S napětím sledujete v kalendáři dny do výplaty a počítáte doslova  každou desetikorunu? Alespoň tisícovka, dvě, tři by vám vytrhla z trn z paty? Rodina, přátelé ani kolegové v práci pro vás nemají pochopení? Někdy je prostě lepší poradit si sám, než odpovídat na nepříjemné dotazy, jak je možné, že už nemáte peníze. Jenomže souhra náhod a životních okolností často nadělá pěknou paseku. Pokazí se spotřebič v domácnosti, přijde vyúčtování odběratelů energií či za služby spojené s užíváním bytu nebo jiný nenadálý výdaj a pak najednou nevíte, co napřed. Rodinný rozpočet je jasně daný a jen stěží jej nafouknete do požadovaných rozměrů. Vypomoci si v takovém případě malou půjčku je určitě na místě. Pokud zvážíte všechny své možnosti a půjčíte si jen na několik dnů nebo týdnů, vyřešíte spoustu problémů. Otázka zůstává, kam se pro půjčku vlastně vydat. Je možné si půjčit od své banky prostřednictvím online bankovnictví? Možná ano, možná ne. Záleží na konkrétním případě, ale zpravidla pokud nevlastníte kreditní kartu a nebo nemáte předem sjednaný kontokorent k běžnému účtu, a nemůžete účet přečerpat do povoleného limitu, banka vám mnoho nepomůže. Co teď? V takové situaci se nabízí řešení v podobě nebankovních společností, které se přímo zaměřují na žadatele, pro které je z nějakého důvodu bankovní úvěr naprosto nedostupný.

Nebankovní půjčka do výplaty

Nebankovní společnosti mají své půjčky rozděleny do řady kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Můžete zde najít půjčky bez registru, bez bankovního účtu, bez příjmu a také půjčky před výplatou. Právě ty jsou mezi žadateli poměrně hodně vyhledávané a využívané. Aby taky ne, když takovou půjčku si dokážete za pár minut sjednat jen na internetu a peníze se vám okamžitě objeví na účtě nebo si je vyzvednete v hotovosti. Půjčky před výplatou nabízí řada poskytovatelů a samozřejmě, že s rozdílnými podmínkami. Dříve než podáte žádost, určitě je dobré se nejprve seznámit s nabídkou trhu a ujasnit si co kdo nabízí. I když vás tlačí čas a chcete půjčku rychle, přeci jen by se vám to nemuselo vyplatit. Požádat hned o první úvěrový produkt co vám přijde pod ruku nemusí být pro vás výhodné. Společnosti nabízí půjčky nejen s rozdílnou úrokovou sazbou a dobou splatnosti, ale také vám mohou nabídnou i další benefity navíc, které dokážou půjčku třeba výrazně zlevnit. U některých společností je třeba pro první žadatele připravena půjčka zdarma, úplně bez poplatku, takže když si například půjčíte na 14 dní, vrátíte přesně tolik, kolik jste si půjčili. Navíc nezaplatíte ani korunu. Využít takové možnosti je rozhdodně na místě. Proto nikam nespěchejte, otevřete si online srovnávač půjček a podívejte se co kdo nabízí.

Chci půjčku

Online půjčka do 5000 Kč

Nejrychlejším způsobem, jak se dostat k penězům je okamžitá online půjčka. Ta spadá do kategorie rychlých mikropůjček, což jsou typické nebankovní úvěrové produkty, které jsou přizpůsobeny k tomu, aby okamžitě pomohly v naléhavých životních situacích, kdy se financí nedostává. Online půjčku si vyřídíte jen v prostředí internetu, nemusíte nikam chodit na kamennou pobočku společnost a zabývat se složitým papírováním. To je dáno také tím, že malé mikropůjčky poskytují úvěry v řádu několika málo tisícovek, zpravidla do 5000 – 8000 Kč. Tudíž k tak malé půjčce nepotřebujete ani mít ručitele. Na druhou stranu musí ale nebankovní společnost riziko poskytnutého úvěru něčím vyvážit, takže je třeba počítat s vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Proto je nutné vždy pečlivě uvážit, zda  se vám taková půjčka vyplatí či nikoli. Rychlou online půjčku si kompletně vyřídíte jen na internetu. Samotnou žádost podáte na webových stránkách poskytovatele, v ní uvedete své identifikační údaje, emailovou adresu, telefonní číslo, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Posuvníkem na webu si navolíte částku, kterou chcete půjčit a určíte dobu splatnosti. Jakmile žádost odešlete o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který ji vyhodnotí a vás obratem informuje o výsledku schvalovacího procesu. Jeli kladný, na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem a ten přepíšete zpět do systému. Tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku a peníze okamžitě odchází na bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. Přitom ani druhá alternativa neznamená žádnou časovou prodlevu. Peníze jsou připraveny k vyzvednutí za stejnou dobu jako kdyby se jednalo o bankovní převod. Můžete si je vyzvednout v nejbližší trafice nebo na čerpací stanici jen na základě elektronického kódu. Není třeba se ničím prokazovat, takže vaše osoba zůstává v úplné anonymitě.

Půjčky bez registru a bez příjmu

Podle statistických údajů se půjčky od výplaty vyznačují velkou schvalovatelností, která je dána podmínkami, za kterých je půjčka poskytnuta. Většina nebankovních společností u tohoto typu půjček ani nenahlíží do registru dlužníků, takže i když máte další nesplacené závazky, není to na překážku ke schválení žádosti. Některé společnosti sice vyžadují informaci o vašich příjmech, avšak u každé společnosti není povinně vyžadováno doložení příjmu z klasického zaměstnaneckého poměru. Nebankovní společnosti jsou ochotny akceptovat jakýkoli pravidelný měsíční příjem: příjmy z krátkodobé brigády, výplata sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti, důchodu, stipendia, mateřské, rodičovského příspěvku, renty,… prostě cokoli. Tím pádem je půjčka před výplatou snadno dostupná pro široký okruh žadatelů a není problém se žádostí o půjčku uspět. Vzhledem k tomu, že řada nebankovních společností posuzuje každou podanou žádost individuálně a musí si dopředu ověřit platební schopnost žadatele, může se stát, že chronicky zadluženým lidem půjčku neschválí. Ale to se týká jen jedinců pohybujících se na okraji dluhové pasti, kteří jsou zadluženi až po uši a je na první pohled evidentní, že se svých závazků nezbaví ani do koce života. Kvalitní renomované společnosti totiž pečlivě dbají na zodpovědné půjčování a snaží se své klienty ochránit před přílišnou zadlužeností.

Půjčku před výplatou poskytuje na základě jasných a transparentních podmínek řada renomovaných nebankovních společností, proto se nemusíte obávat využít jejich služeb. Vždy si však půjčte jen tolik, kolik nezbytně nutně potřebujete a zbytečně se nezadlužujte.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.