Máte těsně před výplatou, plno nesplacených účtů a téměř prázdnou peněženku? Ani bankovní konto na tom není nejlépe a kreditní karta vám už nic nevydá? Stejně tak kontokorent je úplně bezpředmětná věc? Banky jsou v otázce financí celkem nekompromisní a jakmile vyčerpáte své peníze z účtu, jen tak vám další nedají. Na žadatele o úvěr kladou poměrně vysoké nároky a než někomu půjčí peníze, pořádně si ho proklepnou v registru dlužníků. Aby měli ještě větší jistotu, že jim peníze splatíte, budou požadovat doložení vašich příjmů. Pokud jste momentálně bez stálého zaměstnaneckého poměru a třeba jen na mateřské nebo pobíráte podporu v nezaměstnanosti, je šance na získání bankovní půjčky naprosto nulová. Jak tedy řešit krátkodobý nedostatek financí právě před výplatou? Určité možnosti existují, ale musíte se obrátit na nebankovní sektor. Nemusíte se ničeho obávat, nebankovní společnosti jsou co do kvality svých služeb na srovnatelné úrovni s bankami. Jen nemají tak přísné podmínky a dokážou řadu věcí tolerovat. A to je právě odlišuje od bankovních půjček. Z toho důvodu také řada klientů, pro něž je bankovní půjčka naprosto nedostupná, upíná své naděje k nebankovním poskytovatelům. Jaké jsou tedy možnosti?

Půjčka před výplatou

Půjčka před výplatou je typickým nebankovním úvěrovým produktem, který je určen primárně k tomu, aby okamžitě pokryl krátkodobý nedostatek financí. Jedná se zpravidla o malou půjčku, kdy si můžete půjčit třeba jen pětistovku nebo naopak i několik tisíc korun. Záleží jen na vás, co potřebujete řešit a na co chcete peníze použít. Půjčka před výplatou nevyžaduje žádného ručitele, avšak riziko poskytnutého úvěru je na druhou stranu vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. V tomto ohledu se jednotlivé úvěrové společnosti mezi sebou dost razantně liší, a proto je dobré se nejdříve zorientovat na trhu půjček a teprve potom zvolit konkrétního poskytovatele. Pokud podáte žádost hned o první půjčku co se vám namane, nemusí se vám to do budoucna právě vyplatit a v konečném výsledku se vám půjčka pěkně prodraží. Abyste si mohly půjčky co nejlépe navzájem mezi sebou porovnat, můžete tak jednoduše učinit na internetu, kde k tomuto účelu slouží různé online srovnávače a kalkulátory půjček. Na příslušném webovém portále zadáte do systému své požadavky a vzápětí se před vámi zobrazí široká škála úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Při výběru půjčky se neřiďte jen úrokovou sazbou, ale dejte také na ukazatel RPSN, který zohledňuje celkovou cenu půjčky. Nezapomeňte, že ta obsahuje i poplatky za posouzení úvěrové žádosti, schválení žádosti, samotnou transakci peněžních prostředků, vedení úvěrového účtu, atd. Prostě vybírejte a porovnávejte, určitě tím nic nepokazíte, právě naopak.

Sjednat půjčku

Půjčka bez 1 Kč

Půjčka bez 1 Kč je určitou formou rychlé online půjčky, která nalézá své využití i jako půjčka před výplatou. Některé společnosti vám sice nabídnou rychlou online půjčku, ale v průběhu schvalovacího procesu narazíte na nutnost převodu 1 Kč z vašeho bankovního účtu na účet poskytovatele. Na tom by nebylo nic zarážejícícho, jedná  se jen o fakt, že tento zdlouhavý proces samotné získání půjčky značně pozdrží. Pokud totiž třeba o půjčku požádáte v sobotu nebo neděli, případně ve večerních hodinách, musíte v lepším případě čekat do následujícího prvního pracovního dne, kdy dojde teprve k peněžní transakci. Navíc, pokud bankovní převod probíhá mezi dvěma odlišnými bankovními domy, záleží na konkrétních podmínkách dané společnosti, jak rychle jsou schopny samotný převod uskutečnit. Někdy to může být i několik dnů, v lepším případě jen několik hodin. Jestliže se chcete všem těmto trablům vyhnout, je lepší rovnou požádat o půjčku, která žádný ověřovací poplatek nevyžaduje. Buď vám peníze odešlou bez problému na váš bankovní účet a nebo třeba vám je vyplatí formou poštovní poukázky. A nebo můžete využít takovou půjčku, která ke svému sjednání vůbec žádný bankovní účet nepotřebuje. Požádáte jednoduše o půjčku bez bankovního účtu, která jako půjčka do výplaty vám dokáže ihned vytrhnout trn z paty. V tomto případě se k výběru hotovosti využívají různé alternativní metody, kdy si pro peníze můžete zajet na čerpací stanici a nebo zajít do trafiky na rohu, co si běžně kupujete noviny. Hotovost vám vydá na pokladně obsluha platebního terminálu na základě elektronického kódu, který jste obdrželi krátkou SMS zprávou. Nemusíte se ničím prokazovat, takže zůstáváte v úplně anonymitě a ani obsluha neví, že vám vám vyplácí peníze z půjčky. Pro ni to je běžná finanční transakce.

Žádost o půjčku

Půjčku do výplaty si jednoduše vyřídíte jen na internetu, nemusíte vůbec nikam na pobočku. Půjčka se obejde bez jakéhokoli zbytečného papírování, nemusíte nikde hledat výplatní pásky, inkasní platby, fakturu za telefon či něco podobného. Přímo na webových stránkách poskytovatele naleznete formulář online žádosti o půjčku. Ten vyplníte, zadáte jen jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a s pomocí posuvníku si navolíte částku, kterou chcete půjčit a dobu splatnosti. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, který vzápětí rozhodne o schválení půjčky. Je-li vám půjčka přiklepnuta, peníze bez jakéhokoli ověřovacího poplatku ihned odchází na váš bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. Vzhledem k tomu, že půjčky do výplaty jsou zpravidla malé půjčky, většina společností nenahlíží ani do registru dlužníků a nevyžaduje doklad o příjmu. Někdy je také vhodné k tomuto účelu využít právě probíhající akční nabídku, se kterou můžete získat první půjčku zdarma. Tím na půjčce můžete výrazně ušetřit. Avšak pokud se dostanete do problému se splacením, je možno kdykoli její splatnost prodloužit, ovšem za poplatek.

Půjčka bez 1 Kč dokáže samotný proces vyřízení půjčky zkrátit na totální minimum, jelikož vás nezdržuje žádnými zbytečnými peněžními transakcemi. Půjčka je bezúčelová, tudíž ji lze využít na cokoli, co právě aktuálně potřebujete financovat. Avšak vždy si půjčte jen tolik peněz, kolik potřebujete a nikdy se nezadlužujte nad míru svých možností.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.