GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Potřebujete si sjednat rychlou půjčku a nemáte k dispozici účet v bance? I když to tak na první pohled nevypadá, stále je v dnešní době ještě mnoho lidí, kteří bankovní účet prostě nemají. Důvody jsou lecjaké. Někdo nemá důvěru ani v tradiční bankovní domy, natož v malé banky, jiný si raději peníze ukládá doma do šuplíku a bankovním účtem mu protečou peníze pouze z výplaty. A někdo zase, i když by chtěl, má dispoziční práva k bankovnímu kontu dočasně omezena, třeba z důvodu právě probíhajícího exekučního řízení. Nesplacené dluhy mohou být také jednou z příčin, proč vás všude v bance odmítají. Přestože se bez bankovního konta v pohodě v běžném životě obejdete, přeci jen při vyřízení půjčky to může být menší problém. Existují totiž úvěrové společnosti, které vyplacení půjčky podmiňují pouze vlastnictvím bankovního účtu. Pokud vás napadá, že si necháte peníze zaslat někam jinam, bohužel nepochodíte. Jakmile úvěrová společnost zjistí, že nejste majitelem účtu, kam má odeslat peněžní prostředky, půjčku vám nedají. K ověření bankovního konta úvěrové společnosti používají tradiční transakci s 1 Kč, která navíc může i celou proceduru od podání žádosti až po vyplacení půjčky pěkně prodloužit. Takže pokud účet v bance nemáte nebo nemůžete mít, raději se tomuto typu půjček rovnou vyhněte a zvolte jiný druh úvěrového produktu.

Chci půjčit

Půjčka v hotovosti

Nemáte-li bankovní konto k dispozici, případně jej chcete z nějakého důvodu obejít, pak je pro vás půjčka v hotovosti ideálním řešením. A nemusí se jednat jen o nějakou drobnou částku. Řada společností využívá kurýrní služby, kdy můžete bez problému rychle obdržet požadovanou obálku s penězi. I když dnešní doba přeje rychlým elektronickým platebním transakcím, přeci jen hotovost je prostě hotovost. Zejména lidé z okruhu starší generace mají větší pocit jistoty, když je u nich peněženka plná bankovek. Proto není třeba půjčku v hotovosti považovat za něco neobvyklého a jakkoli se jí obávat. Nevíte ale, kde vám ji dají a jak ji vyřídit? Pojďme se na to tedy podívat.

Rychlá nebankovní půjčka

Kromě bankovních domů existuje na úvěrovém trhu nespočet nebankovních úvěrových společností, které se prioritně zaměřují na ty žadatele, pro které je získání bankovní půjčky naprosto nemožné. Řada velkých certifikovaných nebankovních společností je pro banku velmi silnou konkurencí a nabízí stejně kvalitní úvěrové produkty. Jen s tím rozdílem, že jejich požadavky na žadatele jsou více benevolentní. Nebankovní společnosti mají pochopení pro rozličné životní situace, v nichž se jejich klienti mohou nacházet. Z toho důvodu jsou také jejich úvěry rozděleny do různých kategorií, které vám výběr vhodné půjčky velmi usnadní. Najdete zde například typické půjčky před výplatou, bez kontroly registru dlužníků, na mateřské dovolené, pro důchodce, nezaměstnané, podnikatele, atd. Stačí si jen vybrat, co momentálně potřebujete. Abyste si práci co nejvíce usnadnili, můžete k tomuto účelu využít online srovnávač půjček, kde se vám po zadání vašich kritérií do systému ihned zobrazí aktuální seznam všech bankovních a i nebankovních úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Již na první pohled je z něj patrné, jak  se půjčky mezi sebou navzájem liší. Značné rozdíly lze shledat nejen ve výši úrokové sazby, ale také v době splatnosti či různých benefitech navíc. Chcete-li získat co nejlepší půjčku, určitě bude dobré ji pořídit v rámci nějaké akční nabídky. Ty čas od času společnosti zavádějí na trh, aby zaujali další potenciální zákazníky. Není výjimkou, že tak můžete získat půjčku úplně zadarmo bez poplatku či s jinými benefity.

Sjednat půjčku

Půjčka v hotovosti vyplacená ještě dnes

Nebankovní půjčka nabízí svým klientům pohotové řešení co se týče jejich finančních záležitostí. Z toho důvodu nebankovní společnosti nabízí své služby převážně v prostředí internetu, jelikož je jim známo, že zde jsou nejblíže svým zákazníkům. Nikdo nestojí o to, aby se kvůli půjčce musel dostavit na pobočku, a to jen v omezenou otevírací dobu, takže si musí brát i volno v práci a udělat si čas, a pak podstoupit složité administrativní martyrium, které schválení žádosti o úvěr předchází. Kdepak, nebankovní půjčka je jiná. Všechno vyřídíte sami doma na internetu a ještě si k tomu uvaříte třeba chutnou kávu. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde je k tomuto účelu již pro vás připraven krátký formulář. Ten vyplníte, zadáte jen jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a posuvníkem na webu si navolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Kliknutím na tlačítko “odeslat” aktivujete schvalovací proces, o který se postará plně automatizovaný systém. Jelikož je neustále v provozu, můžete mít také půjčku ve dne v noci. Během několika málo dní jste vyrozuměni o jeho výsledku. Je-li vám půjčka přiklepnuta, následně budete kontaktováni pracovníkem úvěrového centra, se kterým se dohodnete na dalších podrobnostech. Chcete-li peníze vyplatit hotově na ruku, stačí si jen sjednat termín schůzky. Vzhledem k tomu, že všechny úvěrové společnosti disponují rozsáhlou sítí obchodních zástupců, nic nebrání tomu, abyste měli peníze do hodiny nebo ještě dnes. Taková půjčka se absolutně nedotkne žádného bankovního konta a ještě navíc nemusíte ani vytáhnout paty z domu a peníze držíte v ruce. Výše půjčky není nijak omezena, půjčit si takto můžete chybějící tisícovku do výplaty nebo několik desítek tisíc třeba na vybavení domácnosti, rekonstrukci bydlení, dovolenou, případně s ní můžete uhradit i stávající dluhy, které by vás ohrožovaly exekucí. Jak s penězi naložíte je už na vás, jen výši půjčky stanovte reálně svým možnostem.

Půjčka ze soukromých zdrojů

Určitou alternativou nebankovních půjček jsou také půjčky ze soukromých zdrojů, které vám mohou zajistit peníze v hotovosti až do domu. Nabídku od soukromých poskytovatelů naleznete na různých inzertních portálech, avšak vždy si nejprve řádně prověřte, od koho si chcete půjčit peníze. Nikdy nejednejte v časové tísni a nepodepisujte smlouvu s neférovými podmínkami. Do budoucna tak předejdete nemalým problémům, které taková půjčka může způsobit.

Půčka vyplacená v hotovosti je typickým nebankovním úvěrovým produktem, který nabízí řada renomovaných firem. U nich máte jistotu kvalitních služeb a nikdy neplatíte žádné poplatky předem. Doba splatnosti a výše úrokové sazby se zpravidla odvíjí od velikosti půjčené sumy.