Máte záznam v centrálním registru dlužníků? Chcete půjčku a kvůli tomu vám všude žádost odmítnou? Nezoufejte, i tato situace má řešení. Je celkem jedno, zda se do registru dostanete vlastní vinou a nebo shodou okolností, jakmile zde máte záznam, možnosti úvěrového trhu jsou značně omezené. Přitom bankovní a nebankovní registr klientských informací neeviduje jen chronicky zadlužené jedince, jak by se na první pohled mohlo zdát. Stačí třeba jen zaplatit fakturu dodavateli energií nebo telefonnímu operátorovi se zpožděním a vstupenku do evidence máte více než jistou. V tomto případě se jedná zejména o registr SOLUS, kde se ocitnete hned, jakmile dlužíte více jak tři měsíce po sobě. Zároveň se evidují všechny pohledávky nad částku pět set korun. Nesplácení různých spotřebitelských půjček a úvěrů se nemusí tedy právě vyplatit, jelikož záznamy o dlužnících jsou zde vedeny po několik let. Pokud se domníváte, že zaplacením závazku se vaše osoba z evidence automaticky vymaže, velice se pletete. Tak jednoduché to zase není. Z toho důvodu je možno si pořídit z evidence výpis, jelikož řada lidí si v mnoha případech není jista, jak na tom aktuálně je. O výpis lze požádat za drobný poplatek na internetu nebo prostřednictvím krátké SMS zprávy. Odpověď se dozvíte obratem.

Kde si půjčit se záznamem v registru?

Jak už bylo řečeno, samotný záznam v registru dlužníků je dostatečným důvodem k tomu, aby vám finanční společnost žádost o půjčku zamítla. S tímto přístupem se setkáte zejména u bankovních institucí, které si důkladně prověřují každého klienta. Když zjistí, že máte na svém kontě vroubek z minulosti, zařadí vás mezi problémové klienty a tím pádem je vaše bonita snížena na totální minimum. Navíc, banky požadují kromě náhledu do registru dlužníků i spoustu dalších dokladů a potvrzení, takže pokud chcete rychle půjčit peníze, jen stěží uspějete. Daleko příznivější situace se však nabízí na poli nebankovních půjček, i když i tady se nedá říci, že by vám půjčil doslova každý. Velké renomované společnosti, dbají na zodpovědné půjčování a snaží se své klienty ochránit před dluhovou pastí.

Sjednat půjčku

Nebankovní půjčka bez registru

Pokud víte, že máte záznam v registru dlužníků a chcete si půjčit peníze, pak si ušetříte spoustu času tím, že se rovnou obrátíte na nebankovní společnost. Rozsáhlou nabídku nebankovních úvěrových produktů naleznete prioritně v prostředí internetu, kde vám se samotným výběrem pomohou různé online srovnávače a kalkulátory půjček. Pro snazší orientaci jsou jednotlivé půjčky rozděleny dle kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Proto si můžete bez problému sjednat například rychlou půjčku před výplatou, bez doložení příjmu, půjčku v hotovosti, online půjčku a také půjčku bez registru. Těch existuje nespočet, avšak každá společnost nabízí půjčku za zcela jiných podmínek. Někdo vám dá lepší úrokovou sazbu, jiný zkrátí dobu splatnosti a nebo poskytne další benefity navíc. Pokud se nabízí možnost využít právě probíhající akční nabídku, máte další příležitost, jak na půjčce ušetřit. Některé firmy zase lákají zákazníky na první půjčku zdarma. Proto pečlivě uvažte své potřeby a reálné možnosti, a dle toho se rozhodujte.

Rychlá půjčka bez kontroly registru dlužníků

Chcete-li opravdu rychlou půjčku a stačí vám jen pár tisícovek, pak můžete využít služby okamžité online půjčky, která se nezdržuje žádnou kontrolou registru dlužníků. Vzhledem k tomu, že si všechny společnosti musí dopředu ověřit platební schopnost žadatele, je zcela na nich, zda tak učiní prostřednictvím kontroly registru dlužníků a nebo třeba doložením příjmu. Avšak i ve druhém případě firmy přistupují k tomuto požadavku zásadně rozdílně. Někde vyžadují jen potvrzení o příjmech ze stálého zaměstnaneckého poměru a jinde dokážou akceptovat jakékoli pravidelné měsíční příjmy. Proto je půjčka bez registru snadno dostupná i lidem bez práce, matkám na mateřské, studentům, důchodcům, začínajícím podnikatelům. V těchto situacích stačí doložit příjmy třeba jen z krátkodobé brigády, výplatu podpory v nezaměstnanosti či sociálních dávek, důchodový výměr, mateřskou, atd. Malá půjčka bez registru nevyžaduje ručitele, a proto riziko takto poskytnutého úvěru je zpravidla vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Tu je však možno, je-li to nutné, za poplatek prodloužit. Zároveň je třeba podotknout, že každá žádost je posuzována individuálně s ohledem na konkrétní možnosti klienta.

Online půjčka v hotovosti nebo na účet

Rychlou nebankovní půjčku si sjednáte jen v prostředí internetu doslova za pár minut. Samotnou žádost podáte na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jednoduchý formulář, v něm uvedete jméno, příjmení, telefonní číslo a emailovou adresu. Žádost odešlete a o její zpracování se postará plně automatizovaný systém. Ten rozhodne o výsledku schvalovacího procesu. Je-li vám půjčka přiklepnuta, pak peníze okamžitě odchází na vámi zadaný bankovní účet a nebo jsou připraveny k vyzvednutí v hotovosti. Druhá alternativa obnáší vaši cestu na čerpací stanici nebo do trafiky, kde vám peníze vyplatí. Hotovost vám na základě elektronického kódu vydá obsluha platebního terminálu, která přitom nemá nejmenší tušení o tom, že vám dává peníze z půjčky. Vy zůstáváte v úplné anonymitě a tím pádem je diskrétnost stoprocentně zaručena. V obou případech můžete penězi volně disponovat ještě týž den, kdy o půjčku požádáte.

Půjčka bez kontroly registru dlužníků je bezúčelová a získané peněžní prostředky lze požít na cokoli. Bez problému s nimi zaplatíte složenky či jiné nečekané výdaje. Půjčka je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu, tudíž s mobilním telefonem a připojením k internetu je neustále s vámi.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.