Goldenpujcka slevové kódy

Ušetřete na Goldenpujcka.cz. Na Slevovykupon.net jsou slevové kupóny.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Máte problém s financemi? Nechtějí vám nikde půjčit? Ono to na první pohled sice možná vypadá, že dneska půjčí každému, ale když pak dojde na věc, najednou zjistíte, že to až tak jednoduché není. Aby vám nějaká finanční společnost půjčku schválila, musíte v prvé řadě naplnit její podmínky. Ty budou samozřejmě zásadně odlišné od toho, o jakou půjčku se vlastně jedná a kolik peněz požadujete. Nejjednodušeji vám půjčí třeba jen pětistovku do výplaty. Tam nepotřebujete nic dokládat, zpravidla nikdo nekontroluje ani registry dlužníků, avšak na druhou stranu za takovou malou půjčku zaplatíte poměrně vysoké úroky. Pokud ale není nazbyt a jiné řešení právě nemáte, pak se to dá i akceptovat. Chcete-li ale půjčit už několik desítek tisíc korun, musí si každá finanční společnost již dopředu ověřit platební schopnost žadatele. Ukládá ji to zákon a ten se musí dodržovat. Tento požadavek lze však naplnit různými způsoby a každá společnost k němu přistupuje po svém. Někde si vás pouze prolustrují v registru, jinde chtějí doložit potvrzení o příjmu ze zaměstnání a někde si vystačí jen s jakýmkoli pravidelným měsíčním příjmem. Záleží tedy jen na vás, zda dokážete požadované podmínky naplnit či nikoli. Pokud ale ani jednu z nich, pak kladně schválená žádost o půjčku je víceméně dílem náhody a v praxi se setkáte s odmítavým přístupem. V takové situaci pak přichází na řadu půjčka od soukromé osoby.

Půjčka od soukromníka

Půjčky od soukromých osob jsou jistou alternativou nebankovních půjček, není třeba se jich nikterak obávat za předpokladu, že se jedná o skutečně férovou půjčku. Soukromá osoba je velmi často člověk, který má volné peněžní prostředky a chce je nějakým způsobem zhodnotit. Úroky v bance na termínovaném vkladu mu připadají příliš nízké či žádné, různé cenné papíry či investice do jiných komodit jsou spíš dlouhodobou záležitostí, a tak se rozhodne půjčit peníze lidem, kteří je momentálně nemají a potřebují. Samozřejmě, že s odpovídajícím úrokem, aby se mu se ziskem vrátily zpět. A na druhé straně je tu osoba, která nutně potřebuje financovat něco, na co peníze právě nemá. A tak si je půjčí a za takovou službu zaplatí příslušný poplatek. Půjčka je tak výhodná pro obě strany a zejména pro ty, kdo nedokážou naplnit standardní podmínky úvěrových společností.

Chci půjčit

Půjčka 50000

Půjčka od soukromé osoby je mezi lidmi poměrně často vyhledávána, jelikož podmínky si můžete nastavit dle svých specifických individuálních potřeb. Nikdo vám nic neurčuje, vše je založeno na vzájemné dohodě obou stran. Soukromého investora také nezajímá, zda jste zaměstnaní, kolik vyděláváte, jestli máte další dluhy či jste vedeni v registru dlužníků. Pro něj je podstatné, aby se mu půjčené peníze vrátily ve stanovené době se ziskem zpět. Výše půjčky není rovněž nijak omezena, půjčit si můžete kolik chcete, ovšem nikdy nepřeceňujte své možnosti. To by se vám do budoucna nemuselo právě vyplatit. Sjednat si od soukromníka 50000 korun není zpravidla žádný problém a většinou se jedná o solidní nabídku se slušnými úroky. Ovšem nezapomeňte, že peníze si půjčujete na základě smlouvy o půjčce, a proto musíte vše dodržet tak, jak jste si ujednali. V extrémním případě vás může i taková půjčka dovést až do exekuce, což určitě nechcete. U malých půjček nejsou zpravidla požadovány žádné záruky splacení, ty jsou ošetřeny jen úrokovou sazbou a dobou splatnosti. Pokud ale požadujete například několik stovek tisíc korun, není to ani pro soukromníka žádný problém, ale v takovém případě budete muset za půjčku něčím ručit. Buď zastavíte nemovitost – byt, dům, zahradu, pozemek, komerční objekt a nebo bude ručit další osoba, která v případě nesplácení bude muset celou půjčku i s úroky zaplatit.

Kde hledat půjčku od soukromníka

Rozsáhlou nabídku půjček od soukromníka naleznete převážně v prostředí internetu, kde k tomuto účelu slouží různé inzertní webové portály. Zde v kategorii finančních služeb můžete nalézt svého potenciálního věřitele. V inzerátu je zpravidla stručně uvedeno jakou půjčku je vám schopen soukromý investor poskytnout a kontakt na něj. Jakmile jej oslovíte, telefonicky, emailem, vše pak záleží na individuální dohodě a akčnosti obou stran. Pokud budete chtít, může vám peníze ještě týž den vyplatit v hotovosti a nebo převést na bankovní účet. Kromě různých nabídek na finanční služby můžete zvolit také obrácený způsob řešení situace a sami půjčku poptávat. Poptávku lze zadat opět jako inzerát nebo můžete půjčku poptávat přímo na různých webových stránkách, které se zabývají financemi. Zde se nachází zpravidla sekce poptávky nebo nabídky a tam už stručně popíšete co hledáte a nebo co nabízíte. Soukromí investoři totiž také sami aktivně vyhledávají různé finanční příležitosti, a tak se vám může stát, že vás sami osoví s nabídkou. Jen při výběru vhodného poskytovatele buďte velmi opatrní a nejprve si danou osobu ověřte v různých diskuzních fórech, poptejte se známých na zkušenosti nebo na sociálních sítích. Takové reference jsou přímo k nezaplacení a v mnohém vám pomohou. Jakmile bude po vás někdo chtít poplatky předem a nebo tlačit do jednostranně nevýhodných podmínek, nikdy takovou smlouvu nepodepisujte a po půjčce se raději poohlédněte někde jinde. Do budoucna si tak ušetříte mnoho nepříjemností.

Půjčku od soukromé osoby si můžete sjednat prakticky kdykoli a na cokoli. V případě, že vám nikde žádná finanční společnost nechce půjčku schválit ať už z důvodu další zadluženosti, nedostatečného příjmu či záznamu v registru dlužníků, je férová půjčka od soukromé osoby řešením.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.