Nevíte si rady se svými dluhy? Každý vám řekne, že je stačí pouze zaplatit a je po problému. To sice ano, ale když schází finance… S penězi to je někdy těžké a jejich nedostatek řešíte prakticky po celý život. Když si navíc na sebe vezmete další závazky a přeceníte své možnosti, velmi snadno se můžete zamotat do kolotoče neustálých splátek a dluhů. Pokud dluhy máte, je třeba je řešit. Jestliže byste totiž chtěli hrát roli mrtvého brouka, ničím si nepomůžete. Věřte, že před dluhy se nikdy nikam neschováte a je jen otázka času, kdy vyplují na povrch a přihlásí se o slovo. Problém je v tom, že neřešené dluhy pěkně bobtnají a nakonec vzrostou až do astronomických rozměrů. Nejeden dlužník se pak při exekuci nestačí divit, kolik ho taková nezaplacená tisícovka v konečném důsledku může stát. To nemáte jen vlastní úhradu dluhu, ale i poměrně tučné sankční poplatky a úroky z prodlení a v případě exekuce platíte i celé náklady exekučního řízení. Nechcete-li přijít o majetek, musíte platit. Ptáte se z čeho, když na kontě žádné úspory nejsou a vaši výplatu spolknou běžné provozní náklady rodiny? Jedno řešení existuje, a to v podobě půjčky, kterou dokážete všechny vzniklé dluhy uhradit. Taková půjčka vás totiž i na úrocích vyjde podstatně levněji než všechny sankční poplatky s nezaplaceným dluhem spojené.

Chci půjčit

Kdo vám půjčí na dluhy?

Řada lidí má pojem půjčky spojen s bankou a ani neuvažuje o jiné možnosti. To je důvod, proč první kroky zadlužených lidí vedou nejprve do banky, kde žádají o půjčku. Nestačí se však divit tomu, proč je jejich žádost zamítnuta. Je to jednoduché. Banky jsou při poskytování půjček velmi opatrné a každá z nich se řídí svými interními předpisy. Všechny osoby žádající o půjčku jsou prolustrovány v bankovním i nebankovním registru dlužníků a jakmile je zjištěn záznam, bonita klienta rázem klesá až pod únosnou mez. Tradiční bankovní domy zkrátka zadluženým lidem, zejména lidem v exekuci, půjčky neposkytují. Celou tuto proceduru si můžete ušetřit, pokud banku obejdete obloukem a raději se orientujete na nebankovní sektor, kde můžete nalézt opravdu reálné řešení.

Nebankovní půjčka

Banky nejsou jedinou finanční institucí, kde si můžete sjednat půjčku. Na trhu působí řada renomovaných soukromých firem, které nabízí stejně kvalitní služby jako banky a není třeba se čehokoli obávat. Všechny půjčky jsou poskytovány na základě jasné a transparentní smlouvy s férovými podmínkami. V mnoha případech jsou úvěrové produkty nebankovních společností pro banku velkou konkurencí. To je také důvod, proč také u nebankovní společnosti nemůžete automaticky počítat s tím, že vám půjčku schválí každá společnost u níž si požádáte. Ale pokud zvolíte vhodnou firmu, uspějete. Přímo na exekuce se soustředí řada oddlužovacích společností, které vám nejenom poskytnou potřebnou sumu peněz nutnou na vyplacení exekuce, ale také veškerý právní servis spojený s průběhem celého exekučního řízení. Nevíte, kde naleznete vhodnou úvěrovou společnost pro své dluhy?

Sjednat půjčku

Půjčka na dluhy

S rozsáhlou nabídkou nebankovních společností se setkáte zejména v prostředí internetu, protože nebankovním poskytovatelům půjček je jasné, že v tomto prostředí jsou svým klientům nejblíže. Nikdo už v dnešní elektronické době nebude obcházet jednu kamennou pobočku za druhou a poptávat půjčku. S výběrem vhodné půjčky na dluhy vám pomůže online srovnávač půjček. Na příslušných webových stránkách zadáte do systému své požadavky a obratem se vám zobrazí seznam všech bankovních i nebankovních úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu a vhodných k řešení vašeho problému. Současně máte okamžitě přehled i o výhodnosti jednotlivých půjček. Porovnat si můžete nejen úrokovou sazbu, ale i dobu splatnosti, případně další benefity, které společnosti k půjčce nabízí. Samotnému výběru je třeba věnovat dostatečnou pozornost, uvědomte si, že na sebe berete další závazek, a proto je nutno uvážit všechny okolnosti. Pokud půjdete do rizika, nemuselo by se vám to vyplatit. Avšak určitě dobrou zprávou je, je každá nebankovní společnost posuzuje žádosti na základě individuálních podmínek klienta.

Rychlá půjčka na vyplacení dluhů

Pokud se věřitelé přihlásili o slovo a žádají splacení pohledávky, pak samozřejmě čas hraje proti vám. Čím dříve dluh zaplatíte, tím se ho nejen zbavíte, ale také ušetříte spoustu peněz. Záleží také na tom, o jakou sumu se jedná. Samozřejmě, že menší částka se splácí mnohem lépe než milionové dluhy. Podle toho tedy uvažte zda chcete dluh řešit postupnými splátkami a v jaké výši a nebo raději rovnou celý zaplatit. V každém případě určitě budete potřebovat rychlou půjčku, která vám dokáže během několika málo minut a bez zbytečné administrativy vyplatit nezbytné peněžní prostředky. Takové požadavky může splňovat nebankovní online půjčka. Tu si totiž sjednáte jen na internetu a přímo z pohodlí svého domova. Zádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, v ní uvedete své identifikační a kontaktní údaje a posuvníkem si nastavíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, obratem za pár minut jste informováni o schválení půjčky. Pokud se jedná o malou sumu v řádu desítek tisíc, pak zpravidla není nutno nic dokládat. U statisícových či milionových půjček může daná společnost požadovat adekvátní záruky splacení, a to buď v podobě zástavy nemovitosti nebo ručení další osobou. Pokud si půjčku zvolíte z kategorie půjček bez kontroly registru dlužníků, i tím se vaše šance na úspěšné schválení úvěru podstatně zvyšují. Sami vidíte, že možností, jak řešit své dluhy je nespočet, stačí si jen najít půjčku dle svých potřeb a požadavků.

Kromě půjčky na dluhy můžete své dlouhodobě nesplacené závazky řešit také formou vyhlášení osobního bankrotu, který je zejména pro předlužené lidi posledním možným záchranným kruhem.