GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Trápí vás starosti o finance a máte jich plnou hlavu? Potřebujete rychle sehnat nějakou korunu a kamarádi či kolegové v práci se k vám otočili zády? V takové situaci se vám nabízí daleko diskrétnější řešení a to v podobě půjčky. Nemusíte nikomu nic vysvětlovat proč a na co vám chybí peníze. V každém případě platí, že půjčit si menší finanční obnos je vždy jednodušší, než vyřizovat úvěr v řádu několika desítek či stovek tisíc. Samozřejmě, že od výše poskytnutého úvěru se rovněž odvíjí podmínky splácení. Pokud vám stačí jen pár tisícovek na pokrytí nenadálých výdajů nebo vám pochyběly peníze do výplaty, máte možnost využít půjčku, která se obejde bez složitého papírování. Není nutno cokoli dokládat, vše probíhá pouze elektronickou cestou. Kde takovou rychlou půjčku najdete?

Nebankovní půjčka

Jakákoli půjčka v bance se bez patřičné administrativy neobejde. Nejenže musíte prokázat dostatečně vysoký příjem ze stálého zaměstnání, ale také je vaše osoba prolustrována v registru dlužníků. Jestliže nevyhovíte předem zadaným kritériím, žádost je automaticky zamítnuta. Chcete-li si tedy půjčit peníze a přitom nechcete shánět různá potvrzení, pak lze využít nabídky nebankovní společnosti, která disponuje specifickou kategorií půjček bez prokazování příjmů. Přestože si každá úvěrová společnost musí dle zákona ověřit vaši schopnost půjčku splatit, nemusí to být jen na základě prokázání příjmů ze zaměstnání. Nebankovní společnosti zpravidla schvalují každou žádost individuálně. Některé firmy si sami ověří výši vašeho platu u zaměstnavatele, což vám přinese značnou časovou úsporu, a jiné zase požadují záruky splacení v podobě ručení.

Chci půjčit

Online půjčka bez prokazování finančního příjmu

Pokud potřebujete peníze opravdu rychle, pak je zcela zbytečné hledat v okolí nejbližší pobočku nebankovní společnosti. Vše si snadno vyřídíte jen v prostředí internetu, nemusíte vůbec nikam chodit. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, nastavíte výši úvěru, dobu splatnosti a zadáte identifikační údaje vaší osoby. Jakmile žádost odešlete, plně automatizovaný systém se postará o její schválení. Celý proces trvá jen několik minut a o jeho výsledku jste vzápětí informováni. Je-li kladný, peníze ihned odchází na váš účet. Půjčit si můžete libovolnou částku, jestliže vám stačí pětistovka anebo jen pár tisíc, nemusíte dokládat žádná potvrzení ani ničím ručit. Dokonce můžete získat půjčku přímo v hotovosti bez bankovního účtu.

Některé firmy ale vyžadují při podání žádosti nahrát potřebné dokumenty (občanský průkaz, výplatní pásku,…). V tom případě tyto doklady pouze vyfotíte a nahrajete jako přílohu vašeho uživatelského účtu. Avšak ne vždy je prokazování příjmů přímo nutností. V opačném případě, jestliže poskytovatel vyžaduje doklad o výši příjmů, je třeba ještě rozlišit jeho zdroj. Jsou poskytovatelé, kteří se řídí minimální hranicí příjmu, jiní vyžadují příjem jen ze stálého zaměstnaneckého poměru a jiným stačí výměr ze sociálního zabezpečení, důchodový výměr, doložení výše mateřské či rodičovského příspěvku, atd. Možností je spousta. Proto musíte poskytovatele půjčky pečlivě vybírat podle toho, jak jste schopni naplnit jeho podmínky.

Rychlá půjčka bez papírování

Půjčky bez prokazování příjmů jsou mezi klienty poměrně často vyhledávaným finančním produktem, jelikož celý proces sjednání půjčky maximálně zjednodušují a zrychlují. Obvykle můžete mít peníze na svém účtu do 15 minut od schválení žádosti a diskrétně dokážete vyřešit celou finanční záležitost. Určitě není příjemné, když si pracovník nebankovní společnosti telefonicky ověřuje na účetním oddělení firmy, kde pracujete, výši vašeho platu. Stejně tak je poměrně složité dohledávat výplatní pásky za uplynulé období, případně  daňová přiznání, a ty následně skenovat. Z toho důvodu je každá kategorie půjček přizpůsobena konkrétním životním situacím a právě půjčka bez prokazování příjmů je jednou z nich.

Před podáním žádosti o půjčku se důkladně seznamte s podmínkami splácení a nezadlužujte se víc, než je nezbytně nutné.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.