GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Několik nezaplacených složenek, opomenutých upomínek a najednou jako blesk z čistého nebe se před vámi objevila exekuce? Nevíte jak se vymotat z bludného kruhu dluhů? Ještě dnes během chvilky můžete vše zaplatit s pomocí půjčky se zárukou.

Půjčka je záruka jistoty

Jestliže jste v situaci, kdy potřebujete vyplatit exekuci, musíte jednat velmi rychle, aby nedošlo ke zbytečnému navyšování dlužné částky. V případě, že současně s exekucí splácíte již dříve sjednaný úvěr, není to žádný problém, právě naopak, vše bude pro vás daleko výhodnější v podobě konsolidace půjček. Ta zajistí do budoucna sloučení všech splátek do jedné a hradit ji budete v pravidelných intervalech. Půjčka, která je zajištěna jistinou, je nejbezpečnějším způsobem jak zaplatit urychleně dlužnou částku exekutorskému úřadu. Pokud  máte již obstavený bankovní účet, budou vám peníze vyplaceny v hotovosti na ruku.

Exekuce není překážkou k podepsání smlouvy

Nebankovní společnosti jsou si samozřejmě vědomi toho, že jejich klienti řeší s jimi poskytnutými  úvěry vždy závažné finanční situace. Právě proto se snaží vyjít vstříc a vše co nejvíce usnadnit. Jejich cílem není odradit složitým papírováním a prověřováním v různých registrech. S diskrétností a nadhledem podávají pomocnou ruku. Zodpoví veškeré dotazy, poskytnou poradenský právní servis a na základě vámi udělené plné moci mohou přímo jednat s exekutorským úřadem.

Půjčka na vás čeká na internetu

Každá jistina je automatickou součástí Smlouvy o půjčce, kterou uzavřete s příslušnou nebankovní finanční společností. Žádost podáte online, ta projde schvalovacím procesem a vy si už jen dohodnete podrobnosti vyplacení úvěru. Celá tato záležitost proběhne v řádu hodiny a vy k jejímu vyřízení potřebujete pouze doklad totožnosti. Výše úvěru není nijak stanovena, půjčit si můžete tedy přesně tolik, kolik od vás exekutor požaduje. Veškeré poplatky jsou zahrnuty do splátek a ty si můžete pohodlně rozložit až na několik let. I s uvalenou exekucí si tedy půjčíte peníze a zajistíte tak veškerý svůj majetek.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.