Potřebujete si půjčit peníze, avšak nikde vám nechtějí vyjít vstříc? Odešli jste z banky s nepořízenou? Žádali jste o půjčku jinde a přesto vám ji zamítli? Co naplat, nový zákon o spotřebitelském úvěru ukládá každé finanční instituci za povinnost, ověřit si platební schopnost žadatele. Avšak každý k tomuto požadavku přistupuje jinak. Někdo nahlíží pouze do různých registrů dlužníků a rozhoduje jen na základě zde získaných informací a jiná společnost se zase více přiklání k individuálním okolnostem klienta. Zejména nebankovní společnosti mají pochopení pro značně problematickou situaci svých zákazníků, kteří nemají prakticky žádnou šanci uspět s žádostí o půjčku právě u bankovního domu. A tak jsou ochotni v některých případech nad drobným prohřeškem v platební morálce přimhouřit oko. Samozřejmě, že pouze v případě, pokud se nejedná o chronicky předluženého jedince. Máte-li tedy záznam v registru dlužníků, můžete využít specifickou kategorii nebankovních úvěrových produktů, která zvyšuje vaši šanci na poskytnutí půjčky.

Registry evidují dlužníky i několik let

Možná jste poznali na vlastní kůži, jak velmi málo stačí k tomu, abyste se dostali do evidence dlužníků. Nejenže se zde shromažďují veškeré informace o půjčkách, které právě splácíte nebo o něž jste bezúspěšně žádali, ale jistou vstupenku do seznamu získáte i tím, že se opozdíte s platbou telefonnímu operátorovi či dodavateli energií. Jako dlužníka vás registry zaevidují hned poté, co nezaplatíte fakturu tři měsíce po sobě a nebo hned první dvě splátky čerstvě sjednané půjčky. Jenomže, i když potom všechno uhradíte, neznamená to automaticky, že vás hned z registru vymažou. Veškeré záznamy se uchovávají ještě další tři roky. Pokud tedy během této doby žádáte o půjčku, může být tato skutečnost na překážku při schválení úvěru. Naopak, pokud banky vidí, že máte zcela bezchybnou platební morálku a řádně a včas splácíte všechny svoje závazky, jsou ochotny vám nabídnout lepší podmínky při žádosti o úvěr. Jak si ale poradit, když vypluje na povrch malý vroubek z minulosti? Řešení existuje v podobě nebankovních společností, které jsou k žadatelům více tolerantní.

Sjednat půjčku

Půjčky bez registru pro každého

Nebankovní půjčky bez kontroly regisitru dlužníků jsou určeny zejména těm žadatelům, kteří z důvodu negativního záznamu v registru nemohou naplnit požadované podmínky poskytovatele půjčky. Z toho důvodu některé finanční společnosti nepřikládají samotnému záznamu v registru takovou váhu a osobu žadatele posuzují na základě jiných kritérií. Většina společností požaduje doložení vašeho příjmu, avšak i to lze provést různými způsoby. Někdo vyžaduje jen potvrzení o příjmech z klasického zaměstnaneckého poměru, případně si společnost informaci sama ověří telefonickým dotazem na mzdovou účtárnu. Tím pádem se nemusíte zabývat žádnou administrativou a půjčku si sjednáte jen v prostředí internetu. Dále existují nebankovní společnosti, které jsou schopny akceptovat jakýkoli pravidelný měsíční příjem, sem spadají různé příjmy z brigád, výplata mateřské, rodičovského příspěvku, podpory v nezaměstnanosti, důchodu, sociálních dávek, atd. To v praxi znamená, že půjčky bez registru jsou dostupné prakticky pro každého. Samozřejmě, že konkrétní podmínky se odvíjí také od požadované výše úvěru. Všeobecně platí, že čím nižší půjčka, tím jsou podmínky jednodušší, ale každá společnost přihlíží k individuálním možnostem svých klientů.

Online půjčka bez registru

Půjčka bez kontroly registru dlužníků nevyžaduje žádné složité vyřizování, vše zvládnete sami doma na internetu během několika málo minut bez jakékoli administrativní zátěže. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele. Ta má podobu jednoduchého online formuláře, v něm vyplníte své identifikační údaje a posuvníkem si navolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste neprodleně informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, půjčka je vám vyplacena na bankovní účet nebo v hotovosti. Nebankovní půjčky bez registru nejsou nijak omezené, proto si můžete půjčit jak tisícovku do výplaty, tak i několik desítek či stovek tisíc. Rizikovost poskytnutého úvěru je v některých případech vyvážena vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Ta bývá zpravidla až jeden měsíc, což se týká jen mikropůjček. Při půjčení vyšší sumy může společnost požadovat také větší záruky splacení a to v podobě ručení třetí osoby nebo zástavou nemovitosti a doba splácení je pak rozložena na několik let.

Půjčky bez kontroly registrů dlužníků jsou typickým nebankovním úvěrovým produktem, který je snadno dostupný širokému okruhu žadatelů. Získané peněžní prostředky lze požít na cokoli, jelikož se jedná o bezúčelovou půjčku. S její pomocí tedy snadno vyřešíte jakoukoli naléhavou potřebu financí.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.