GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Máte problém s půjčkou? Nechtějí vám nikde půjčit v bance? Důvodů, proč tomu tak je, může být nespočet. Avšak zamítnutou bankovní půjčkou vaše cesta k penězům nekončí. Na trhu existuje úvěrových společností dost a dost, a když vám nechtějí dát půjčku v bance, vždy máte možnost jít jinam. A právě tam, kde to bude snadné a jednoduché. Bankovní domy jsou všeobecně známy svými přísnými podmínkami pro schválení půjček a úvěrů. Pro zamítnutí žádosti stačí už jen to, že máte záznam v registru a to i přesto, že jste už dávno veškeré své závazky uhradili a tudíž nemáte ani žádné dluhy. Ale jednou jste v minulosti měli vroubek a ten se s vámi nese po řadu let. I když totiž svůj dluh jednoho dne zaplatíte, neznamená to automaticky, že vás z registru automaticky vymažou, kdepak, na to si počkáte ještě řadu let a když pak chcete žádat o půjčku, může jen tato informace nadělat pěknou neplechu. Proto je někdy možná lepší, když nevíte jak na tom aktuálně jste, požádat o výpis z registru. Stačí jen odeslat SMS zprávu v příslušném tvaru a vzápětí dostanete odpověď. Poplatek se vám odečte přímo z telefonního tarifu a vy podle získané informace můžete zvolit vhodného poskytovatele pro svoji půjčku. Když totiž bezhlavě podáváte jednu žádost za druhou a pokaždé vám ji zamítnou, i tyto informace  se shromažďují v registrech dlužníků a vás nestaví do příliš pozitivního světla. Proto se tomu snažte vyvarovat a raději si předem zjistěte, jak na tom jste. Kromě SMSky lze o výpis požádat přímo na příslušných webových stránkách a přijde vám v elektronické podobě a nebo vám jej formou dopisu doručí česká pošta. Jak si tedy sjednat půjčku, když jste označeni jako problémový klient?

Chci půjčit

Půjčka bez registru

Pokud na základě výpisu z registru dlužníků zjistíte, že jste stále vedeni v seznamu, pak samotný výběr půjčky musíte přizpůsobit těmto okolnostem. To znamená, že naději na úspěšné schválení úvěru máte jen u těch poskytovatelů, kteří nenahlíží do registru dlužníků nebo případnému záznamu nepřikládají žádný podstatný význam. Velkou předností nebankovních společností je totiž to, že každou podanou žádost posuzují individuálně,  a proto i nad malým prohřeškem z minulosti dokážou přimhouřit oči. Půjčku tak získáte třeba i za cenu vyšší úrokové sazby, ale to už je jen a jen na vás, zda na takové podmínky přistoupíte či nikoli.Kdežto u banky se s tak vstřícným jednáním nikdy neshledáte. Tam když zjistíte, že patříte mezi dlužníky, případně si na svých bedrech nesete tolik půjček a úvěrů, že by další půjčka byla v ohrožení. U nebankovních společností se ale vždy rychlé řešení najde. Zdejší poskytovatelé půjček mají své úvěrové produkty rozděleny do řady kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Najdete zde rychlé půjčky před výplatou, bez příjmu, na mateřské a i půjčky bez kontroly registru dlužníků. Ty většinou spadají mezi klasické nebankovní mikropůjčky, které slouží primárně k tomu, aby vám okamžitě vyplatili požadované peněžní prostředky. Půjčky bez kontroly registru dlužníků jsou zpravidla neúčelové drobné spotřebitelské půjčky, které mají rychle vyřešit jakoukoli nenadálou finanční krizi.

Rychlá online půjčka

Lidé, kteří mají další závazky a kromě toho jim nevychází rodinný rozpočet natolik, že by potřebovali další půjčku, většinou neustále zápasí s nedostatkem financí. Zejména pokud nemají žádné úspory, žijí od výplaty k výplatě, pak i jakýkoli nenadálý výdaj dokáže pěkně rozhodit již zaběhnutý domácí rozpočet. V takovém případě vzniká okamžitá potřeba půjčky, kde čas hraje velmi strategickou úlohu. Problémoví klienti většinou potřebují peníze ihned a nechtějí se zabývat složitým vyřizováním úvěrové žádosti, což může třeba v případě banky někdy trvat i týden. Aby půjčka byla co nejrychleji a nejjednodušeji vyřízená, nebankovní společnosti umožňují její sjednání jen v prostředí internetu, kde jsou nejblíže svým klientům. Dokonce pokud máte chytrý telefon a jste připojeni k internetové síti, rychlou online půjčku si sjednáte prakticky kdekoli a kdykoli. Třeba i v sobotu o půlnoci v parku na lavičce, bude-li to třeba.

Sjednat půjčku

Nebankovní půjčka vyplacená na ruku

Doménou nebankovních společností jsou okamžité rychlé půjčky, které si sjednáte online během několika málo minut. Vzhledem k tomu, že se mezi problémové klienty řadí i lidé, kteří jsou se svými dluhy jjž ve fázi exekučního řízení, snaží se některé nebankovní společnosti poskytovat půjčku i bez nutnosti vlastnictví bankovního účtu. Tuto možnost jistě ocení osoby, které mají z důvodu exekuce obstaven svůj účet v bance a tudíž i dočasně omezena svá dispoziční práva. Některé nebankovní společnosti proto nabízí vyplacení půjčky v hotovosti, přičemž není nutné čekat na poukázku v poštovní schránce nebo pro peníze chodit na pobočku. Za stejnou dobu jako kdyby se jednalo o běžný bankovní převod jsou peníze připraveny k vyzvednutí v trafice nebo na čerpací stanici. Zde vám hotovost do ruky předá přímo obsluha platebního terminálu a to jen na základě elektronického kódu, který obdržíte SMSkou po schválení úvěrové žádosti. Nemusíte se nikomu prokazovat, nic vyplňovat, vše probíhá v naprosté anonymitě. Dokonce ani pracovník u terminálu sám netuší, že vám vyplácí peníze z půjčky. Pro něj to je běžná finanční transakce. Žádost o takovou rychlou půjčku v hotovosti podáte na příslušných webových stránkách a je vyhodnocena za pomoci plně automatizovaného systému. Nemusíte se zabývat žádnou administrativou ani skenovat nějaké doklady či někde shánět ručitele. To vše odpadá, o schválení půjčky jste informováni do několika málo minut a následně ihned poté peníze okamžitě odchází na váš bankovní účet a nebo jsou připraveny k vyzvednutí v hotovosti. Informace z registru dlužníků není zásadní pro schválení půjčky, stejně tak si vystačíte pouze s informací o vašich pravidelných měsíčních příjmech. Tím pádem se taková rychlá online půjčka stává snadno dostupnou pro široký okruh žadatelů, mezi nimiž jsou i problémoví klienti. Půjčka je dostupná 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Pokud se řadíte na úvěrovém trhu mezi problémové klienty a chcete snadno získat půjčku, pak musíte zvolit odpovídající typ půjčky, který je schopen tento fakt akceptovat. Nikdy se ale nezadlužujte nad rámec svých možností a každou půjčku pečlivě uvažte. Do budoucna si tak ušetříte nemalé problémy.