GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Trpíte akutním nedostatkem financí? Potřebujete rychlou okamžitou půjčku? Nemáte ani kreditní kartu, případně jste již dávno přečerpali povolený limit? Pak jistě máte plnou hlavu myšlenek, jak si co nejrychleji sjednat půjčku. Ne že by to bylo přímo nemožné. Určité možnosti existují a dokonce i takové, že vám půjčka pomůže i v noci. Tomuto faktu nahrává i dnešní doba elektronických komunikací, kdy si jednoduše na internetu sjednáte kdeco. Vždyť i své bankovní konto spravujete prostřednictvím jednoduchého online bankovnictví, díky čemuž máte neustálý přehled o svých financích. Obzvlášť, když je i součástí vašeho mobilního telefonu. A vlastně obdobné je to i s půjčkou. Stačí mít po ruce mobilní telefon s připojením k internetové síti, a tím pádem je i půjčka neustále s vámi. Nic víc totiž k jejímu vyřízení nepotřebujete. Žádné složité papírování, kdepak, vše zvládnete online za pár minut a peníze vám rovnou vyplatí na bankovní účet nebo si pro hotovost zajdete do nejbližší trafiky případně zajedete na čerpací sanici. Ptáte se, kde takovou půjčku hledat? Je to snadné, s výběrem nejvhodnějšího úvěrového produktu vám pomůže nejlépe online srovnávač půjček. Do systému zadáte jen své požadavky a vzápětí získáte rozsáhlý seznam bankovních i nebankovních úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Už jen na první letmý pohled lze rozeznat, jak se půjčky mezi sebou navzájem liší. Konkurence mezi poskytovateli je značná značná, a tak se kdekdo snaží zaujmout klienty nízkou úrokovou sazbou, delší dobou splatnosti či případně dalšími benefity navíc. Není výjimkou, že narazíte na právě probíhající akční nabídku, což vám přinese půjčku s minimálními náklady. Jak na ni?

Chci půjčit

Půjčka 24 hodin denně

Přemýšlíte marně, kde vzít půjčku, která je k dispozici klientům 24 hodin denně 7 dní v týdnu i ve svátek? V bance to určitě nebude. Tradiční bankovní domy jsou připraveny vám nabídnout pouze klasickou bankovní půjčku, která však vyžaduje standardní schvalovací proces. Ten u bankovních produktů trvá i několik dní, a tak se jen stěží bankovní půjčka stává pohotovým řešením. To musíte hledat úplně jinde, a to zejména u nebankovních společností, které jsou si plně vědomi toho, že jejich klienti se mnohdy ocitají ve značně problematických situacích, jenž vyžadují okamžitou finanční výpomoc. Není také žádným překvapením, že neúspěšní žadatelé o bankovní půjčku přechází právě k nebankovním subjektům a do žádosti o půjčku vkládají veškeré své naděje. Tady však oproti bance naleznou adekvátní odezvu, a proto není nejmenší důvod hledat půjčku někde jinde. Nebankovní společnosti poskytují jak velké klasické půjčky, tak i malé mikropůjčky, jenž jsou primárně určeny k tomu, aby svým klientům pomohly v ožehavých finančních situacích. Z tohoto důvodu jsou schopny vám půjčit třeba jen pětistovku do výplaty nebo tisícovku na 14 dní bez jakéhokoli úroku či poplatku navíc. Prostě tolik, kolik si půjčíte, přesně tolik vrátíte. Z toho důvodu se tedy nebankovní půjčky se stávají snadno dostupné pro každého. Jsou schopny akceptovat individuální okolnosti klienta a půjčku poskytují i lidem v exekučním řízení, v insolvenci, pobírajícím jen sociální dávky či podporu v nezaměstnanosti.

Nebankovní půjčka ihned online

Nebankovní půjčky vynikají oproti svým kolegyním zejména v rychlosti, s jakou jsou schopny celý proces od schválení až do vyplacení peněžních prostředků zvládnout. To je dáno zejména díky tomu, že kvůli nebankovní půjčce nemusíte utíkat nikam na pobočku, ale pohodlně si ji vyřídíte sami doma nebo i v parku na lavičce. Máte-li s sebou mobilní telefon a s připojením k internetové síti. Nejsnadněji si tak sjednáte jakoukoli malou drobnou půjčku a možná se až budete divit tomu, jak snadné to je. Žádost o malou mikropůjčku podáte přímo na webových stránkách dané úvěrové společnosti, kde je pro vás již předem připraven formulář žádosti. V něm uvedete své identifikační a kontaktní a posuvníkem na webu si nastavíte, kolik a na jak dlouho chcete půjčit. Jakmile žádost vyplníte a kliknete na tlačítko odeslat, okamžitě je za pomoci plně automatizovaného systému zahájen schvalovací proces, který vás neprodleně informuje o výsledku. Je-li kladný, peněžní prostředky jsou okamžitě vyplaceny na váš bankovní účet, nebo si můžete pro hotovost zajít do nejbližší trafiky či zajet na čerpací stanici. K žádosti není třeba přikládat žádné potvrzení a nemusíte mít ani ručitele.

Sjednat půjčku

Půjčka vyplacená ihned

Nebankovní půjčky jsou mezi žadateli o půjčku velmi vyhledávané, jelikož nabízí maximálně možný komfort. Poskytovatelé vychází z teorie, že pokud jejich klienti potřebují peníze, pak je potřebují hned teď a ne až za týden. Z toho důvodu nebazírují na zbytečné administrativě  a nezatěžují své klienty celou řadou zbytečných úkonů. Vzhledem k tomu, že je zákonnou povinností všech úvěrových společností předem si ověřit platební schopnost žadatele. Tato povinnost je dána díky novele zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech, avšak každá společnost k ní přistupuje jinak. Někde přímo lpí na potvrzení ze stálého zaměstnání, jinde jsou schopni akceptovat jakékoli libovolné příjmy jako jsou výplata sociálních dávek, mateřská, výplata podpory v nezaměstnanosti. U některých společností se  můžete setkat s možností, kdy si sami na mzdové účtárně firmy, kde pracujete ověří vaše příjmy. To se týká zejména velkých několika set tisícových půjček, které kromě toho podléhají zpravidla i kontrole v registru dlužníků a vyžadují ručení formou zástavy nemovitosti. Pokud si však vystačíte jen s pětistovkou do nejbližší výplaty, o to jednodušší to pro vás bude. Velkou předností nebankovních půjček je zcela jistě fakt, že jsou klientům k dispozici prakticky po dobu 24 hodin denně, což se týká také i víkendu. Takový komfort vám bankovní půjčka nenabídne a navíc jste omezeni otevírací dobou pobočky. Jen při žádosti o víkendovou půjčku buďte trochu více obezřetní a předem si ověřte, zda vám během víkendu půjčku nejen schválí, ale rovnou i vyplatí. Běžnou praxí některých nebankovních subjektů je, že vám třeba v sobotu schválí půjčku, ale s jejím vyplacením otálejí až do prvního pracovního dne. Tím pádem víkendová půjčka zcela ztrácí svůj smysl a vy se k vyplaceným peněžním prostředkům dostanete až následující první pracovní den. Extrémní rychlost vyplacené nebankovní půjčky, je dána také tím, že je půjčka zpracována plně automatizovaným systémem a ten je vlastně neustále v provozu.

Půjčka ihned slouží prioritně k okamžitému řešení všech nenadálých finančních obtíží. Při sjednání půjčky však dodržujte zásady zodpovědného půjčování a nikdy se nepouštějte do zbytečných rizik. Nemuselo by se vám to vyplatit.