GoldMag.cz

Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčte si pohodlně online z vašeho domova až 600 000 Kč ihned.

Nebankovní půjčky

bez registru a zástavy i pro problémové klienty

Rozešli jste se nadobro s partnerem? Pak nevěště hlavu a podívejte se na situaci z druhé strany. Mnohdy je tisíckrát lepší vzdát se nefunkčního vztahu, než neustále řešit jednu patálii za druhou. Pokud  vám to neklapalo už delší čas, pak zcela jistě rázný konec bylo to nejlepší co se za poslední dobu mohlo stát. Pokud navíc nejste ani manželé, alespoň se vyhnete zdlouhavým administrativním záležitostem týkajících se rozvodu. Jestliže jste se tedy s partnerem dohodli na rozchodu, pak je třeba začít přemýšlet prakticky a vyřešit několik záležitostí. V prvé řadě by bylo dobré, kdyby jste spolu alespoň komunikovali a dokázali se tak dohodnout na důležitých věcech. Vše se samozřejmě odvíjí od toho, jak jste měli zavedenou domácnost a jak jste spolu hospodařili. Určitě bude třeba si vyjasnit i majetkové vztahy, pokud jste za celou dobu soužití nabyli nějakou nemovitost, případně už jste do vztahu šli s nějakými vlastnickými právy. To samé se týká i případných půjček a úvěrů, které jste například uzavřeli spolu nebo každý zvlášť. Kromě toho všeho je nutné se zabývat i otázkou bydlení, kdo zůstane v bytě , kde jste žili doposud a kdo se vydá na samostatnou cestu životem. Taková situace dá jistě po všech stránkách zabrat a určitě máte informací plnou hlavu. Ale i když vám to spolu nevyšlo, máte před sebou další etapu života, kterou můžete zužitkovat zcela sami pro sebe. Nemusíte se na nikoho ohlížet, nikomu přizpůsobovat a na nikoho brát ohled, prostě budete sami sebou a budete si dělat co budete chtít a kdy budete chtít, nikdo vám do toho nebude mluvit. Právě teď je čas, abyste zapracovali na svých životních plánech a snech. Jakmile se oprostíte od toho, že jste najednou sami, okamžitě poznáte veškeré výhody, které vám samostatný život přináší.

Chci půjčit

Kde vzít půjčku

Možná vás po rozchodu s přítelem najednou zarazí, že jste na vše sami a musíte si se spoustou věcí poradit. Avšak nic z toho není co byste nezvládli. Možná si budete muset najít novou práci, nové bydlení, zařídit spoustu záležitosí okolo. To vše ale vyžaduje určité finanční zázemí, takže pokud jste na štíru s penězi, jistě vás napadne myšlenka na půjčku. Pokud půjčkou vyřešíte zásadní věci v životě, pak jistě proti ní nelze nic namítat. Jen si dobře rozmyslete, kolik peněz budete do začátku potřebovat a nezapomeňte si nově nastavit finanční rozpočet. Od teď jste na vše sami, jak na příjmy, tak i na výdaje. Záleží jen a jen na vás, jak se svými penězi naložíte. Pokud tedy usoudíte, že v pohodě a bez problému utáhnete půjčku, pak bude určitě vhodné se poohlédnout po dobrém úvěrovém produktu. Těch je na trhu pravdu dost a dost, ale záleží také na vaší individuální situaci. Především, na tom, zda vám z předchozího vztahu nezůstali nějaké nesplacené závazky nebo budete začínat úplně nanovo s čistým štítem. I těmto okolnostem je třeba přizpůsobit daný charakter půjčky. Jestliže budete řešit bydlení, určitě stojí za úvahu bankovní hypotéka, případně použijete nějaké úspory a vezmete si jen půjčku na bydlení, která chybějící sumu hravě doplatí. Avšak výběru vhodného úvěrového produktu věnujte dostatečnou pozornost.

