Jste pevně rozhodnuti půjčit si peníze a vybíráte mezi půjčkami na internetu? Jen stěží se orientujete v té široké záplavě úvěrových produktů? Půjček na trhu je opravdu tolik, že vyznat se v nich není pro obyčejného laika jen tak snadné. Snad by vám mohly pomoci různé online kalkulátory a kalkulačky půjček na internetu. Do systému stačí jen zadat vaše požadované parametry a ihned se před vámi zobrazí široká škála úvěrových produktů aktuálně dostupných na internetu. Záleží jen na tom, co konkrétně hledáte. Chcete rychlou online půjčku nebo dáte raději přednost osobnímu jednání? Přejete si peníze vyplatit převodem na bankovní účet a nebo raději rovnou v hotovosti? Ve druhém případě může být jistou alternativou třeba půjčka vyplacená formou poštovní poukázky. Ovšem každý druh půjčky má svá pro a proti, proto je tedy na zvážení, co by vám konkrétně vyhovovalo. Navíc, když budete půjčku hledat pomocí online srovnávače půjček, rovnou si můžete porovnat i výhodnost jednotlivých nabídek. Lehce zjistíte, jak se liší jejich úroková sazba, doba splatnosti či případně další poplatky s půjčkou spojené. Naopak u některých poskytovatelů můžete narazit třeba i na výhodné benefity, které dokážou půjčku v mnoha směrech zlevnit. Pokud si vystačíte jen s drobnou částkou, můžete si půjčit třeba jako první žadatel úplně zdarma bez poplatku.

Rychlá online půjčka

Online půjčka je typickým úvěrovým produktem nebankovních společností, v bance byste ji jen stěží hledali. Mezi klienty je poměrně často vyhledávaná pro svoji jednoduchost  a snadnou dostupnost. Vše si totiž vyřídíte jen na internetu a nemusíte kvůli půjčce chodit kamkoli na pobočku, tak jak je to běžné při žádosti o bankovní půjčku. Rychlou online půjčku si můžete sjednat v jakékoli výši, její hranice není nijak omezena, ale nejčastěji se týká tzv. mikropůjček. To jsou malé půjčky v řádu tisícovky, které si dokážete vyřídit jen s pomocí internetu a mobilního telefonu během několika málo minut. Přitom skutečná online půjčka se obejde bez jakéhokoli papírování a složitého vyřizování. Proto si takovou půjčku můžete rychle sjednat třeba i v době víkendu nebo ve večerních hodinách. Nejste závislí na otevíracích hodinách pobočky.

Chci půjčit

Půjčka vyplacená na složenku

Pokud si vystačíte jen s malou půjčkou v řádu tisícovek, můžete mít peníze k dispozici jedna dvě. Jakmile vyberete vhodného poskytovatele, přímo na jeho webových stránkách podáte rychlou online žádost. Ta má podobu krátkého interaktivního formuláře, v něm uvedete jen své jméno a příjmení, kolik chcete půjčit, na jak dlouhou dobu, zadáte kontaktní email a telefon, a žádost odešlete. Ta je okamžitě zpracována plně automatizovaným systémem, který ji ihned vyhodnotí a vás záhy informuje o výsledku. Je-li výsledek kladný, obdržíte na svůj mobilní telefon krátkou SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím pádem stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Prvotní žádost je nezávazná, takže tímto způsobem si můžete nechat půjčku předschválit a využít ji teprve až v případě, že ji budete skutečně potřebovat. V žádosti uvedete, jakým způsobem budete chtít peníze vyplatit. Možný je nejen rychlý převod na bankovní účet , ale také výplata v hotovosti. U některých společností vám zašlou poštovní poukázku, kterou si jen vyzvednete na poště. Jinde si můžete pro peníze zajít třeba do nejbližší trafiky a nebo zajet na benzinku. Záleží jen na tom, jak moc na peníze spěcháte a jak jste akční. Výplata formou poštovní poukázky je ze všech uvedených příkladů časově nejnáročnější. Česká pošta se pohybuje v doručovacích termínech přibližně kolem třech pracovních dnů. Pokud ale chcete obejít z nějakého důvodu bankovní účet, máte zase na druhou stranu jedinečnou příležitost. Tak jako tak je konečné rozhodnutí jen a jen na vás.

Online půjčka bez papírování

Online půjčka se velmi často stává pro své žadatele okamžitým zdrojem financí, a proto se na ni spoléhá řada klientů ve finančně komplikovaných situacích. Pokud vám právě chybí peníze, ne každý může využít takových bankovních produktů jako je kreditní karta nebo kontokorent u běžného účtu. Navíc, někdo ani v dnešní době bankovním účtem prostě nedisponuje. Také je spoustu lidí, pro které je jakékoli získání půjčky značně problematické. Třeba proto, že jsou právě v exekuci nebo insolvenci, nebo mají záznam v registru dlužníků či z pohledu některých finančních institucí nedostatečné příjmy. Pro takové žadatele se pak stává rychlá online půjčka zpravidla poslední nadějí pro získání úvěru. Nahrává tomu také fakt, že u malých půjček řada společností nekontroluje registry dlužníků, nevyžaduje ručitele a dokáže akceptovat jakýkoli pravidelný měsíční příjem. Tudíž na takovou půjčku hravě dosáhnou i nezaměstnaní, matky na mateřské, lidé na sociálních dávkách, důchodci, studenti. Mnoho nebankovních společností také posuzuje každou žádost individuálně, takže i když máte třeba záznam v registru a na svém kontě jen malý vroubek, nemusí to být přímo na závadu. U online půjčky nemusíte shánět žádná potvrzení, vše probíhá jen rychlou elektronickou cestou. Proto se také online půjčky vyznačují poměrně vysokým procentem schvalovatelnosti.

Půjčka na složenku se hodí zejména v případě, kdy nemáte k dispozici vlastní bankovní účet a přesto chcete využít rychlé služby online půjčky. Avšak u tohoto typu půjček počítejte s vyšší úrokovou sazbou, kratší dobou splatnosti a také s poplatky spojenými s odesláním poštovní poukázky. Proto vždy pečlivě uvažte, zda se vám taková půjčka vyplatí.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.