Hledáte vhodnou půjčku? Nechcete se zdržovat v bance zdlouhavým administrativním procesem s nejasným výsledkem? Nebankovní půjčka je zpravidla sázka na jistotu. Nemusíte nic komplikovaně vyřizovat, ani si sjednávat osobní schůzku na pobočce. Vše vyřídíte v pohodlí domova jen s pomocí internetu a mobilního telefonu. Nebankovní půjčka nabízí široké možnosti půjček bez kontroly registru dlužníků, bez doložení příjmů a také bez zástavy. Tudíž je vhodná prakticky pro každého – pro nezaměstnané, matky na mateřské, důchodce, studenty, začínající podnikatele, atd. Prostě každý si najde tu svoji specifickou kategorii, která právě odpovídá jeho momentálním životním okolnostem. Nebankovní půjčky mají oproti bankovním úvěrům přijatelnější podmínky a rozhodně není důvod k jakýmkoli obavám. Pokud si vyberete zavedenou renomovanou společnost, která na trhu působí již desítky let, získáte služby na kvalitní úrovni. Avšak i různé benefity navíc v podobě první půjčky zdarma nebo předčasného splacení nejsou žádnou výjimkou.

Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka bez zástavy je typickým úvěrovým produktem nebankovních společností, jejichž prostřednictvím se dokážete velmi rychle dostat k požadovaným penězům. V podstatě se jedná o jakoukoli spotřebitelskou půjčku, která vám proces sjednání i vyplacení peněžních prostředků podstatně zjednodušuje. Nemusíte nic dokládat, vše vyřídíte rychlou elektronickou cestou. Nebankovní půjčka, která se obejde bez nutnosti zástavy spadá ve většině případů do kategorie drobných mikropůjček, které jsou rychlým zdrojem financí s krátkodobou splatností.

Online půjčka bez zástavy

Nebankovní společnost se snaží poskytovat veškeré své služby na internetu. Počínaje výběrem vhodné úvěrové společnosti až po kompletní vyřízení celé půjčky. S výběrem optimálního finančního produktu vám nejlépe pomohou různé online srovnávače půjček na internetu, kde si do jednoduchého formuláře zadáte o jakou půjčku máte zájem a hned se před vámi zobrazí celá škála poskytovatelů. Je jen na vás, jak se mezi nimi zorientujete a co nakonec zvolíte, ale při podrobném prostudování záhy zjistíte, jak se velmi liší nejen v nabízených podmínkách, ale i výší úrokové sazby a celkovou cenou půjčky. Proto vždy vybírejte půjčku s ohledem na své momentální možnosti a nezadlužujte se víc, než je nezbytně potřeba. Jakmile budete mít vybráno, stačí jen na webových stránkách poskytovatele vyplnit rychlou online žádost, o jejímž schválení jste obratem informováni. Vaše žádost o půjčku je posuzována prostřednictvím plně automatizovaného systému, z toho důvodu je zpracování extrémně rychlé. Vzhledem k tomu, že se jedná jen o drobnou půjčku bez zástavy není nutno se zdržovat žádnou zbytečnou administrativou.

Sjednat půjčku

Půjčka bez registru a bez příjmu

I když žádáte o půjčku bez zástavy majetku, případně nutnosti ručení třetí osobou, musí si i přesto finanční společnost ověřit platební schopnost každého žadatele. K tomuto účelu slouží jednak různé registry dlužníků a jednak také doložení dostatečného příjmu. Avšak i přesto se snaží vyjít nebankovní společnosti vstříc svým klientů, a každou podanou žádost schvalují s přihlédnutím k individuálním skutečnostem. To znamená, že některá firma nevyžaduje jen doložení příjmu z klasického zaměstnaneckého poměru, ale vystačí si i s jakýkmkoli pravidelným příjmem, který může mít podobu brigády, výplaty mateřské, důchodu, stipendia, podpory v nezaměstnanosti, výplaty sociálních dávek atd. V případě registrů jsou firmy, které do nich nenahlíží vůbec a nebo nepřikládají zde zaznamenaným informacím tak podstatný význam. Snad jen v případě, pokud nepatříte mezi extrémně předlužené jedince u nichž je již na první pohled patrné, že se staly obětí dluhové spirály. Stejně tak jste-li v exekuci nebo insolvenci a chcete půjčku bez zástavy v řádu několika  desítek tisíc, budete muset dlouho hledat vhodnou společnost. Takovým lidem i nebankovní společnosti velmi nerady půjčují a když už, tak podstatně s tvrdšími podmínkami a vysokým úrokem. Záleží tedy na vás na jaké podmínky jste ochoctni přistoupit.

Půjčka na účet nebo v hotovosti

Nebankovní půjčka bez zástavy patří mezi flexibilní spotřebitelské úvěry, jejímž prostřednictvím lze financovat cokoli. Můžete s nimi vyrovnat díru v domácím rozpočtu, zaplatit složenky či libovolné nenadálé výdaje nebo jet na zaslouženou dovolenou. Vzhledem k tomu, že při sjednání půjčky není nutno skenovat žádné doklady, vystačíte si jen s internetem a mobilním telefonem. Po schválení úvěru jsou peněžní prostředky ihned převedeny na bankovní účet nebo vyplaceny v hotovosti. K tomuto účelu lze využít i různé alternativní možnosti, kdy si pro peníze zajedete na nejbližší čerpací stanici a nebo si je vyzvednete v trafice na rohu, co si denně kupujete noviny. Přitom i peníze máte připraveny úplně stejně rychle jako když se jedná o bankovní převod. Výplata v hotovosti probíhá na základě krátkého SMS kódu, který jen sdělíte obsluze na platebním terminálu. Nebankovní půjčka bez zástavy vám tedy umožní dostat se k požadovaným penězům ještě týž den, kdy o půjčku požádáte.

Rychlá online půjčka je vám k dispozici kdykoli během 24 hodin po dobu 7 dní v týdnu a i ve svátek. Můžete se na ni spolehnout v jakékoli kritické finanční situaci. Pokud půjčku řádně a včas splatíte, může vám být při opakované žádosti úvěr navýšen. V případě rychlých půjček se poskytovatelé často předhání v nabídce služeb, a tak můžete třeba získat i první půjčku bez poplatku nebo využít právě probíhající akční nabídku.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.