Potřebujete rychle peníze? Zaskočily vás nenadálé výdaje natolik, že se bez rychlé finanční výpomoci neobejdete? V takové situaci jistě uvítáte možnost okamžité půjčky, která je mnohdy rychlejší, než kdybyste se měli spoléhat na pomoc od přátel či rodiny. Půjčky už nejsou to, co bývalo kdysi, kdy jste museli čekat několik dní ba i týdnů než vám půjčku schválili. Tento zdlouhavý proces byl způsoben zejména velmi složitou administrativou, která vyžadovala doložení různých dokladů a potvrzení. S takovými praktikami se dnes setkáte snad už jen v bance, která stále lpí na konzervativním přístupu co se týče sjednávání půjček. Naštěstí tu je ještě nebankovní sféra a ta je mnohem akčnější. Nebankovní půjčka vám dokáže pomoci prakticky ihned nemusíte kvůli tomu ani vytáhnout paty z domu. Na štíru s penězi je dnes kdekdo, proto nelze brát půjčku jako nějakou ojedinělou událost. Vždyť koneckonců celá řada domácností žije doslova na dluh. Lidé splácí hypotéku na bydlení, leasing na auto, mají spotřebitelské půjčky na různé spotřebiče v domácnosti, využívají denně kreditní kartu, a tak dál. Když pak rodinný rozpočet nevychází a řešení neposkytne ani kontokorent na běžném účtu, nezbývá než sáhnout po rychlé půjčce. V mnoha případech je to mnohem lepší, než kdybyste nezaplatili složenky včas a stali se z vás dlužníci. Dokud dlužnou částku nesplatíte, stejně vám ji nikdo neodmaže a když se s platbou opozdíte, zaplatíte navíc nemalé sankční poplatky a úroky z prodlení. Z toho jednoznačně vyplývá, že kolikrát je levnější sjednaná půjčka než úroky z prodlení, v extrémním případě navýšené navíc o exekuční náklady. Jak si tedy rychle půjčit peníze?

Chci půjčit

Rychlá nebankovní půjčka

Nebankovní poskytovatelé půjček jsou si plně vědomi toho, že při nedostatku financí u jejich klientů hraje čas velmi podstatnou roli. Pokud totiž mají prázdno v peněžence, potřebují peníze prakticky ihned. Nikdo nestojí o to, aby složitým vyřizováním úvěrové žádosti trávil nekonečné hodiny, nehledě na to, že půjčka potom také ztrácí svůj efekt. K čemu by vám byly peníze za týden, když je potřebujete hned teď? Z toho důvodu se nebankovní společnosti snaží co nejvíce přiblížit svým klientům a nabízí své služby v prostředí ineterntu, kde jsou svým zákazníkům nejblíže. Zde si můžete kompletně sjednat celou půjčku od A do Z a nemusíte kvůli tomu nikam chodit na kamennou pobočku a být navíc omezeni otevírací dobou. Na internetu si sami doma sjednáte půjčku se stejným efektem jako na pobočce. A začít může už samotným výběrem vhodného úvěrového produktu. Stačí, když si otevřete webové stránky online srovnávače půjček a do systému zadáte své požadavky. Obratem získáte filtr všech bankovních i nebankovních úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu, které budou odpovídat vámi požadovaným parametrům. Kromě toho hned u každé půjčky rovněž vidíte, za jakých podmínek je nabízena. Seznámíte se s výší úrokové sazby, případně s dalšími benefity, které dokáží zvýšit atraktivnost daného produktu. Není výjimkou, že třeba prvním žadatelům je půjčka poskytována zdarma bez poplatku nebo si můžete odložit odklad splátek na určitou dobu , či vyjednat indivduální dobu splácení, ovšem adekvátně výši vypůjčené částky. Tak jako si půjčku vyberete během několika málo minut a za stejnou dobu jste hotovi i úvěrovou žádosti.

Okamžitá online půjčka

Doménou nebankovních společností jsou právě online půjčky, zejména v podobě malých drobných mikropůjček, které se dají považovat za okamžitý zdroj peněžních prostředků. Pokud si vystačíte jen s malou drobnou půjčku v řádu několika tisícovek, můžete mít peníze hned na účtu. Žádost o takovou půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde yplníte jen krátký online formulář. V něm uvedete své jméno, příjmení, telefonní číslo a emailovou adresu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, který ji vyhodnotí a vás obratem informuje o výsledku schvalovacího procesu. Je-li vám půjčka přiklepnuta, pak na svůj mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně ihned poté peníze odchází na váš bankovní účet. K žádosti není nutné přikládat žádná potvrzení ani skenovat vaše doklady, vše probíhá jen rychlou elektronickou cestou. Nemusíte mít také ručitele ani uvádět účel použití peněžních prostředků. Tím pádem je celé sjednání půjčky zkráceno na totální minimum.

Sjednat půjčku

Peníze ihned na účet

Nebankovní mikropůjčka je schopna vám peníze vyplatit ihned na bankovní účet a nebo rovnou v hotovosti. Některé nebankovní společnosti však podmiňují vyplacení půjčky pouze na bankovní konto shodné s osobou žadatele. Pro někoho může být tato zásada drobnou komplikací, zejména v případě, kdy účet v bance vůbec nemáte  a nebo jsou dočasně omezena vaše dispoziční práva třeba z důvodu exekuce. Pak je třeba hledat rychlé řešení například v podobě půjčky bez bankovního účtu, kdy vám za stejnou dobu jako kdyby se jednalo o bankovní převod vyplatí peníze rovnou v hotovosti. K tomuto účelu využívají nebankovní společnosti různé alternativní metody, kdy si pro peníze můžete zajít do trafiky nebo zajet na benzinku. Zde vám je pouze na základě SMS kódu vyplatí přímo do ruky obsluha platebního terminálu. Nemusíte se ničím prokazovat, takže vaše osoba zůstává v plné anonymitě. Takovou půjčku si můžete sjednat kdykoli po dobu 24 hodin 7 dní v týdnu, takže je pro vás opravdovým pomocníkem i v té největší nouzi. Půjčku vám vyplatí i během víkendu, takže není nutné čekat až na první pracovní den, aby se vám peníze připsaly na bankovní účet. U některých bank se víkendové platby zůčtují až s ranním účtováním následujícího pracovního dne. Jak vidíte sami, každá svízelná situace má své řešení, takže stačí nalézt jen dobrou půjčku a vhodného poskytovatele.

Rychlé online půjčky jsou doménou nebankovních společností, které je poskytují bez poplatku předem na základě jasné a transparentní smlouvy. Půjčka je bezúčelová, tudíž nikde nemusíte uvádět, jak získané peněžní prostředky využijete.