Půjčka na občanku je přímo ideální pro všechny, kdo chtějí půjčit peníze opravdu rychle. Stačí jen doklad totožnosti a půjčka je vaše. Žádná průkazka pojištěnce, řidičák, výpis z účtu či potvrzení o zaměstnání. To vše u půjčky na občanský průkaz zcela odpadá. Z toho důvodu se takový úvěr stává rychlou půjčkou bez jakýchkoli formalit, kterou si snadno vyřídíte během několika málo minut. A dokonce kvůli tomu nemusíte ani pobočku. Občanku není nutno předkládat osobně. Její kopii přiložíte k internetové žádosti o úvěr a tím máte splněno. Jelikož občanský průkaz slouží jako povinný doklad k prokázání totožnosti a půjčky jsou poskytovány lidem starším 18-ti let, není tedy absolutně žádný problém jej doložit. Půjčka na občanku vás nikdy nenechá v nouzi, využít ji můžete i když třeba právě nedisponujete bankovním účtem, například proto, že je obstaven exekutorem. Nemusíte nikomu uvádět na co získané peněžní prostředky využijete, rozhodnutí už je na vás, ale stoprocentní diskrétnost je vždy zaručena.

Rychlá půjčka na cokoli

Půjčka na občanku je typickým úvěrovým produktem nebankovních společností. U tradičních bankovních domů byste ji jen stěží hledali. Žádost o klasickou bankovní půjčku je podmíněna řadou kritérií a doložením nejen výše vašich příjmů, ale i potvrzením ze zaměstnání a u podnikatelů prokázáním bezdlužnosti vůči úřadům. Z toho důvodu vám jen občanka v bance stačit nebude. Navíc, bankovní společnosti každého klienta prověřují velmi důkladně a jakmile náhledem do registru dlužníků zjistí nějaký vroubek z minulosti, okamžitě spadne vaše bonita na totální minimum. A to vám pro přiklepnutí půjčky stačit nebude. Pokud tedy víte, že nemůžete vyhovět náročným bankovním požadavkům, můžete se rovnou obrátit na nebankovní společnost, která je k zákazníkům více benevolentní a nemá tak tvrdé podmínky.

Chci půjčit

Jen jeden doklad, nic víc

Nebankovní společnosti jsou si vědomy řady problémových situací svých klientů, a proto v jejich nabídce naleznete úvěrový produkt, který vyžaduje pouze předložení jednoho dokladu, a to občanského průkazu. Opravdu nic víc. Doklad totožnosti poskytuje dostatek relevantních informací o osobě, které je půjčka poskytnuta, takže není nutno se zabývat další zbytečnou byrokratickou zátěží. Aby půjčka neztrácela svůj charakter rychlé půjčky, dokážete si ji sjednat jen v prostředí internetu. Máte-li po ruce mobilní telefon, občanku a funkční emailovou adresu, není co řešit. Na webových stránkách poskytovatele podáte online žádost, ta má podobu krátkého a stručného formuláře: zadáte jméno, příjmení, telefonní číslo a email. Posuvníkem na webu si navolíte výši půjčky a dobu splatnosti. V dalším kroku vás systém navede ke vložení fotografie vašeho občanského průkazu a žádost odešlete. Následně poté je ihned zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný na svůj mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem a ten přepíšete zpět do systému, abyste stvrdili svůj opravdový zájem o půjčku. Poté ihned odchází peníze na váš bankovní účet a nebo jsou připraveny k vyzvednutí v hotovosti.

Půjčka pro každého

Půjčka na občanku patří do kategorie rychlých krátkodobých úvěrů a jako taková má tomuto přizpůsobeny i své podmínky. Vzhledem k tomu, že se zpravidla jedná o malou částku, není vyžadováno ručení třetí osobou a už vůbec ne zástava majetku. Naopak riziko poskytnutého úvěru je vyváženo vyšší úrokovou sazbou, krátkou dobou splatnosti a velmi tvrdými sankcemi při nesplácení. Půjčka na občanku je vhodná téměř pro každého, kdo se žádostí o půjčku neuspěli v bance a nedisponují takovými doklady jako je potvrzení o příjmu z klasického zaměstnaneckého poměru a mají záznam v registru dlužníků. Půjčka na občanku je tak snadno dostupná pro nezaměstnané, lidi bez příjmu, studenty, matky na mateřské, důchodce i začínající podnikatele. Každá finanční společnost má sice zákonnou povinnost dopředu ověřit platební schopnost žadatele, ale je zcela na ní, jak to učiní. Některé společnosti nahlíží do registru dlužníků, jiné dokážou akceptovat i malý prohřešek z minulosti. Avšak všeobecně platí, že každá žádost je posuzována s přihlédnutím k individuálním okolnostem klienta. To tedy znamená, že i když máte záznam v registru dlužníků nemusí to automaticky znamenat zamítnutí žádosti. Snad jen v případě, kdy je na první pohled evidentní, že jste zadluženi až po uši a své závazky nejste schopni splatit ani do konce života. V takovém případě se vás snaží nebankovní společnost ochránit před dluhovou pastí, jelikož každá solidní firma dbá na zodpovědné půjčování.

Půjčka na občanku od soukromníka

Jistou alternativou nebankovních půjček jsou půjčky od soukromých osob, kde vám taktéž k uzavření úvěrové smlouvy bude stačit jen doklad totožnosti. Samozřejmě, že pouze v případě, že požadujete jen malou půjčku. Velké statisícové úvěry je nutno podložit nějakou zárukou splacení a to bývá buď ručení další osobou jako spolužadatelem a nebo zástavou majetku. Pokud vám chybí třeba pár drobných do výplaty nebo na zaplacení složenek, vystačíte si jen s dokladem totožnosti. Velkou předností půjčky od soukromníka je, že vám může peníze vyplatit rovnou na ruku a vy tak tak třeba obejdete i bankovní účet. Jen dejte pozor na to, od koho si půjčujete. Ne vždy se jedná o férovou půjčku. Pokud po vás někdo chce poplatky předem či vás tlačí do jednostranně nevýhodných podmínek, rozhodně žádnou smlouvu nepodepisujte a takové půjčce se obloukem vyhněte. Na trhu existuje nespočet renomovaných nebankovních společností, které jsou pro vás vždy zárukou kvalitních služeb.

Půjčku na občanku si lze sjednat kdykoli po dobu 24 hodin denně a z toho důvodu se stává okamžitým zdrojem peněžních prostředků. Můžete se na ni spolehnout v jakékoli nouzi a zejména v případě, kdy půjčka od banky je pro vás naprosto nedostupná.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.