GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Sháníte rychlou a jednoduchou půjčku? Chcete vědět, kde je k mání? Pak vás jistě potěší, že je pro vás ještě blíž, než si myslíte. Pro rychlou půjčku nemusíte nikam na pobočku a stát hodiny v nekonečné frontě, kde je za vámi spoustu dalších netrpělivých zákazníků. Půjčku si nejrychleji vyřídíte přímo z domova. Nevěříte? Zkuste to. Internet a mobilní telefon máte jistě po ruce, nic víc nepotřebujete. Pakliže máte obojí v jednom, lépe pro vás. Půjčku si sjednáte kdykoli a odkudkoliv. Nejste omezeni žádnou otevírací dobou pobočky, nemusíte si kvůli tomu brát volno v práci, pořizovat potvrzení ze mzdové účtárny o vašich příjmech, případně někde hledat ručitele. Rychlá půjčka vás neobtěžuje žádnou zbytečnou administrativou. Půjčit si můžete kolik chcete, ani výše úvěru není nijak omezena. Nikomu nemusíte sdělovat na co získané peněžní prostředky využijete, a tak se stává půjčka snadným řešením v jakékoli sebemenší finanční krizi. V pohodě díky ní zaplatíte včas faktury a složenky, nebudou z vás dlužníci, pokažený spotřebič v domácnosti nahradíte novým, opravíte auto, abyste se dostali včas do práce a nebo jen uhradíte včas zálohu na dovolenou. Ta je také důležitá, jelikož život není jenom práce. Zajímá vás tedy, jak si rychle sjednat půjčku, která se nebude zdržovat náhledem do registru a vyžadovat dokládání příjmů?

Chci půjčit

Půjčka bez registru

Zákonnou povinností všech úvěrových společností je předem si ověřit platební schopnost žadatele. K tomuto účelu většina společností využívá právě centrální registr klientských informací. V něm jsou uvedeny nejen veškeré vaše stávající závazky k úvěrovým společnostem, ale i všechny podané žádosti o půjčku a vlastně celá vaše platební morálka z minulosti. Podle údajů z registru dlužníků si vás pak daná úvěrová společnost ohodnotí příslušnou bonitou. Máte-li na krku několik exekucí a jedna půjčka stíhá druhou, pak asi nebudete patřit mezi důvěryhodné klienty. Pokud ale máte všechny dluhy již dávno uhrazeny, případně jejich splácení hravě zvládáte v rámci svých dostačujících příjmů, může některá nebankovní společnost nad vámi přimhouřit oko a půjčku vám poskytnout. Třeba i za cenu vyšší úrokové sazby. Poskytovatelé nebankovních půjček mají zpravidla pochopení pro složitou situaci v níž se její klienti nachází, a proto se snaží podané žádosti o půjčku posuzovat individuálně. Pokud si ale vystačíte třeba jen s malou půjčkou, kterou můžete mít okamžitě na účtu, pak se některé firmy ani náhledem do registru nezdržují a vystačí si jen s informací o vašich příjmech. Podmínky sjednání půjčky se značně liší u jednotlivých úvěrových subjektů, proto vždy musíte zvolit jako svého poskytovatele takovou společnost, která dokáže bez problému akceptovat vaše možnosti.

Půjčka bez doložení příjmu

Bankovní domy při žádosti o půjčku doslova bazírují na doložení vašich příjmů. Přitom jsou ochotny akceptovat jen potvrzení ze stálého zaměstnaneckého poměru a to ještě v dostatečné výši. Pokud jste momentálně bez práce a jenom na podpoře či pobíráte sociální dávky, případně na mateřské nebo v důchodu, jste na tom stejně jako lidé s malými příjmy. Takové osoby banka řadí mezi rizikovou klientelu u níž se obává o návratnost svých investic. daleko příznivější situace se však jeví v nebankovní sféře, kde naleznete společnosti, které na dokládání příjmu netrvají. Velmi často se s tímto faktorem shledáte u malých nebankovních půjček tzv. mikropůjček, které jsou schopny vám během několika málo minut vyplatit chybějící pětistovku do výplaty. Jindy si zase poskytovatel půjčky ověří vaše příjmy přímo na mzdové účtárně firmy, kde pracujete, takže není nutno nikde shánět žádné potvrzení. V tomto případě ale určitě o vaší půjčce budou záhy vědět všichni kolegové, takže je zcela na uvážení, zda lze toto považovat za přednost či nikoli. Také u velkých půjček v řádu sta tisíc korun, které vyžadují ručení nemovitostí, není právě potvrzení o příjmu rozhodujícím faktorem pro schválení žádosti. Bude-li záruka adekvátní hodnotě půjčky, pak i jedinec s malými příjmy může snadno na půjčku dosáhnout.

Sjednat půjčku

Rychlé SMS půjčky

Doménou nebankovních společností jsou rychlé online půjčky, které si sjednáte jen za pomoci rychlé SMS zprávy, kterou v požadovaném tvaru odešlete ze svého mobilního telefonu. SMS půjčky zpravidla ale vyžadují prvotní registraci na stránkách dané úvěrové společnosti. Zde vyplníte jednoduchý formulář, zadáte své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo, kolik potřebujete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, projde pomocí plně automatizovaného systému rychlým schvalovacím procesem  a vy jste o jeho výsledku obratem informováni. Je-li vám půjčka přiklepnuta, současně obdržíte SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím dáte pokyn k okamžitému vyplacení půjčky. Tímto způsobem si můžete nechat i půjčku předschválit a o její vyplacení požádáte až ve chvíli kdy ji budete potřebovat. V tomto případě už jen odešlete SMSku v příslušném tvaru a peníze okamžitě odchází na váš bankovní účet. O rychlou SMS půjčku můžete žádat i několikrát opakovaně, ovšem za předpokladu, že jste předchozí půjčku splatili řádně a včas. Za této situace vám může společnost třeba další úvěr i navýšit  a nabídnout lepší úrokovou sazbu, případně upravit dobu splatnosti ve váš prospěch. I SMS půjčky nabízí spoustu variabilních řešení vašich financí, které můžete bez problému využít. Taková půjčka je snadno dostupná 24 hodin denně včetně víkendu i ve svátek. Řadí se mezi bezúčelové půjčky tudíž vyplacené peněžní prostředky můžete využít na cokoli. Není výjimkou, že u tohoto typu půjčky můžete narazit na právě probíhající akční nabídku a tím využít i veškeré benefity s půjčkou spojené. Třeba při splatnosti jeden týden získáte půjčku úplně zadarmo bez poplatku.

Vhodnou půjčku si vždy vybírejte u certifikovaných společností s dlouhou dobou působnosti na finančním trhu, které poskytují férové půjčky na základě jasné a transparentní smlouvy. Nic před vámi neskrývají a nezdržují vás žádnou zbytečnou administrativou.