GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Trápí vás nedostatek financí? Jste součástí exekučního řízení, díky kterému jste přišli o podstatnou část svých příjmů? To málo, které vám zbývá sotva tak pokryje nezbytné měsíční výdaje rodiny? Exekuce pro každého znamená dost velkou nepříjmenost. A je celkom jedno, zda máte díky tomu obstavené konto v bance nebo vám rovnou strhávají exekuční srážky z platu na mzdové účtárně. Než celou exekuci splatíte, pořád je v ohrožení celý váš majetek. Pokud jste už věci nechali zajít až tak daleko, že věřitelům došla trpělivost a podali návrh na exekuci, nic s tím už nenaděláte. Teď je ten nejvyšší čas postavit se k problému čelem a co nejrychleji jej zprovodit ze světa. Přitom platí jedna zásada: čím dřív exekuci zaplatíte, tím víc na ní ušetříte. A věřte, že ta částka nebude opravdu malá. Exekuční srážky jsou často takové splácení bez konce, až splatíte celou dlužnou částku, přijdou na řadu sankční poplatky a úroky z prodlení a v neposlední řadě také celé exekuční náklady. A ty právě nejsou zrovna malé. Mnohokrát původní dlužnou částku dokážou až zdvojnásobit, takže z nezaplacené pokuty za parkování je najednou dluh v hodnotě deset tisíc korun. Co naplat, exekuci se nevyhnete, pokud si nechcete nechat sebrat svůj majetek, a tak jediným efektivním řešením se jeví jednorázové zaplacení celé exekuce. A to včetně odměny exekutorovi a všech poplatků s tím souvisejících. Vzhledem k tomu, že vám ale schází peníze, může vám v takové situaci pomoci půjčka. Kdo ale půjčí lidem v exekuci?

Chci půjčit

Nebankovní půjčka s exekucí

Máte-li na krku exekuci je zcela zbytečné ztrácet svůj drahocenný čas chozením do banky. Nepochodíte ani v jedné z nich, jelikož všechny bankovní domy zásadně zadluženým lidem další půjčky neposkytují. Vedou je k tomu obavy z návratnosti jimi vynaložených investic  a snaží se tak riziko poskytnuté půjčky eliminovat na nejnižší možné minimum. Přeci jen lidé v exekuci spadají mezi problémové klienty, kterým se snaží banky vyhnout. Z toho důvodu se jako schůdné řešení nabízí půjčka od nebankovní společnosti, které dokážou tuto skutečnost tolerovat. Avšak současně nemůžete počítat s tím, že vám půjčku poskytne každá nebankovní společnost u které si podáte žádost. Tak jednoduché to zase není, ale šance na úspěch jsou podstatně vyšší. Pokud chcete půjčkou uhradit rovnou celou exekuci, nejlépe uděláte, když o půjčku požádáte rovnou oddlužovací společnost, které se exekucemi zabývají. Kromě toho, že vám poskytnou formou půjčky potřebnou částku také vám nabídnou veškerý právní servis nutný k tomu, abyste exekuci zdárně ukončili. Vzhledem k tomu, že se většinou jedná o dost složité právní záležitosti a člověk neznalý právních norem se v nich jen stěží orientuje, je taková pomoc jistě na místě. Na základě vámi udělené plné moci vás budou zastupovat při všech jednáních s věřiteli i exekučním úřadem. Kromě oddlužovacích společností však můžete využít i nabídku půjček, které jsou poskytovány i lidem s exekucí.

Půjčka pro problémové klienty

Nebankovní společnosti jsou připraveny řešit i nenadálé finanční záležitosti svých klientů a jsou připraveny poskytnout půjčku i lidem, kteří se nachází ve svízelné finanční situaci. Ta se nevyhýbá například lidem bez práce, na sociálních dávkách, matkám na mateřské a v neposlední řadě také lidem s exekucí. Vzhledem k tomu, že finanční rozpočet je značně omezený, každý nenadálý výdaj dokáže předem nastavený rozpočet pěkně rozhodit. Stačí aby jen přišlo vyúčtování energií, poplatků spojených s užíváním bytu, pokazil se spotřebič v domácnosti a rázem je problém. V takových situacích je i pár stokorun velkým pomocníkem v nouzi, a proto se nebankovní společnosti snaží alespoň malou půjčkou pomoci. Kdybyste totiž chtěli jen pár korun od banky, v případě, že nemáte kreditní kartu, banka vám pětistovku do výplaty jen tak nepůjčí. Z toho důvodu mají nebankovní společnosti své úvěrové produkty rozděleny dle kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Pokud máte exekuci nebo jste v insolvenci či máte záznam v registru dlužníků a nebo nemáte jak doložit svůj příjem, můžete se po půjčce poohlédnout v kategorii půjček pro problémové klienty. Jejich podmínky jsou již předem nastaveny tak, aby jim dokázali vyhovět i klienti, pro něž je bankovní půjčka naprosto nemožná. I pro žadatele, kteří jsou v exekuci existuje u některých nebankovních společností přímo specifická kategorie půjček s exekucí.

Sjednat půjčku

Malá půjčka v exekuci

Možnosti půjček pro lidi v exekuci jsou sice na jednu stranu omezené, ale to neznamená, že by vám nikdo nepůjčil peníze. Samozřejmě, že také záleží na tom, kolik peněz požadujete. Dá se říci, že snadněji se vám bude vyřizovat malá půjčka před výplatou než úvěr v řádu několika set tisíc korun. U malé půjčky může být totiž vaše žádost velmi rychle schválena, jelikož existují společnosti, které například vůbec nenahlíží do registru dlužníků a nevyžadují ani potvrzení o příjmu. Takové půjčky spadají mezi klasické nebankovní mikropůjčky a jejich vyřízení je záležitost několika minut na internetu. Nepotřebujete mít ani ručitele nebo cokoli dokládat. Půjčku si velmi snadno vyřídíte bez jakékoli administrativy a peníze vám vyplatí rovnou na bankovní účet  a nebo i v hotovosti. Dokonce existují nebankovní společnosti, které sjednání půjčky nepodmiňují přímo vlastnictvím bankovního účtu, takže v případě, že máte bankovní konto obstaveno, je to pro jistě vítané řešení. Avšak riziko takto poskytnutých malých půjček je na druhou stranu vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Ta bývá většinou stanovena na jeden měsíc nebo několik dnů. Je tedy otázka, zda se vám taková půjčka vyplatí či nikoli. Současně je třeba podotknout, že některé nebankovní společnosti nabízí prvním žadatelům půjčku zdarma bez poplatku.

Malé nebankovní půjčky jsou zpravidla dostupné 24 hodin denně 7 dní v týdnu a na internetu si je dokážete vyřídit během několika málo minut. Půjčka je neúčelová, takže vyplacené peněžní prostředky lze použít na cokoli.