Potíže s financemi dokážou některým lidem pěkně zatočit se všemi životními zásadami, a tak i zapřisáhlí odpůrci půjček jim v krizové situaci nakonec ustoupí z cesty. Není se čemu divit, složenky na ledničce nemůžou viset věčně a životní potřeby rodiny si žádají své. Na půjčce není nic špatného. Pokud měsíční splátky nepřesahují rámec měsíčního rozpočtu, je půjčka opravdovým pomocníkem v nouzi. Avšak každá půjčka je poskytnuta na základě jasně daných podmínek, které se u jednotlivých finančních produktů navzájem liší. Někde získáte lepší úrokovou sazbu a jinde vám prodlouží dobu splatnosti nebo odloží první splátku. Avšak zásadní rozdílné podmínky lze shledat už při posouzení žádosti o půjčku. Jinak na žadatele nahlíží v bance a jinak u nebankovních společností. Přitom oběma subjektům se v podstatě jedná o totéž, riziko návratnosti investic co nejvíce snížit na nejnižší možnou míru. Z toho důvodu si v bance každou osobu žadatele důkladně proklepnou. Je-li u vás nedostatek financí skutečně akutní, pak je možná lepší se rovnou poohlédnout v nebankovním sektoru, kde získáte půjčku poměrně rychle.

Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka je ke svým klientům poměrně benevolentní a nemá tak přísná pravidla jako úvěr v bance. Jestliže vám bankovní půjčku zamítli z důvodu nedostatečného příjmu, záznamu v registru či jiné alternativy, můžete využít širokou nabídku nebankovních subjektů v podobě půjčky bez ručení. Ta může být vyplacena jak v řádu několika tisícikorun, tak i několik desítek tisíc. Každá nebankovní společnost si musí před schválením úvěru ověřit platební schopnost žadatele, ale je jen na poskytovateli, jaké aspekty pokládá za důležité. A tak schválení půjčky zpravidla probíhá individuálně. Proto může být půjčka přiklepnuta jak lidem evidovaným v registru dlužníků, tak i lidem s malým příjmem.

Chci půjčku

Půjčka bez ručení

Hlavním smyslem ručení je poskytnout úvěrové společnosti dostatečné záruky splacení půjčky. Nebankovní společnosti jinak nahlíží na malé půjčky, kam patří zpravidla drobné půjčky před výplatou nebo půjčky ihned na účet, které jsou často vypláceny bez nutnosti zástavy a ručení třetí osobou. V tomto případě klient navýší svoji bonitu například doložením pravidelného měsíčního příjmu. Takové půjčky jsou zpravidla poskytovány na 30 dní a předem neplatíte žádné poplatky. Nepřebernou nabídku malých půjček neboli tzv. mikropůjček naleznete na internetu, kde si také zároveň celou půjčku sjednáte. Nemusíte nikam na kamennou pobočku společnosti.

Online půjčka bez ručení

Rychlou půjčku bez ručení využívají zejména klienti, kteří mají záznam v registru dlužníků a nemají žádnou možnost jakékoli zástavy. Některé společnosti totiž případnému záznamu v registru nepřikládají žádný význam a platební schopnost klienta si prověří jinak. Přitom celé sjednání úvěru probíhá pouze elektronickou cestou. Na webových stránkách poskytovatele podáte rychlou online žádost, která má podobu krátkého interaktivního formuláře. Jakmile jej odešlete, je ihned vyhodnocena plně automatizovaným systémem a vy jste obratem informováni o výsledku schválení půjčky. Jakmile potvrdíte svůj opravdovým zájem o půjčku, peníze okamžitě odchází na bankovní účet, případně jsou vyplaceny v hotovosti. Taková půjčka se jednoduše obejde bez jakékoli administrativy a nutnosti dalšího ručení.

Nebankovní půjčky bez zástavy

V případě, že jste s žádostí o půjčku neuspěli ani u své banky a potřebujete půjčit vyšší sumu, můžete se poohlédnout po půjčce v nebankovním sektoru. Ani ta nemusí automaticky vyžadovat záruku splacení v podobě zástavy nemovitosti. Pro některé společnosti může být plně dostačující výše vašeho pravidelného platu nebo v případě OSVČ daňové přiznání za uplynulé období. Určitou možností, jak získat půjčku bez ručení, je půjčka od soukromé osoby. Ovšem za předpokladu, že se jedná o vámi předem ověřeného investora, který nepožaduje žádné poplatky předem. Dalším alternativou může být půjčka podložená jistinou

Nebankovní půjčky bez ručení jsou pro své žadatele rychlým zdrojem chybějících peněžních prostředků. Nevyžadují zpravidla žádnou zbytečnou administrativu a získané peníze lze použít na cokoli.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.