Potřebujete peníze opravdu rychle a nechcete se zdržovat složitým vyřizováním půjčky? Předložte svůj občanský průkaz a nechte si peníze vyplatit v hotovosti. Všechny půjčky se běžně poskytují osobám starším 18-ti let, a tak bankovní i nebankovní společnosti pro identifikaci vaší osoby vyžadují předložení občanského průkazu. Na základě tohoto faktu se právě u soukromých investorů setkáte s finančním produktem, který vám může poskytnout půjčku oproti vašemu dokladu totožnosti. Přitom je sjednání úvěru velmi jednoduché a neklade na žadatele téměř žádné nároky. Půjčka na OP je určitou formou krátkodobého úvěru, jehož prostřednictvím lze financovat cokoli, co je právě potřeba. Půjčkou uhradíte vyúčtování za energie, složenku za telefon, zálohu na dovolenou, víkendový pobyt nebo si koupíte novou pračku. Nikoho nebude zajímat, za co jste peníze utratili. Půjčka na OP vám může pomoci překlenout krátkodobý nedostatek financí při ztrátě zaměstnání nebo v případě nemoci.

Jaké má půjčka na OP podmínky?

Rychlá půjčka na občanku se týká v prvé řadě menšího finančního obnosu v řádu tisícikorun, který má vyřešit akutní nedostatek peněžních prostředků. Z toho důvodu je rychlost vyplacení půjčky prioritním požadavkem všech klientů. Půjčka na občanský průkaz je poskytnuta lidem mezi 18 – 66 lety, kteří nejsou v insolvenci a nepatří mezi předlužené jedince, pro něž by další půjčka byla doslova likvidní. Půjčka je snadno dostupná i lidem s negativním záznamem v registru dlužníků, jelikož případná evidence není rozhodujícím faktorem pro schválení úvěru. Pokud si půjčujete opravdu minimální částku, není nutno dokládat ani příjem ze zaměstnání a sepisovat smlouvu o půjčce. U tohoto typu půjček bývá zpravidla první půjčka nabízena zdarma a bez poplatku. Pokud ji včas a řádně splatíte, můžete si půjčit znovu a často je vám nabídnuta možnost daleko vyššího úvěru.

Sjednat půjčku

Kde požádat o půjčku na OP?

Půjčky na OP neboli půjčky na občanku nabízejí nebankovní společnosti, které disponují širokou sítí kamenných poboček a obchodních zástupců. Proto si můžete půjčku pohodlně sjednat i u vás doma a kurýr vám peníze vysází přímo na váš stůl. Širokou nabídku krátkodobých úvěrů naleznete především v prostředí internetu, kde si pomocí různých online srovnávačů půjček můžete porovnat podmínky jednotlivých úvěrů. Záleží jen na tom, čemu dáváte přednost, zda rychlosti vyřízení a nebo chcete půjčku s minimálním poplatkem. Půjčky sou zpravidla poskytovány na dobu 30 dní a i jejich předčasné splacení bývá zdarma. Okamžitou půjčku na OP si sjednáte třeba jen prostřednictvím SMS zprávy nebo sociální sítě.

Půjčka na OP v hotovosti

Vyplacení půjčky není podmíněno ani vlastnictvím bankovního účtu, takže pokud jej chcete z nějakého důvodu obejít či případně s ním nemůžete aktuálně volně disponovat, je půjčka na OP pro vás v danou chvíli ideálním řešením. Peníze máte k dispozici opravdu bleskově, ještě tentýž den, kdy o půjčku požádáte. Žádost podáte na internetu, kde ihned proběhne celý schvalovací proces a vy jste o jeho výsledku obratem informováni prostřednictvím emailu nebo SMS zprávy. Některé společnosti nabízí navíc i různé alternativní způsoby výplaty půjčky na základě elektronického poukazu. V každém případě máte hotovost prakticky ihned k dispozici na nic nemusíte nikde čekat. Zejména starší lidé často požadují vyplacení hotovosti formou poštovní poukázky, i to je možné a poukázka je vám odeslána na korespondenční adresu. Avšak dopředu musíte počítat s doručovací dobou české pošty, což může být i několik dnů. Splácení takové půjčky rovněž probíhá v hotovosti a nebo převodem z účtu.

Půjčka na OP vám skutečně dokáže zajistit chybějící finanční prostředky v expresním čase. Kromě občanského průkazu nevyžaduje žádné další doklady jako např. řidičský průkaz, cestovní pas, zdravotní průkaz pojištěnce, atd. Mnoho nebankovních společností nabízí půjčky na OP bez jakýchkoliv poplatků a úroků, takže splatíte přesně tolik, kolik jste si půjčili. Taková nabídka jistě stojí za zvážení.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.