GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Dlužíte a potřebujete nutně půjčku? V bance vám nikdo nepůjčí? Určité řešení se vždycky najde, proto neztrácejte všechny naděje. Bankovní domy nejsou jedinou finanční institucí, kde byste si mohli sjednat půjčku. Možností je daleko víc, jen musíte rozšířit svoje obzory a nejprve zmapovat aktuální situaci na trhu. Pokud potřebujete naléhavě peníze, jistě je přímo ideální půjčit si od rodiny, přátel a nebo si najít večerní brigádu. Ne vždy se ale taková dobrá rada setká s kladnou odezvou. Rodina stejně jako vy nemá peněz nazbyt a navíc vysvětlovat proč peníze nemáte a na co je potřebujete není dvakrát příjemné. Brigádnické příležitosti jsou rovněž značně omezené, a ve chvíli, kdy by se nejvíc hodila nějaká koruna navíc, prostě nic není k mání. Proto je daleko jednodušší a efektivnější sjednat si půjčku a jejím prostřednictvím financovat co je právě třeba. Půjčku si lze sjednat v jakékoli výši a ani fakt, že máte ještě další nesplacené závazky nijak neurčuje spodní ani horní hranici požadovaného úvěru. Jen jako dlužník si musíte zvolit správného potenciálního věřitele, který bude ochoten akceptovat vaše podmínky.

Bankovní půjčka pro dlužníky

Pokud volíte v oblasti financí konzervativní přístup a banka je pro vás jedinou zárukou kvalitní půjčky, pak se nedivte, že se žádostí o úvěr neuspějete. Bankovní domy jsou při poskytování půjček velmi opatrné a pečlivě rozvažují, jak naloží se svými investicemi. V každém případě se snaží riziko návratnosti vynaložené investice srazit na totálním minimum, a proto si důkladně prověřují každého žadatele o půjčku. Jakmile zjistí, že máte záznam v registru neplatičů, špatnou finanční historii a navíc nedoložitelný příjem, úvěr vám neschválí. Daleko příznivější situace se však jeví v nebankovním sektoru, kde jsou ke svým klientům více benevolentní. Ale to neznamená, že každá nebankovní společnost automaticky poskytne úvěr každému, kdo si o něj požádá. Zvlášť zadlužení jedinci to nemají právě jednoduché, ale získat půjčku není naprosto nemožné. Musíte vědět, jak na to.

Chci půjčku

Půjčky bez kontroly registru

Pokud máte nějaké nesplacené závazky, bude pravděpodobně vaše osoba evidována v některém bankovním či nebankovním registru dlužníků nebo registru SOLUS. Vzhledem k tomuto záznamu musíte jako poskytovatele půjčky zvolit takovou společnost, která je ochotna tento fakt akceptovat. Proto je nutné vybírat z kategorie půjček bez registru, které buď do evidence dlužníků nenahlíží vůbec a nebo případnému záznamu nepřikládají žádný podstatný význam. Avšak každá společnost si musí dopředu ověřit platební schopnost žadatele a je jen na ní, jak to učiní. Pokud tedy někdo nenahlíží do registru, pak může společnost například požadovat doložení vašeho příjmu či ručení další osobou. U půjček v řádu několika set tisíc korun budete muset zřejmě zastavit nemovitost. U malé půjčky, která se zcela obejde bez náhledu do registru, musíte počítat často s vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti.

Okamžitá online půjčka

Jakákoli online půjčka je mezi klienty pro svoji jednoduchost ve značné oblibě. Jejím úkolem je okamžitě pomoci a vyrovnat domácí rozpočet. Vzhledem k tomu, že se jedná o rychlou půjčku, můžete si bez problému půjčit třeba jen chybějící pětistovku před výplatou a nebo i několik desítek tisíc na cokoli. Online půjčka se obejde bez jakéhokoli papírování a některé společnosti ani nenahlíží do registru dlužníků. Celý schvalovací proces probíhá pomocí plně automatizovaného systému, který rozhodne o tom, zda-li vám půjčka bude přiklepnuta či nikoli. Takovou půjčku si sjednáte kompletně sami doma na internetu a nemusíte kvůli tomu na pobočku. Přímo na webových stránkách poskytovatele podáte jednoduchou online žádost, kde vyplníte jen základní údaje o své osobě – jméno, příjmení, telefonní číslo a emailovou adresu. Výši půjčky a dobu splatnosti si navolíte na webu a žádost odešlete. Pokud je vám schválena, obdržíte informační email současně s SMS zprávou, která obsahuje kód, jež je nutno přepsat zpět do systému, abyste stvrdili svůj opravdový zájem o půjčku. Vzhledem k tomu, že si takto dokážete vyřídit půjčku jen elektronickou cestou, je neustále k dispozici 24 hodin denně včetně víkendu a svátku. Půjčka je rovněž snadno dostupná pro široký okruh žadatelů.

Půjčka pro dlužníky na cokoli

Dlužníkem může být kdokoli, nejen lidé, na okraji společnosti. Do potíží se splácením svých závazků se může dostat jedinec pracující v klasickém zaměstnaneckém poměru stejně jako nezaměstnaný, začínající podnikatel, maminka na mateřské, senior, student. Všichni tito lidé mají při výběru půjčky již jen svými příjmy možnosti částečně omezené, které jsou navíc znásobeny jejich dluhy. Bankovní úvěr je pro ně zcela nedostupný, ale správná půjčka od nebankovní společnosti nabízí vhodné řešení. Některé firmy jsou totiž ochotny akceptovat jakékoli pravidelné měsíční příjmy, nemusí se tedy jednat jen doložení potvrzení z trvalého zaměstnání. Může jít také o brigádu, výplatu podpory v nezaměstnanosti, mateřskou, důchod, atd. Přitom je třeba podotknout, že každá úvěrová žádost je posuzována s přihlédnutím k individuálním okolnostem klienta, a proto šanci na získání půjčky má každý, i přesto, že má nesplacené závazky. Samozřejmě s výjimkou případů, kdy je na první pohled  evidentní, že se jedná o chronického dlužníka, který se již stal obětí dluhové spirály. Pak je jistě v jeho vlastním zájmu, že mu i nebankovní společnost další půjčku neposkytne.

Okamžitá půjčka pro dlužníky slouží jako rychlé řešení jakékoli nenadálé finanční krize. Vyplacené peněžní prostředky lze využít na cokoli. Půjčku si vždy sjednejte u velkých prověřených společností, které poskytují úvěry na základě férových podmínek.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.