klasického zaměstnání. Může se jednat o brigádu, výplatu sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti, mateřské, důchodu, atd. Z toho důvodu dokáže na nebankovní půjčku snadno dosáhnout široký okruh žadatelů.

Půjčka ihned na účet je ideálním řešením každé nenadálé finanční krize. Nikde nemusíte uvádět, na co peníze z půjčky využijete, půjčka je tedy bezúčelová. Rychlé malé půjčky jsou dostupné i během víkendu nebo ve svátek, tudíž se lze na ně kdykoli spolehnout.