Tak už vás to také potkalo? Mnoho domácností čas od času bojuje s tím, aby vyšli s penězi do další výplaty. Není se čemu divit, v dnešní době to není s financemi právě jednoduché. A přitom stačí tak málo. Nemocenská přijde ve zcela jiném termínu než běžná výplata, případně se s platbou opozdí samotný zaměstnavatel a nebo čekáte na výplatu podpory v nezaměstnanosti či sociálních dávek. V takových případech je jistě dobré moct se spolehnout na finanční rezervu, ale ani její výše není neomezená a možnosti si alespoň něco uspořit nejsou pro každého jen tak. Velkou část výplaty zkrouhnou nutné náklady na bydlení, další položkou jsou nezbytné výdaje domácnosti a ta trocha co zbývá se pak zpravidla rozdělí na individuální potřeby jednotlivých členů domácnosti. Každý nenadálý výdaj pak dokáže finanční rozpočet pěkně rozhodit. Když už odčerpáte i veškeré zásoby co máte a bankovní konto se ocitne na nule, nezbývá než si alespoň krátkodobě vypomoci půjčkou. A k tomuto účelu právě slouží specifická kategorie půjček před výplatou.

Půjčka před výplatou

Půjčka před výplatou je zejména doménou nebankovních společností, v bance takový finanční produkt nikde nenajdete. Tyto půjčky spadají do specifické kategorie mikropůjček, které vám umožní okamžitý přístup k penězům. Půjčku před výplatou nabízí řada společností soukromého nebankovního sektoru a samozřejmě, že každá z nich za zcela jiných podmínek. Abyste si dokázali jednoduše porovnat co kdo nabízí a v čem se jednotlivé půjčky navzájem liší, můžete využít různé srovnávače a kalkulačky půjček na internetu. Po zadání vámi požadovaných kritérií do systému se před vámi ihned zobrazí široká škála úvěrových produktů, včetně podmínek, za kterých jsou poskytnuty. Navzájem se liší nejen úrokovou sazbou, ale i dobou splatnosti. Některé společnosti nabízí první půjčku zdarma bez poplatku, případně můžete narazit na právě probíhající akční nabídku.

Chci půjčit

Rychlá online půjčka

Pokud vám chybí peníze před výplatou, je samozřejmé, že vašim prvořadým kriteriem je rychlost sjednání a vyplacení peněžních prostředků. K čemu by vám byla půjčka, jejíž vyřízení by trvalo týden? A právě proto jsou půjčky před výplatou přizpůsobeny tak, aby okamžitě řešily akutní nedostatek financí. Celou půjčku si kompletně vyřídíte jen na internetu, nemusíte se zdržovat návštěvou kamenné pobočky společnosti. Jakmile si vyberete vhodného poskytovatele, přímo na jeho webových stránkách podáte rychlou online žádost a vyčkáte pár minut na schválení. Žádost je zpracována plně automatizovaným systémem, takže nikde není žádná časová prodleva. Nikdo vás nezatěžuje žádným papírováním, není nutno skenovat jakékoli doklady. Vše probíhá jen elektronickou cestou. Vzhledem k tomu, že půjčka před výplatou vám vyplatí menší finanční obnos, není nutno nikým ani ničím ručit. Po schválení žádosti jsou peněžní prostředky vyplaceny ihned na účet nebo si je lze vyzvednout v hotovosti. I druhá alternativa je poměrně rychlá. Pokud jste akční, stačí si pro peníze zajít do nejbližší trafiky a nebo dojet na čerpací stanici.

Půjčka bez 1 Kč

Některé rychlé půjčky tzv. mikropůjčky se na první pohled tváří jako okamžité online půjčky, ale v průběhu vyřizování žádosti narazíte na zásadní okolnosti. Půjčku si sice celou sjednáte online, ovšem na vyplacení peněz na účet si musíte chvíli počkat. Některé nebankovní společnosti totiž vyžadují ověření vašeho bankovního účtu, a k tomuto účelu slouží převod 1 Kč z bankovního konta žadatele na účet poskytovatele. Nejde ani tak o tu jednu korunu, ale tímto procesem se vyplacení půjčky zpravidla pozdrží. I když nebankovní společnosti mají účty v různých bankách a snaží se tuto ověřovací transakci provést z totožné banky jako má žadatel o půjčku, přesto může tato konečná fáze sjednání půjčky vyplacení peněz pozdržet. Když si například požádáte o půjčku přes víkend nebo ve svátek, budete muset počkat až do dalšího pracovního dne. Proto i při výběru vhodné online půjčky se mějte na pozoru, abyste měli peníze co nejdříve.

Půjčka bez kontroly registru

Nebankovní půjčky před výplatou jsou mezi klienty poměrně často velmi vyhledávané, jelikož mají i jednoduché podmínky. I když je u každé žádosti přihlíženo k individuálním okolnostem, zpravidla stačí jen doložit jakýkoli měsíční příjem. Ten může mít roznorodou podobu, nemusí se jednat jen o příjmy z klasického zaměstnaneckého poměru. Některé společnosti jsou schopny akceptovat i výplatu podpory v nezaměstnanosti, sociálních dávek, nemocenské, důchodu, příjmy z brigády, podnikatelské činnosti, atd. Ne všechny společnosti také nahlíží do registru dlužníků a nebo případnému záznamu nepřikládají až tak podstatný význam. Samozřejmě, pokud je na první pohled evidentní, že se jedná o chronicky zadluženého jedince, je v jeho vlastním zájmu, že mu nebankovní společnost další půjčku neposkytne. V takovém případě je návratnost vložené investice nulová. Pokud máte dluhy, jste v exekuci nebo insolvenci a zvládáte dodržovat splátkový kalendář, může poskytovatel půjčky riziko dalšího úvěru vyvážit jen vyšší úrokovou sazbou.

Okamžitá půjčka do výplaty je ideálním pomocníkem v nouzi, pokud jste v měsíčním rozpočtu se svými penězi zkrátka nevyšli. Půjčka je bezúčelová, tudíž ji lze použít na cokoli. Zaplatí složenky či uhradí nezbytné výdaje. Splatnost takové půjčky je několik dnů až jeden měsíc a vždy si ji můžete nastavit dle vlastních potřeb.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.