Nedostatek financí si nevybírá a většinou se přihlásí o slovo ve chvíli, kdy to ale vůbec nepotřebujete. Je úplně jedno, zda-li je pátek nebo svátek a nebo právě poklidný víkend. Na sobotním výletě se vám pokazí auto, pračka přestane zvládat celotýdenní příděl špinavého prádla a nebo vám během sychravého nedělního dne praskne kotel na vytápění. Situací, kdy vám rychle pochybí finance je nespočet. Stejně tak je v současné době běžnou praxí, že čekáte na výplatu od zaměstnavatele a ta ani do pátečního večera nedorazí na váš bankovní účet. Jak potom přežít víkend až do prvního pracovního dne? Máte-li něco v rezervě, pak si ještě poradíte, ale pokud vedete domácnost od výplaty k výplatě, je každá koruna znát. Avšak moderní doba přináší široké možnosti i na finančním poli. Máte-li bankovní účet a povolený kontokorent k běžnému účtu, případně vlastníte kreditní kartu, můžete v pohodě přejít do mínusu. Ale co v případě, když takové možnosti nemáte a nebo ani nemůžete disponovat účtem v bance? I zde se nabízí jednoduché řešení. Můžete si sjednat rychlou půjčku o víkendu. Kde vám ji dají?

I během víkendu vám půjčí peníze

O víkendu nebo ve svátek jsou kamenné pobočky všech finančních institucí zcela uzavřeny, proto ani nemůžete počítat s půjčkou od banky. Navíc, bankovní půjčka je zpravidla dlouhodobá záležitost vyžadující poměrně náročnou administrativu. Jestliže potřebujete peníze právě teď, stejně byste naléhavou finanční krizi nijak nevyřešili. Daleko lépe uděláte, když se rovnou obrátíte na nebankovní společnost a využijete jejich nabídku víkendových finančních produktů. S výběrem konkrétní půjčky vám nejlépe pomohou různé online srovnávače na internetu, kde si navolíte vaše požadavky na půjčku a ihned se před vámi objeví celá škála poskytovatelů půjček o víkendu. Tato služba je zdarma a umožňuje vám především porovnat si podmínky jednotlivých půjček mezi sebou. Liší se nejen výší úrokové sazby a celkovými poplatky za půjčku, ale i dobou splatnosti a řadou benefitů, jež některé společnosti nabízí.

Chci půjčku o víkendu

Rychlá online půjčka

Víkendové půjčky tvoří u nebankovních společností specifickou kategorii, která je primárně určena k okamžité finanční pomoci právě během soboty a neděle, kdy není jiná možnost, jak si půjčku vyřídit osobně. Z toho důvodu je k dispozici 24 hodin, takže jejím prostřednictvím třeba zaplatíte i noční útratu v restauraci. Půjčka o víkendu je bezúčelová, tudíž nemusíte nikomu sdělovat, na co získané peněžní prostředky využijete. Půjčku si kompletně sjednáte jen v prostředí internetu. Máte-li například chytrý telefon s připojením k internetové síti, pomůže vám půjčka i na cestách vyřešit jakoukoli krizovou situaci.

Online žádost o půjčku

Půjčku o víkendu si sjednáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jednoduchý online formulář. Zadáte své jméno, příjmení, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Půjčka je schválena na základě plně automatizovaného systému, který ihned vyhodnotí všechny data z vámi vyplněného formuláře. K žádosti není nutno přikládat žádná potvrzení o příjmu od zaměstnavatele nebo skenovat další doklady. I když máte případně záznam v registru dlužníků, nemusí být tato skutečnost automaticky na závadu. V případě nejasností máte k dispozici neustálou online podporu na chatu nebo telefonu, takže se můžete kdykoli na cokoli zeptat. Půjčka o víkendu zpravidla náleží mezi tzv. mikroúvěry, které vám půjčí jak nezbytnou pětistovku, tak i několik tisíc korun. Jedná se o krátkodobé půjčky u nichž je splatnost stanovena na několik dní až jeden měsíc. Půjčku o víkendu si lze sjednat, i když nemáte účet v bance nebo jím momentálně nemůžete disponovat, třeba z důvodu obstavení exekutorem. Peníze vám mohou být vyplaceny v hotovosti v nejbližší trafice nebo na čerpací stanici. Přitom nikde není žádná časová prodleva, jelikož peníze máte připraveny k vyzvednutí stejně rychle jako kdyby se jednalo o bankovní převod. Z toho důvodu se vám nemůže stát, že byste i o víkendu zůstali zcela bez prostředků.

Některé společnosti nabízí u tohoto typu úvěru i různé benefity navíc, často se setkáte s první půjčkou zdarma. Pokud první půjčku řádně a včas splatíte, a nebankovní společnost vás vyhodnotí jako důvěryhodného klienta, další úvěr vám může být navýšen a žádost můžete podat už jen prostřednictvím krátké SMS zprávy.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.