Podnikáte a potřebujete finanční prostředky na další rozvoj firmy? Případně jste plni odhodlání vydat se na úřad pro čerstvý živnostenský list, ale chybí vám vstupní kapitál na zahájení činnosti? Ať už je to tak nebo tak, žádné podnikání se bez správného financování neobejde. Pokud jste v situaci, že vám schází peníze, můžete si jako osoba samostatně výdělečně činná vypomoci půjčkou pro živnostníky. Ta je všem podnikatelům, a nejen začínajícím, nabízena jak v bankovním, tak i nebankovním sektoru. Výše půjčky může v některých případech dosahovat třeba až více než jeden milion korun, ovšem při splnění daných podmínek. Každá úvěrová společnost bude požadovat především záruky splacení poskytnutého úvěru. Ale na druhou stranu si lze půjčit i menší finanční obnos, což v praxi znamená, že takovou půjčku vyřídíte poměrně rychle a jednoduše.

Bankovní půjčka pro podnikatele

Pokud se s žádostí o půjčku obrátíte hned na banku, kde máte vedený podnikatelský účet, počítejte s tím, že chvíli potrvá, než vám půjčku schválí. Avšak jako stávající klient můžete dostat zajímavou úrokovou sazbu, která bude zpravidla vyvážena poměrně rozsáhlou administrativou. Zřejmě budete muset předložit podrobně propracovaný podnikatelský plán a zároveň ručit pořizovanými věcmi (budovy, stroje, zařízení, atd.). Bude nutné předložit výpis z živnostenského rejstříku, bezdlužnost vůči finančnímu úřadu a dalším státním institucím a ověřené daňové přiznání. Bankovní půjčka pro podnikatele má řadu omezení a její vyřízení je běh na dlouhou trať.

Nebankovní půjčka pro podnikatele

Nebankovní sektor je podnikatelům v oblasti půjček velmi nakloněn a z toho důvodu zde získáte úvěr poměrně rychle. Nebankovní společnosti tolik nelpí na papírování a podmínky sjednaného úvěru jsou daleko jednodušší než v bance. Získané peněžní prostředky můžete použít nejen jako investici do svého podnikání, ale také na veškeré své osobní výdaje. Pokud si vystačíte s menším úvěrem, nemusíte přemýšlet, kým nebo čím byste mohli za daný úvěr ručit. Nebankovní společnosti poskytují úvěry i jedincům, kteří mají dluhy vůči finančímu úřadu, zdravotní pojišťovně a správě sociálního zabezpečení. Mnohdy není vyžadováno ani daňové přiznání, stačí jen doložit pravidelný příjem a kopii živnostenského listu.

Sjednat půjčku

Rychlá půjčka online

Nabídku různých úvěrových produktů určených podnikatelům naleznete zejména v prostředí internetu, kde si zároveň pomocí online srovnávače půjček můžete porovnat jednotlivé podmínky, za kterých je půjčka poskytnuta. Vybírejte obezřetně a nenechte se zlákat hned první nabídkou, jež se vám naskytne. Zcela jistě nepochybíte, když si půjčku vyřídíte u renomované nebankovní společnosti, na základě jasné a transparentní smlouvy. I jako drobný živnostník snadno dosáhnete na rychlou online půjčku, která se obejde bez jakékoli administrativy. U takové půjčky je každá žádost posuzována zcela individuálně. Každé nebankovní společnosti jde především o to, abyste byli schopni půjčku splatit. Rychlou půjčku pro podnikatele můžete použít na cokoliv.

Podnikatelé a drobní živnostníci mají na současném finančím trhu spoustu příležitostí a vybrat si z nabízených produktů dokáže opravdu každý. Dříve než si ale půjčku v jakékoli výši sjednáte, dobře propočítejte své příjmy a výdaje, abyste se v budoucnu nezadlužili nad rámec svých možností.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.