Nepochodili jste v bance a odešli s nepořízenou? Pak bude problém buď v registru nebo v nedostatečných příjmech. Ale přesto to nevzdáváte a neustále usilujete o půjčku? Jen nevíte na koho se vlastně obrátit, abyste se žádostí uspěli hned napoprvé? Poradíme, je to jednodušší než jste si mysleli. Zkuste svoji pozornost v nebankovní sféře a poohlédněte se po půjčce v soukromém sektoru. Není důvod k jakýmkoli obavám. Nebankovní společnosti jsou na stejné úrovni jako banky a docela i velmi silnou konkurencí. Proč tomu tak je? Solidní nebankovní společnosti se všeobecně specializují na klienty, kteří nedokáží vyhovět standardním bankovním podmínkám a tudíž jakákoli bankovní půjčka nebo úvěr je pro ně naprosto nedostupná. Tohoto faktu jsou si právě vědomi soukromé finanční společnosti, které mají pro své klienty daleko větší  pochopení a je jim jasné, že se lidé často nachází ve složitých finančních problémech. Stačí, aby vám jen exekutor zablokoval bankovní účet  a můžete se rázem během hodiny ocitnout bez prostředků. Ano je sice pravda, že nějakou minimální částku si můžete odčerpat, ale ta zdaleka nepokryje vaše nutné každoměsíční náklady. Na exekuci pak ve většině případů navazuje i vaše evidence v registru dlužníků, což může být právě při žádosti o půjčku nemalý problém. Ale naštěstí ne všechny úvěrové firmy jsou tak striktní a poskytují půjčky i lidem se záznamem v registru. Jaké to jsou?

Půjčka bez registru

Pokud se rozhlédnete po trhu s půjčkami, možná to na vás bude působit dojmem, že vám půjčí prakticky kdokoli cokoli. To je pravda jen z části, přeci jen všechny půjčky mají své podmínky. Pokud potřebujete půjčku bez kontroly registru dlužníků, musíte zvolit takovou společnost, která dokáže tento fakt akceptovat. S výběrem vhodné půjčky vám nejlépe pomohou různé srovnávače půjček na internetu, které vám velmi jednoduše po zadání vámi požadovaných kritérií zobrazí půjčky vhodné právě pro vás. Tím máte spoustu práce ušetřenu a nemusíte se probírat podmínkami u každé konkrétní půjčky co vám přijde pod ruku. Některé společnosti kontrolují registry dlužníků hlavně z toho důvodu, aby si ověřili, zda je ve schopnostech klienta požadovanou půjčku splatit. A právě tady můžete narazit na individuální přístup. Pokud máte veškeré dluhy uhrazeny a vaše jméno jenom přetrvává v evidenci po dobu dalších let, mohou nad vámi přimhouřit oko a půjčku vám poskytnou. Pokud ale zjistí, že jste zadluženi až po uši, nestíháte splácet a dlužíte prakticky každému na koho se jen podíváte, pak vám ve vašem vlastním zájmu půjčku zamítnou. Takový počin je zcela v souladu s podmínkou zodpovědného půjčování, která charakterizuje všechny velké renomované nebankovní společnosti.

Chci půjčit

Rychlá půjčka na cokoli

Půjčky bez nutnosti kontroly registru dlužníků jsou zpravidla malé půjčky, tzv. mikropůjčky, které je možno si v prostředí internetu sjednat jedna dvě. Jedná se většinou o částky v řádu několika tisícikorun, které mají za úkol pomoci svým žadatelům ve velmi svízelných finančních situacích. Při žádosti o půjčku neprobíhá kontrola registru, nemusíte dokládat žádná potvrzení a vše probíhá jen rychlým elektronickým způsobem. Žádost podáte přímo na webových stránkách společnosti u níž si chcete sjednat půjčku. Ta má podobu krátkého interaktivního formuláře, kde vyplníte jen své identifikační údaje, emailovou adresu a telefonní číslo pro další komunikaci a posuvníkem na webu si zadáte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, který rozhodne o schválení půjčky. Je-li vám půjčka přiklepnuta, pak obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem a ten přepíšete zpět do systému. Poté peníze ihned odchází na váš bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. Tímto způsobem si můžete nechat půjčku také předschválit a využít teprve tehdy až ji budete skutečně potřebovat. Některé společnosti ani ke sjednání takové malé půjčky nevyžadují vlastnictví bankovního účtu a peníze vám bez problému vyplatí v hotovosti, třeba i o víkendu. Přitom nemusíte čekat na poštovní poukázku, řada společností používá i jiné alternativní způsoby. Stačí si pro hotovost zajít do nejbližší trafiky a nebo dojet na čerpací stanic. Zde vám hotovost předá do ruky přímo obsluha platebního terminálu jen na základě elektronického kódu, který jste obdrželi SMSkou.

Nebankovní půjčka bez zástavy

U nebankovní společnosti si můžete sjednat půjčku prakticky v jakékoli výši, ničím nejste omezeni. Kromě klasických mikropůjček soukromé firmy nabízí půjčky i úvěry v řádu několika set tisíc nebo milionu korun. Je samozřejmé, že i když v některých případech neprobíhá kontrola registru dlužníků, je nutno společnosti poskytnout vyšší záruky splacení. Ty mohou mít podobu ručitele jako dalšího spolužadatele o půjčku a nebo zástavu nemovitosti. Pokud nechcete za  půjčku nikým ani ničím ručit, pak lze riziko poskytnutého úvěru vyvážit doložením vašich příjmů, případně vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. To už vše záleží na individuální dohodě. I půjčku bez zástavy si vyřídíte jednoduše na internetu, zejména také proto, že není třeba řešit žádnou rozsáhlou administrativu. I požadavky na doložení příjmu jsou u nebankovních společností značně rozdílné. Někde bazírují jen na příjmech z trvalého zaměstnaneckého poměru, jinde si vystačí i s příjmy z dočasné brigády nebo můžete doložit jakékoli příjmy v podobě výplaty sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti, mateřské, rodičovského příspěvku, důchodu stipendia, atd. Naproti tomu jsou také firmy, které si vaše příjmy ověří telefonicky sami třeba na mzdové účtárně firmy kde pracujete, a tak máte o starost méně. Půjčku v jakékoli výši si můžete bez problému sjednat jen v prostředí svého domova a nemusíte kvůli tomu nikam na pobočku.

Půjčku bez registru a zástavy si sjednejte vždy u renomované nebankovní společnosti, u níž máte jistotu kvalitních služeb. Půjčky jsou poskytovány na základě jasné transparentní smlouvy, bez poplatku předem a nikdo před vámi nic neskrývá.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.