Marně hledáte vhodnou půjčku a stále ji ne a ne najít? Myslíte, že žádná férová půjčka neexistuje? Připadají vám úroky příliš vysoké a doba na splacení ukrutně krátká? Věřte, že když si s výběrem půjčky dáte trochu práci, opravdu najdete přesně to, co potřebujete. Jen se nesmíte nechat zlákat reklamou, co na vás číhá doslova na každém rohu. Na první pohled se takové půjčky tváří úplně nevinně, ale když pak dojde na samotnou žádost, najednou spoustu věcí vypluje na povrch. Třeba po vás budou chtít samá potvrzení, výpisy z účtu, výplatní pásky, jinde musíte čekat na vyplacení půjčky až do prvního pracovního dne a nebo vám peníze nepošlou vůbec, pokud nemáte vlastní bankovní účet. Jenomže, málokterý klient se při potřebě půjčky nachází ve zcela ideální pozici. S výtečnou platební morálkou, s vysokými příjmy, s plusovým zůstatkem na účtu, bez dluhů, atd. Přitom v dnešní nelehké době půjčkou řeší finanční problémy kdekdo, a tak na ní nelze spatřovat nic špatného. Samozřejmě jen do té doby, pokud máte veškeré své závazky pod kontrolou a nijak nenarušují váš zaběhnutý domácí rozpočet. V opačném případě vytloukat dluh dluhem není právě rozumné. Tímto způsobem se ještě více propadáte do spletité sítě půjček a úvěrů, které už pak ani nemají řešení. Pro příliš předlužené jedince pak zůstává jedinou záchranou snad jen osobní bankrot, ale i ten má svá jasně daná pravidla, která nedokáže každý naplnit. proto si vždy půjčte jen tolik peněz, kolik jste schopni dle svých možností v dohledné době splatit. Pak lze půjčku považovat za adekvátní řešení finanční krize.

Jste problémový klient?

Když přijdete do banky žádat o půjčku, jako první vás prolustrují v bankovním i nebankovním registru dlužníků. Jakmile zjistí, že zde máte záznam a další nesplacené závazky, jednoduše vás označí za problémového klienta a těm banky nepůjčují. Stejně tak i v případě, že registrem projdete, ale vaše příjmy jsou z jiného zdroje než je trvalé zaměstnání. Lidé bez práce, na sociální dávkách, matky na mateřské, důchodci, studenti, ti všichni spadají do rizikové skupiny. Bankovní domy se z důvodu jejich malých příjmů obávají návratnosti jejich vynaložené investice, a proto se jim půjčení peněz nevyplatí. Naproti tomu existují na trhu i nebankovní společnosti, které jsou schopny takové problémy klientů akceptovat a riziko s jakým půjčku poskytnou, eliminovat na co nejnižší možnou míru.

Chci půjčku

Půjčky bez registru a zástavy

Pokud jste se v minulosti dostali již do problémů se splácením půjčky, pak může být tento fakt překážkou ke sjednání nového úvěru. A to i v případě, kdy už máte veškeré své závazky uhrazeny. Jednou jste označeni za problémového klienta a těm jen tak někdo nepůjčí. Výjimku tvoří pouze některé nebankovní subjekty, které jsou ochotny záznam z registru dlužníků tolerovat a nebo do něj nenahlíží vůbec. Nebankovní společnost totiž posuzuje každou žádost individuálně, a tak se může stát, že nad malým prohřeškem z minulosti jednoduše přimhouří oko. Ale na druhou stranu třeba bude požadovat doložení příjmu. Avšak ani toho se nemusíte obávat. Není nutné aby se jednalo jen o příjmy z klasického zaměstnání, stačí když doložíte jakýkoli měsíční příjem co máte – brigádu, sociální dávky, podporu v nezaměstnanosti, mateřskou, rodičovský příspěvek, důchod, rentu, atd. Ono také záleží na tom, kolik peněz vlastně požadujete. Pokud si vystačíte jen s pětistovkou do nejbližší výplaty, pak takový rizikový úvěr společnost vyváží třeba vysokou úrokovou sazbou a kratší dobou splatností, jen na několik dní. Když budete chtít několik tisícovek a doložíte příjmy, už jenom tím je vaše bonita na podstatně vyšší úrovni a důvěryhodnost vaší osoby se zvyšuje. I nebankovní společnosti se musí mít na pozoru před rizikovými investicemi, a tak když zjistí, že o půjčku žádá klient s několika exekucemi, který dluží na koho se podívá a je evidentní, že absolutně nezvládá splácet, pak je jen v jeho vlastním zájmu, že mu ani nebankovní společnost půjčku neposkytne. Všechny renomované společnosti na trhu důsledně dbají na zodpovědné půjčování a tím pádem poskytují vždy poctivé půjčky. Avšak u nebankovní půjčky nemusíte uvádět na co peníze využijete, a tak si můžete půjčit na cokoli. Třeba můžete s penězi zaplatit i dovolenou nebo vybavit domácnost.

Online půjčka na účet

Je všeobecně známo, že nebankovní společnosti poskytují své služby převážně v prostředí internetu, kde jsou k dispozici kdykoli. Nejste omezeni žádnou otevírací dobou pobočky, ani není nutno se zdržovat osobním jednáním, případně vyplňováním zbytečných papírů. Na internetu si půjčku kompletně vyřídíte od začátku až do konce a za pár minut máte hotovo. Přímo na webových stránkách poskytovatele podáte rychlou online žádost. Ta má podobu krátkého interaktivního formuláře, v něm uvedete své jméno, příjmení, emailovou adresu a telefonní kontakt. Posuvníkem na webu si zvolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Vše lze nastavit individuálně, nikdo vám nic nenutí, půjčit si můžete kolik chcete. Jakmile žádost odešlete, o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který ji okamžitě vyhodnotí a vás obratem informuje o výsledku. Je-li kladný, pak je vám půjčka schválena a peníze jsou převedeny na bankovní účet nebo vyplaceny v hotovosti. U malých půjček není nutné cokoli dokládat, ani příjmy ze zaměstnání, nikdo nekontroluje registry dlužníků. Z toho důvodu je takový typ půjček vhodný právě pro problémové klienty. Zpravidla platí, že peníze máte k dispozici ještě týž den, kdy o půjčku požádáte. To platí i v případě hotovosti, tu vám může například kurýr dovést až domů nebo si pro peníze zajdete do trafiky nebo zajedete na čerpací stanici. Není nutné abyste čekali na poštovní poukázku, tak jak to bylo obvyklé v minulosti. Rychlou online půjčku můžete bez problému využít k vyřešení jakékoli nenadálé finanční krize kdykoli během 24 hodin denně i během víkendu.

Poctivé půjčky najdete vždy u řady renomovaných finančních společností, které vám vždy předloží jasnou transparentní smlouvu. Nic před vámi neskrývají a nechtějí žádné poplatky předem. Pokud se dostanete do problémů se splátkami, můžete splatnost půjčky za poplatek prodloužit.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.