Kdo by nechtěl okamžitou půjčku! Nikdo nestojí o složité vyřizování, samé papírování a dlouhé čekání na vyplacení peněz. Aby půjčka splňovala svůj prvořadý efekt, musí být rychlá, jednoduchá a okamžitě vyplacená. Jinak zcela postrádá svůj smysl. Kde ji ale vzít? Když půjdete do banky, budete se muset obrnit značnou dávkou trpělivosti. Možná, že vás administrativní náročnost bankovní půjčky odradí hned ve dveřích. Banka pomůže snad jen v případě, pokud máte v peněžence kreditní kartu nebo povolený kontokorent u běžného účtu. Pak můžete své konto přečerpat do předem sjednaného limitu. Jen nezapomeňte, že je dobré peníze splatit v bezúročném období, jinak se budete potýkat s dost vysokými sankčními poplatky a úroky, které mohou původní vypůjčenou částku až několikanásobně převýšit. V případě, že pro vás jakákoli bankovní půjčka nepřichází v úvahu, nemusíte zoufat. Daleko akčnější řešení se vám nabízí v podobě nebankovní půjčky, jejíž snadné vyřízení vás možná v mnohém překvapí. Nebankovní půjčka totiž neklade na žadatele tak vysoké nároky, a proto není důvod, aby vám nebankovní společnost peníze nevyplatila bez zbytečných průtahů. Jaká okamžitá půjčka je ale ta pravá.

Půjčka bez složité administrativy

Nebankovní společnosti jsou si plně vědomi toho, že rychlost vyplacení peněžních prostředků je pro jejich klienty prvořadým kriteriem při samotném výběru půjčku. A právě na tomto principu je postavena jakákoli okamžitá půjčka. Jejím úkolem je pomoci lidem v nouzi, když se objeví nějaký nenadálý výdaj a nedostatek financí je natolik akutní, že vyžaduje akční řešení. Abyste si dokázali půjčku sjednat opravdu v minimálním čase, je nutné se obejít bez návštěvy kamenné pobočky a trávit tam čas zbytečně složitým vyřizováním. Proto nebankovní společnosti umožňují kompletně celé vyřízení půjčky jen v prostředí internetu a to pouze za pomoci mobilního telefonu. Pokud si vystačíte jen s malou půjčkou v řádu několika tisícovek, nemusíte nikým ani ničím ručit. Nikdo po vás nepožaduje žádné skenování dokladů či potvrzení prokazující vaše příjmy. U velmi malých půjček také některé společnosti ani nenahlíží do registru dlužníků, tudíž si takovou půjčku dokážete bez jakékoli administrativní zátěže sjednat během několika málo minut. Avšak riziko poskytnutého úvěru je třeba na druhou stranu něčím vyvážit, a tak u rychlých půjček počítejte s vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti.

Chci půjčit

Okamžitá půjčka ihned na účet nebo v hotovosti

Vyřídit si rychlou nebankovní půjčku dokáže opravdu každý. Jen je třeba se zaměřit na samotný výběr vhodného úvěrového produktu. Na trhu existuje tolik půjček a úvěrů, že se nestačíte divit. Všude kolem vás se to hemží samými reklamními slogany na půjčku, tramvaje jsou oblepené plakáty, stejně tak nákupní centra jsou zaplavena reklamou všeho druhu. Když si pustíte radio nebo televizi, všude se dozvíte, jak snadné je půjčit si peníze. Ano snadné to je, ale která půjčka je ta pravá právě pro vás? Každá má své podmínky a je přizpůsobena daným životním okolnostem. Jste-li například momentálně nezaměstnaní, na mateřské nebo v důchodu, najednou zjistíte, jak je výběr značně omezený a jen tak někdo vám nepůjčí. Proto musíte vždy pro svoji půjčku vybírat úvěr z odpovídajíc kategorie, která dokáže akceptovat vaše možnosti. Chcete-li si půjčit třeba pětistovku do výplaty, není problém, ale sáhněte přímo po půjčce před výplatou. Jen ta vám zaručí, že si půjčku sjednáte jednoduše a peníze budete mít vyplaceny ihned. Na účet nebo v hotovosti, záleží jen na vás, čemu dáváte přednost. Ono v dnešní době totiž už nemusíte čekat ani na poštovní poukázku. Existují daleko rychlejší alternativní metody, které jsou mezi zákazníky ve značné oblibě. Pro peníze si můžete totiž zajít do trafiky nebo si je nechat vyplatit na čerpací stanici. Dokonce k tomu nepotřebujete nic víc, než elektronický kód z SMS zprávy, kterou obdržíte, jakmile vám na webových stránkách dané úvěrové společnosti půjčku schválí. Nemusíte se ničím prokazovat, tudíž zůstáváte v úplné anonymitě. U takového typu okamžitých půjček společnosti nevyžadují vlastnictví bankovního účtu, takže pokud jej chcete z nějakého důvodu obejít nebo jej máte právě obstavený v rámci exekučního řízení, máte jedinečnou příležitost, jak rychle přijít k penězům.

Okamžitá půjčka pro každého

Nebankovní půjčka je snadno dostupná pro každého. To je dáno tím, že nebankovní společnosti jsou ke svým zákazníkům více tolerantní než v bance a dokáží akceptovat i takové okolnosti, které by v bance v žádném případě neprošly. Už jen záznam v registru dlužníků nebo nemožnost doložení příjmu z klasického zaměstnaneckého poměru je důvodem k odmítnutí žádosti o bankovní úvěr. Proto se zákazníky nebankovních společností stávají také lidé, pro které je půjčka v bance naprosto nemožná. Přestože všechny finanční instituce mají ze zákona povinnost ověřit si předem platební schopnost žadatele, je zcela na nich, jak to učiní. Některé soukromé firmy třeba vůbec nenahlíží do registru dlužníků a pokud ano, dokážou malý prohřešek tolerovat. Určitě je lepší, když máte veškeré své závazky splaceny, ale jestliže i tak vaše jméno neustále v registru přetrvává, může daná společnost nad tímto faktem přimhouřit oko. Každá žádost o nebankovní půjčku je posuzována individuálně a tudíž vždy záleží na okolnostech, jaké podmínky jste schopni si sami vyjednat. Jiné společnosti zase vznesou dotaz na vaše příjmy, avšak i tomuto požadavku lze bez problému vyhovět. Zpravidla nikdo nebazíruje jen na příjmech ze zaměstnání, ale zcela dostačující jsou jakékoli pravidelné měsíční příjmy. Může se tedy jednat o brigádu, výplatu podpory v nezaměstnanosti, sociálních dávek, mateřské, rodičovského příspěvku, důchodu, stipendia, atd. Tím pádem podmínkám okamžité půjčky dokáže vyhovět skutečně každý.

Okamžitá půjčka má sloužit k rychlému pokrytí nenadálých výdajů. Vzhledem k tomu, že není nutno uvádět účel použití peněžních prostředků, můžete vyplacené peníze z půjčky použít na cokoli. Za sjednání půjčky neplatíte žádné poplatky předem.