Půjčka od banky

Půjdete-li s žádostí o půjčku hned do banky, nejprve si ujasněte, zda vůbec máte šanci na získání bankovní půjčky. Ta totiž podléhá velmi přísným výběrovým kritériím a není výjimkou, že na ni žadatelé jednoduše nedosáhnou. Kromě toho, že půjčka v bance klade největší důraz na vaše příjmy, nejlépe z trvalého zaměstnaneckého poměru, nedá se opomenout ani vaše finanční minulost či další nesplacené závazky. Pokud totiž máte záznam v registru dlužníků nebo jste v exekuci či insolvenci, vaše šance na získání bankovní půjčky je snížena na totální minimum. V tomto případě jsou klienti ohodnoceni velmi nízkou bonitou, kterou nedokáže vyvážit ani případné ručení ať už další osobou či nemovitostí. V případě, že jste měli s partnerem společný účet v bance, jistě by bylo dobré dohodnout se na jeho zrušení a peněžní prostředky mezi sebe rozdělit. Jestliže tedy bankovní půjčka nepřipadá pro vás v úvahu, pak se můžete po půjčce poohlédnout v nebankovní sféře, kde je situace mnohem více příznivější.

Sjednat půjčku

Rychlá nebankovní půjčka

Nebankovní půjčky se od klasických půjček v bance značně liší. A to nejen samotnou rychlostí vyřízení, ale i jednoduchostí, s jakou dokážete na nebankovní půjčku dosáhnout. Nebankovní půjčka totiž nebazíruje na žádné administrativě a jednoduše si ji sjednáte jen v prostředí internetu. Nemusíte tedy podstupovat žádné složité vyřizování na pobočce a navíc ještě v rámci otevírací doby. Nebankovní půjčku si sjednáte pěkně pohodlně doma nebo kdekoli, máte-li chytrý mobilní telefon s připojením k internetové síti. Nebankovní půjčky jsou totiž schvalovány za pomoci plně automatizovaného systému a ten je v provozu neustále ve dne v noci. Dokonce i o víkendu nebo ve svátek si můžete sjednat rychlou půjčku a nechat si ji vyplatit na bankovní účet nebo přímo v hotovosti. Druhá alternativa je navíc stejně rychlá jako kdyby se jednlao o bankovní převod. Nemusíte čekat na žádnou poštovní složenku, ty doby jsou už dávno pryč. Stačí, když jen zajdete do nejbližší trafiky nebo zajedete na čerpací stanici. Půjčku vám vyplatí jen na základě elektronického kódu, který jste obdrželi rychlou SMS zprávou poté, co vám půjčku přiklepli. Žádost o nebankovní půjčku podáte rovnou na webových stránkách poskytovatele, tudíž i v situaci, že jste najednou sami bez partnera a možná i bez peněz. Rychlá online půjčka je pro vás pohotovým zdrojem peněžních prostředků ty můžete použít na cokoli, co je aktuálně třeba. Nikomu nemusíte sdělovat jak s penězi naložíte. Takže když jste najednou sami bez přítele nikdy se vám nemůže stát, že zůstanete bez peněz. Mnoho nebankovních společností u tak malé půjčky ani nevyžaduje potvrzení o příjmu, tudíž je půjčka snadno dostupná i pro osoby pobírající například podporu v nezaměstnanosti, sociální dávky, nemocenskou, mateřskou, atd. U některých nebankovních společností se můžete rovněž setkat s možností první půjčky zdarma, takže když si půjčíte třeba na čtrnáct dní tisíc korun, splatíte přesně tolik a ani o korunu víc. A taková půjčka se určitě vyplatí. Pokud ji uhradíte řádně a včas, další úvěr vám společnost může navýšit a nabídnout lepší podmínky splácení.

Půjčku si vždy sjednejte u renomované finanční společnosti, která je zárukou kvalitních služeb a půjčky poskytuje jen na základě jasné a transparentní smlouvy bez poplatku předem.