Počítáte dny do výplaty a ne a ne se dopočítat? Máte v peněžence sotva pár korun, na kontě nulu a na ledničce visí řada nezaplacených složenek? Takové problémy zažívá řada domácností, proto na nich nelze spatřovat v dnešní době nic neobvyklého. Vždyť i zaměstnavatelé se často opozdí s výplatou, sociální dávky od státu nedorazí včas, stejně tak mateřská, podpora v nezaměstnanosti nebo nemocenská. Jak potom překlenout tíživou finanční krizi do doby, než peníze dorazí na účet? Ideální je, pokud máte nějakou rezervu, avšak ani ta není bezedná a jednoho dne dojde. Půjčit si peníze od rodiny, přátel nebo kamarádů je také řešením, ale ne vždy taková prosba nalezne kladnou odezvu. Pak už zbývá jedině půjčka. Ale kam pro ni? Nedostatek financí je poměrně naléhavý a čekat několik dnů na vyřízení žádosti rozhodně žádný efekt nepřináší. Naštěstí tu je nebankovní společnost, která má pro vás připraveno pohotové řešení. Peníze budou u vás jedna dvě.

Půjčka pro každého

Půjčka před výplatou je typickým finančním produktem nebankovních společností. V bance ji v žádném případě nehledejte, tam se můžete maximálně spolehnout na kreditní kartu či kontokorent. Pokud ale nemáte k dispozici ani jednu z nabízených možností, poohlédněte se rovnou po půjčce v nebankovním sektoru. Zde máte připravenu přímo specifickou kategorii půjček před výplatou, které jsou určeny širokému okruhu žadatelů a tomu mají také přizpůsobeny své podmínky. Vzhledem k tomu, že se jedná zpravidla o malé půjčky, tzv. mikroúvěry v řádu několika tisícovek, jsou poskytovatelé půjček k žadatelům poměrně benevolentní.

Požádat o půjčku

Rychlá půjčka před výplatou

Půjčka před výplatou zpravidla nekontroluje registry dlužníků a pokud v nich máte záznam, nepřikládá těmto informacím zvlášť podstatný význam. Samozřejmě, že výjimkou jsou předlužení lidé, u nichž je již na první pohled jasné, že absolutně není v jejich schopnostech požadovanou půjčku splatit. Většina nebankovních společností vyžaduje jen doložení příjmu a i tento požadavek je naplněn různým způsobem. Někdo vyžaduje pouze potvrzení z klasického zaměstnaneckého poměru, jiný akceptuje jakýkoli pravidelný měsíční příjem. Ten může být ve formě brigády, výplaty mateřské či rodičovského příspěvku, důchodu, stipendia, podpory v nezaměstnanosti, atd. Každá půjčka je schvalována na základě individuálních možností klienta. Z toho důvodu při výběru vhodné půjčky před výplatou nehledejte jen optimální úrokovou sazbu, ale zvažte i podmínky nezbytné k poskytnutí půjčky. Tím docílíte toho, že vám půjčku schválí ihned a nebudete zkoušet jednu společnost za druhou.

Online půjčka v hotovosti

Prioritním požadavkem u půjčky před výplatou je zejména rychlost vyplacení peněžních prostředků. Z toho důvodu nebankovní společnosti umožňují kompletní sjednání půjčky jen v prostředí internetu. Na webových stránkách poskytovatele podáte rychlou online žádost, zadáte své identifikační údaje a posuvníkem si navolíte výši úvěru a délku splácení. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste o jeho výsledku obratem informováni. Schvalovací proces probíhá po dobu 24 hodin včetně víkendu i svátku. Je-li vám půjčka schválena, na svůj mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem, který přepíšete do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Poté peníze okamžitě odchází na váš bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. I druhá alternativa nabízí řadu možností. Peníze si můžete vyzvednout v nejbližší trafice nebo si pro ně lze zajet na čerpací stanici. V obou případech máte hotovost připravenu k vyzvednutí stejně rychle, jako kdyby se jednalo o bankovní převod. Záleží tedy jen na vás, nakolik jste akční.

Rychlé půjčky před výplatou slouží především k okamžitému řešení jakékoli nenadálé finanční krize, proto i jejich vyřízení probíhá co nejjednodušším způsobem. Půjčky jsou bezúčelové, nemusíte uvádět důvod, jak s půjčenými penězi naložíte. Splatnost se pohybuje v rozmezí několika dnů až jeden měsíc a předem neplatíte žádné poplatky. V případě bezproblémového splacení půjčky, vám může společnost při opakované žádosti úvěr navýšit, případně nabídnout lepší úrokovou sazbu.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.