Máte na krku exekuci? Ta podle posledních statistických údajů trápí téměř každého desátého Čecha. A zadlužených lidí neustále přibývá. Přitom lidé nemají jen jednu exekuci, často čelí hned několika najednou a jen stěží hledají východisko z nouze. Když pak v takové situaci přijde ještě další nečekaný výdaj, není se čemu divit, že už opravdu neví kudy kam. Exekuce dokáže pěkně život zkomplikovat. Obstavený účet v bance vás doslova odstřihne od všech bezhotovostních platebních transakcí, nemůžete používat ani svoji platební kartu, a případně žádat banky o nějaké další úvěrové produkty je naprosto zbytečné. Podobné nepříjemnosti vás čekají u zaměstnavatele, kdy vám po exekučních srážkách dají do ruky sotva pár korun. A nejen to, dokud nezaplatíte celou dlužnou částku, pořád vám naskakují další sankce a penále a aby toho nebylo právě málo, musíte uhradit i celé náklady exekučního řízení. Proto je v mnoha případech daleko lepší v prvé řadě zprovodit exekuci ze světa. Vzhledem k tomu, že vám požadovaná suma chybí, nezbývá nic jiného, než si pomoci půjčkou. A věřte, že ta i s poplatky bude podstatně levnější. Jakmile exekuci jednorázově zaplatíte, ihned nastane klid na bojovém poli, opět se dostanete ke svému účtu v bance a v pohodě sjednanou půjčku splatíte.

Půjčka na exekuci

Na jednu stranu je pravda, že možnosti půjček pro lidi postižené exekucí jsou značně omezené. Opravdu nemůžete počítat s tím, že půjdete do kterékoli banky a tam si v pohodě vyřídíte půjčku. Nezapomeňte, že jakákoli banka si žadatele o půjčku pečlivě prověřuje, takže jakmile zjistí, že jste kvůli exekuci vedeni v centrálním registru neplatičů, máte smůlu. V takovém případě totiž spadáte mezi nedůvěryhodné klienty s nedobrou platební morálkou a těm banky rozhodně své peníze nepůjčují. Zato nebankovní sektor má pro vás daleko větší pochopení, ale i zde nemůžete automaticky počítat s tím, že vám každá společnost půjčku poskytne. Nebankovní společnosti posuzují žádosti klientů na základě individuálních kritérií, a tak se vám může stát, že to co vám neprojde u jedné společnosti u druhé vadit nebude. Nebankovní subjekty poskytují půjčky za zcela rozdílných podmínek, proto musíte vyhledat takovou společnost, která dokáže vaše možnosti akceptovat. Existuje například řada oddlužovacích společností, které se prioritně zaměřují na vyplácení exekucí. Poskytnou vám nejen nezbytnou půjčku, ale také veškerý právní servis, který je nutný k tomu, abyste exekučním řízením v pohodě propluli až do úspěšného konce. Využít takových služeb rozhodně stojí za uvážení.

Chci půjčku

Rychlá půjčka v exekuci

Ne všichni žadatelé o půjčku chtějí právě půjčku na vyplacení exekuce, ale spíš si představují, že jejím prostřednictvím uhradí nějaký nenadálý výdaj, který se jim postavil do cesty. Život s exekucí není právě lehký, domácí rozpočet je napjatý k prasknutí, a tak každá koruna navíc je prostě znát. Když se do toho přidá pokažený spotřebič v domácnosti nebo auto vypoví službu či praskne kotel na vytápění, je situace více než kritická. Samozřejmě, pokud si můžete půjčit od rodiny, je to naprosto ideální, ale ne každý má takové možnosti. Na druhou stranu půjčka nabízí podstatně více diskrétní řešení. Pokud se spokojíte jen s několika tisíci korunami, můžete využít rychlou nebankovní půjčku, která nenahlíží do registru dlužníků. Jedná se zpravidla o malé mikropůjčky, které nevyžadují ani ručitele, případně potvrzení o příjmu ze zaměstnání. Mnoho poskytovatelů nabízí i takovou rychlou půjčku prvním žadatelům zdarma, takže na poplatcích můžete maximálně ušetřit. U některých firem, když si půjčíte třeba jen na 14 dní, nezaplatíte ani o korunu víc. Prostě splatíte přesně tolik, kolik jste si půjčili, ani o korunu víc.

Online půjčka bez příjmu

Opravdová online půjčka je asi nejrychlejší cesta k penězům. Takovou půjčku si vyřídíte v pohodě jen na internetu, nemusíte kvůli tomu nikam chodit na pobočku a dokonce k jejímu vyplacení u některých společností nepotřebujete mít ani účet v bance. Vystačíte si jen s připojením k internetu a mobilním telefonem. Jak na to? Přímo na webových stránkách poskytovatele vyplníte krátký interaktivní formulář a tím pádem podáte žádost o půjčku. V něm uvedete své jméno, příjmení, emailovou adresu a telefonní číslo. Posuvníkem na webu si zvolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který je v provozu ve dne v noci. Během několika málo minut vás informuje o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem. Každá žádost je nezávazná, k vyplacení peněz dojde teprve tehdy, až elektronický kód přepíšete zpět do systému. To můžete učinit kdykoli a nechat si peníze poslat na bankovní účet a nebo vyplatit rovnou v hotovosti. Ani druhá alternativa není nijak časově náročná. Pro peníze si můžete zajít třeba do nejbližší trafiky nebo zajet na čerpací stanici. Možností máte několik, záleží jen na vás, jakou situaci momentálně řešíte. Žádná online půjčka vás nezatěžuje jakoukoli zbytečnou administrativou, nemusíte skenovat žádné doklady. Půjčka je bezúčelová a vyplacené peněžní prostředky máte k dispozici ještě týž den, kdy o půjčku požádáte.

Máte-li exekuci nebo více exekucí najednou, musíte počítat s tím, že možnosti půjček jsou značně omezené i v nebankovním sektoru. Pokud ale zvolíte vhodnou společnost, dokážete snadno naplnit jejich podmínky. Je-li vyžadováno potvrzení o příjmu, v mnoha případech stačí doložit jakýkoli měsíční příjem. Avšak vždy je třeba počítat s vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.