Chcete mít peníze co nejdříve na bankovním účtu? Nemáte čas obcházet kamenné pobočky jednotlivých investičních společností a zjišťovat, zda-li by vám poskytly půjčku? Navíc mají omezenou otevírací dobu, a tak například o víkendu, ve svátek, případně ve večerních hodinách s vámi nikdo o půjčce jednat nebude. Daleko lépe uděláte, když se po půjčce porozhlédnete rovnou v prostředí internetu, kde máte vše přehledně na jednom místě. Celou půjčku si sjednáte od začátku až do konce. Peníze vám vyplatí rovnou na bankovní účet, což si lze bez problému ověřit ve vašem internetovém bankovnictví. Pokud dále potřebujete financovat cokoli, co nesnese žádný odklad, můžete částku uhradit bezhotovostní platební transakcí přímo z bankovního účtu. Máte-li raději hotovost v ruce, pak už jen stačí dojít k nejbližšímu bankomatu. V každém případě je online půjčka na účet pohotovým zdrojem chybějících financí.

Nebankovní půjčky online

Rozmanitou kategorii půjček online naleznete převážně u nebankovních společností, jejichž doménou jsou zejména tzv. mikroúvěry, kam online půjčky zpravidla spadají. Přehlednou nabídku všech investičních společností poskytují různé srovnávače půjček na internetu, kde si zdarma můžete porovnat konkrétní parametry nabízených finančních produktů. Vybírejte velmi obezřetně, liší se nejen výší úrokové sazby, ale také podmínkami pro poskytnutí úvěru. Tím pádem se může stát, že to co je průchozí u jedné firmy, nemusí být akceptováno u druhé. Z toho důvodu musíte vždy přihlédnout ke svým okolnostem, abyste zvýšili svoji šanci na schválení úvěru. Máte-li například záznam v registru, jste nezaměstnaní nebo je na vaši osobu uvalena exekuce, musíte poskytovateli půjčky i při těchto problémech prokázat dostatečnou bonitu. Proto je půjčka posuzována na základě individuálních kritérií. Samozřejmě, že u půjček v řádu tisícovky jsou podmínky daleko jednodušší než u úvěru s částkou desítek či stovek tisíc.

Chci půjčku

Online půjčka funguje i o víkendu

Online půjčka na účet je primárně určena pro všechny žadatele, kteří na peníze opravdu spěchají a nemají čas se zabývat složitým vyřizováním. Většinou se jedná o drobné částky, a tak si třeba můžete rychle půjčit jen pětistovku do výplaty, případně i několik tisíc na financování nezbytných výdajů. Jelikož internet je přístupný v kteroukoli denní či noční dobu, je také možno si půjčku vyřídit kdykoli. Například i v sobotu o půlnoci, když vám nebudou stačit finance na pozdní útratu v restauraci a ani platební karta nebude k dispozici. Máte-li navíc chytrý telefon s připojením k internetu, o to je celá situace jednodušší. Půjčku si vyřídíte během chvilky. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, vyplníte své identifikační údaje, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile ji odešlete, ihned je zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste obratem informováni o jeho výsledku. Na mobilní telefon vám přijde krátká SMS zpráva s kódem, který přepíšete do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Poté peníze neprodleně odchází na váš bankovní účet a vy můžete volně disponovat potřebnou částkou.

Online půjčka bez formalit

Rychlá online půjčka má oproti tradičnímu klasickému úvěru spoustu předností. Mezi ostatními finančními produkty vyniká především absencí administrativy, nemusíte ani skenovat žádné doklady. Celý proces vyřízení probíhá pouze elektronickou cestou. V případě nejasností máte rovněž k dispozici neustálou zákaznickou podporu na online chatu nebo telefonu. Online půjčka je snadno dostupná širokému okruhu žadatelů. Bez problému na ni dosáhnou i lidé se záznamem v registru dlužníků, pokud prokáží svoji platební schopnost jinak. Třeba pravidelným měsíčním příjmem. V případě vyššího úvěru může některá společnost požadovat záruky splacení v podobě ručení třetí osoby nebo zástavou majetku.

Rychlá online půjčka na účet patří mezi krátkodobé úvěry, jejichž splatnost se zpravidla pohybuje od několika dní do jednoho měsíce. Peníze z půjčky lze využít na cokoli, není nutno uvádět účel použití peněžních prostředků. Za poskytnutí půjčky neplatíte předem žádné poplatky. Některé nebankovní společnosti se snaží zvýšit atraktivnost svých finančních produktů a nabízí i různé bonusy navíc.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.