Chybí vám v peněžence peníze? Potřebovali byste je doplnit bez složitého papírování? Pak i pro vás existuje rychlé řešení. Online půjčka je tu od toho, aby vám okamžitě pomohla. Dávno už neplatí, že pro půjčku musíte jen do banky. Doba pokročila a banky získaly silnou konkurenci v podobě nebankovních společností. Ty se právě snaží co nejvíce vyhovět individuálním požadavkům svých zákazníků a snaží se jim vyjít všemožně vstříc. Je jim naprosto jasné, že vyplňování nesrozumitelných žádostí a dokládání různých potvrzení spíš kdekoho od vyřízení půjčky odradí. Navíc, žádná banka vám jen tak rychlou půjčku v řádu tisícikoruny nikdy neposkytne. S výjimkou případů, kdy vlastníte kreditní kartu a nebo máte povolený kontokorent k běžnému účtu. Potom je možno odčerpat peněžní prostředky do sjednaného limitu. Jestliže ovšem těmito úvěrovými produkty nedisponujete a potřebujete rychlou půjčku, nezbývá než se poohlédnout jinde. Pokud si můžete půjčit alespoň pár korun od rodiny nebo přátel, proč ne, ale ne všichni tuto možnost mají. Na řadu pak přichází nebankovní půjčka, která je téměř pro každého okamžitým zdrojem financí.

Opravdová online půjčka

Typickým úvěrovým produktem řady nebankovních společností je právě online půjčka. Kvůli ní nemusíte nikam na pobočku, a to je také důvod, proč má tak rozsáhlý okruh stálých zákazníků. Spolehnout se na ni můžete v jakékoli situaci. Bez problému vyrovná deficit domácího rozpočtu před výplatou, zaplatí složenky či jiné nečekané výdaje. Celou půjčku si bez jakékoli administrativy vyřídíte jen za pomoci internetu a mobilního telefonu. Jen při výběru poskytovatele půjčky dávejte pozor na to, aby se jednalo o skutečnou online půjčku. U některých společností sice podáte elektronickou žádost, ale po jejím schválení jste telefonicky vyzváni pracovníkem zákaznického centra k doložení různých potvrzení. Třeba dokladu o příjmu a nebo v případě vysokého úvěru, kdy je nutno za půjčku ručit další osobou nebo nemovitostí musíte mít aktuální výpis z katastru nemovitostí, soudní odhad, atd. Sice i tyto dokumenty je možno zaslat poštou nebo emailem, ale opravdová online půjčka tak už ztrácí svůj prvořadý efekt. Z toho důvodu, chcete-li půjčku bez jakéhokoli papírování a osobní návštěvy pobočky, dejte pozor, aby se jednalo o opravdovou online půjčku.

Chci půjčku

Online půjčka ihned na účet

Online půjčka náleží do specifické kategorie rychlých nebankovních půjček, jejichž prvořadým kriteriem je co nejrychleji poskytnout klientovi peníze. Nejkratší cestou je samozřejmě bankovní převod, kdy celá transakce není delší než pár minut. Vzhledem k tomu, že bankovní domy mají rozdílné možnosti týkající se peněžních transakcí a většinou převod z jedné banky do druhé trvá delší dobu, mají nebankovní společnosti zřízeny svá konta v převážné většině bank. Když pak dojde na vyplacení půjčky, samotný převod peněžních prostředků probíhá z téže banky jako má klient, tudíž se jedná o peněžní transakci v rámci jedné banky. Tím pádem je časová náročnost zkrácena na totální minimum.

Sjednat si pak online půjčku je už poměrně jednoduché a celá záležitost vám nezabere víc, jak pár minut času. Online žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, v ní vyplníte jen své jméno, příjmení, telefonní číslo a emailovou adresu. Posuvníkem na webu si navolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, následně ihned je zpracována plně automatizovaným sysémem, který rozhodne o schválení půjčky. Je-li vám půjčka přiklepnuta, obdržíte na svůj mobilní telefon krátkou SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tak stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Poté odchází peníze ihned na váš bankovní účet. V případě, že chcete dát přednost rovnou vyplacení v hotovosti, není problém. Za stejnou dobu jako trvá bankovní převod jsou pro vás připraveny peníze k vyzvednutí v nejbližší trafice nebo na čerpací stanici. Tato alternativa navíc nevyžaduje ani vlastnictví bankovního účtu, a proto může být řešením pro lidi, kteří momentálně z nějakého důvodu bankovním účtem nedisponují. Třeba proto, že jej mají dočasně zablokovaný exekutorem.

Víkendová online půjčka

Vzhledem k tomu, že každou opravdovou online půjčku si sjednáte jen elektronickým způsobem a nemusíte se zabývat žádným papírováním, je vám tato půjčka kdykoli k dispozici. O peníze můžete požádat ve dne v noci, 7 dní v týdnu, o víkendu i ve svátek. Časově nejste ničím omezeni, jelikož systém zpracovává podané žádosti neustále. Nemusíte nikomu uvádět na co peníze momentálně potřebujete, půjčka je bezúčelová, takže si ji vyřídíte třeba i v parku na lavičce, pokud máte v ruce mobilní telefon a jste připojeni k internetové síti. Jen během víkendu buďte opatrní, aby poskytovatel půjčky vyplácel peníze i v sobotu a neděli a ne až následující pracovní den, tak jak je to u některých společností obvyklé. Ne že by to byl zásadní problém, ale půjčka o víkendu by tím ztrácela svůj smysl. Pokud o půjčku žádáte opakovaně, často stačí už jen podat rychlou žádost prostřednictvím SMS zprávy nebo lze požádat přes sociální sítě. Avšak jen v případě, že jste předchozí půjčku splatili řádně a včas. Naopak vám může společnost nový úvěr navýšit a nabídnout další benefity třeba v podobě možnosti jednorázového splacení bez sankce, odkladu splátek nebo předčasného splacení bez poplatku. Výše úvěru není nijak omezena, ale zpravidla se u rychlé online půjčky jedná o částky v řádu jednotek či desítek tisíc, které nevyžadují kontrolu registru dlužníků a dokládání potvrzení o výši příjmu. Zároveň je třeba podotknout, že každá žádost je posuzována vzhledem k individuálním okolnostem klienta.

Online půjčka na účet hned a bez papírování je jedním ze způsobů, jak rychle doplnit chybějící finanční prostředky. Stačí jen sednout doma k internetu a zanedlouho se vám peníze objeví na účtu. Zárukou kvalitních služeb jsou pro vás vždy velké renomované společnosti, které dbají na zodpovědné půjčování a poskytují férové půjčky.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.