GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Měsíční rozpočet bývá v mnoha domácnostech doslova napnutý k prasknutí, a tak se prostě někdy stane, že s penězi do nejbližší výplaty nevyjdete. Když se přihlásí nějaký nenadálý výdaj, onemocníte nebo přijdete o práci, hned je všechno jinak. Výplata nemocenské či podpory v nezaměstnanosti bývá zpravidla v jiném termínu než jste byli zvyklí od zaměstnavatele, proto první problémy s nedostatkem financí na sebe nenechají dlouho čekat. Pokud nemáte ani úspory v odpovídající výši, často přichází na řadu půjčka. Když ji berete jako krátkodobou finanční výpomoc, nelze nic proti ní namítat. Poradit si nějak musíte a když vám nepomůže nikdo z rodiny nebo přátel, jiná možnost už ani nezbývá. Určitě je daleko lepší řešit situaci půjčkou než ohrozit třeba nezaplacenými složenkami dodávky energií, nájem, telefon, atd. To bývá často začátek konce, jelikož by vám postupně narůstaly dluhy navýšené o sankce a úroky z prodlení, takže jejich výše by byla určitě mnohonásobně vyšší než vypůjčená částka. A navíc, půjčky se nemusíte nijak obávat, dokonce na ni lze i ušetřit. Existují totiž společnosti, které vám půjčí úplně zadarmo. Prostě kolik si půjčíte, přesně tolik vrátíte. A to se určitě vyplatí daleko víc, než kdybyste přestali plnit svoje závazky. Kde vám půjčí zadarmo?

Půjčka bez poplatku

Možná na první pohled bude půjčka bez poplatku u někoho vzbuzovat počáteční nedůvěru, ale není nejmenší důvod k obavám. Jedná se o zcela běžný finanční produkt, za kterým nemusíte hledat vůbec nic špatného. Půjčku úplně zdarma poskytují nebankovní společnosti především jako součást různých promo akcí, kdy se snaží zákazníky ještě více zaujmout svojí nabídkou. U banky půjčku bez poplatku nehledejte. Tam snad existuje jen krátké bezúročné období u kreditní karty nebo kontokorentu. Ne každý ale takovými úvěrovými produkty disponuje, případně jsou také lidé, kteří ani účet v bance nemají a nebo k němu momentálně nemají volný přístup. Chcete-li tedy půjčku bez poplatku, musíte se obrátit na nebankovní sektor, kde se vám ale otevírají obrovské možnosti půjček a úvěrů. První půjčka  zdarma je charakteristickým prvkem zejména tzv. mikropůjček, což jsou drobné úvěry od pětistovky nahoru. Vzhledem k tomu, že se jedná tedy o půjčky v řádu tisícikoruny, nekladou na žadatele téměř žádné nároky. Když si půjčíte například tisícovku jen na 14 dnů, nezaplatíte ani o korunu víc. Prostě kolik jste si půjčili, přesně tolik vrátíte. A to se rozhodně vyplatí. Ovšem každá společnost má první půjčku zdarma nastavenou jinak, někde se setkáte se splatností až jeden měsíc a nebo omezenou půjčkou jen do částky 5 000 Kč. Ale i přesto vás první půjčka zdarma k ničemu nezavazuje. Když si půjčíte zadarmo poprvé, nikdo vás nenutí k tomu, abyste si po splacení u téže společnosti sjednali další půjčku. Z toho důvodu, je určitě na místě řešit půjčkou zdarma nedostatek financí právě před výplatou. Na takovou půjčku snadno dosáhne široký okruh žadatelů.

Chci půjčit

Půjčka před výplatou bez registru

Pokud žádáte o půjčku, někdy můžete narazit na překážku v evidenci registru dlužníků, který finanční společnosti před samotným schválením žádosti kontrolují, aby si ověřili platební schopnost žadatele. Do evidence vás dostanou nejen nesplacené půjčky a úvěry z minulosti, ale také neuhrazené faktury dodavatelům energií a telefonnímu operátorovi. Bohužel, i když své závazky jednoho dne splatíte, vaše jméno zde přetrvává po několik dalších let, což právě může být při žádosti o půjčku velká komplikace. Proto pokud si chcete ověřit, jak na tom právě jste, můžete si jednoduše požádat o výpis. To lze učinit jednak přímo na příslušných webových stránkách a nebo prostřednctvím krátké SMS zprávy. Těch pár stokorun navíc vám jistě stojí za to. Jestliže totiž nejste v registru evidováni, šance na úspěšné schválení půjčky se podstatně zvyšují. A nejen to, vaše bonita je na tak vysoké úrovni, že máte pro finanční společnost větší důvěryhodnost než ten, kdo komu je půjčka schválena i přesto, že jeho jméno přetrvává v registru. Nebankovní společnosti totiž každou žádost posuzují individuálně, a tak pokud máte z minulosti jen malý prohřešek a všechny závazky uhrazeny, může vám i přes záznam v registru společnost půjčku poskytnout. Na druhou stranu však ale riziko poskytnutého úvěru může vyvážit vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Zda i v takovém případě dosáhnete na první půjčku zdarma je zcela na posouzení konkrétního poskytovatele.

Nebankovní online půjčka

Půjčka před výplatou je typickým úvěrovým produktem nebankovních společností, které poskytují tento typ půjček s předem danými podmínkami. Je jim jasné, že takoví žadatelé se nacházejí ve značně složité situaci, a třeba nemají ani jak momentálně doložit příjem z klasického zaměstnání. Z toho důvodu jej ani všechny společnosti nevyžadují a vystačí si třeba s jakýmkoli měsíčním příjmem. Pokud jste bez práce, můžete příjem doložit prací z brigády, výplatou sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti, mateřské, důchodu, nemocenské, atd. Vzhledem k tomu, že se jedná jen o drobnou půjčku, můžete si ji kompletně vyřídit jen na internetu. Nemusíte kvůli tomu vůbec chodit na pobočku. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte krátký online formulář. V něm uvedete své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a posuvníkem na webu si navolíte kolik potřebujete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který ji okamžitě vyhodnotí a vás hned informuje o výsledku. Je-li kladný, peníze odchází na váš bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. Extrémní rychlost, s jakou jste schopni online půjčku získat je dána zejména tím, že nemusíte k půjčce cokoli dokládat ani mít ručitele. Celé vyřízení probíhá jen elektronickou cestou bez jakékoli zbytečné administrativy.

Půjčku do výplaty si můžete sjednat kdykoli po dobu 24 hodin 7 dní v týdnu, takže vás akutní nedostatek financí nepřekvapí ani o víkendu. Půjčka je bezúčelová, nikde nemusíte uvádět, na co získané peněžní prostředky využijete. Tím pádem je diskrétnost zaručena a to i v případě, kdy požadujete rovnou hotovost.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.