Potřebujete půjčit? Nečekejte na zázrak, ten se nestane, ale s půjčkou se peníze dostanou až k vám.

Půjčit si můžete i jinde než v bance

V dnešní moderní době i banky mají velmi silnou konkurenci v podobě soukromých investičních společností. Ty obchodují každý den na finančních trzích a mají tak dostatek volných peněžních prostředků pro své klienty. Nic je nepřekvapí, půjčit si lze v libovolný den po dobu minimálně 12- ti hodin, kdy jsou aktivní operátoři jejich zákaznických center. Podané Žádosti o úvěr se zpracovávají neprodleně ke spokojenosti všech klientů.

Nebankovní půjčky bez zbytečné administrativy

Možná je to k neuvěření, ale k získání půjčky nepotřebujete prakticky nic z toho, na co jste zvyklí u jiných konkurentů. Každá uzavřená Smlouva o půjčce je podložena jistinou a ta je dostatečnou zárukou splacení úvěru. Jistina může být sepsána na jakémkoli papíře, jen musí být dodrženy její zákonem určené náležitosti. Může mít i hodnotu cenného papíru a je možno s ní i nadále obchodovat. Podepsáním smlouvy se zavazujete zaplatit uvedenou sumu ve stanovené době.

Půjčka má své přednosti

Nebankovní půjčka na patří mezi nejjednodušší typy půjček a dokonce má i velkou historii. V období první republiky byla běžnou praxí a její neustálá oblíbenost se tak prolnula až do dnešní doby. Poskytovatelé půjček jsou si plně vědomi toho, že každému zájemci jde zejména o čas. Proto stačí pouze o půjčku požádat online a dále jste kontaktováni telefonicky k upřesnění místa a času kde dojde k podpisu smlouvy. Veškeré formality proběhnou buď přímo v zákaznickém centru společnosti a nebo vás zástupce navštíví přímo u vás doma.Vy předložíte pouze občanský průkaz, případně druhý doklad totožnosti. Peníze jsou vyplaceny v hotovosti na ruku nebo převedeny na bankovní účet. To už záleží na vás co si zvolíte. V případě nesplacení půjčky vám nepřibývají žádné další nesmyslné smluvní poplatky. A to je právě při půjčce to nejdůležitější.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.