Přijít najednou o práci a tím pádem i o jistý zdroj příjmů je po všech stránkách poměrně složitá situace sama na sobě. Pokud se ztrátou zaměstnání přijdou i nečekané výdaje, často nastává krize. Jsou-li všechny rezervy rodinného rozpočtu vyčerpány, nezbývá nic jiného, než si vypomoci půjčkou. Alespoň krátkodobě na překlenutí nejhoršího krizového období. Jenomže vzít si půjčku, když nemáte jak doložit svůj pravidelný příjem, není jen tak. U některých společností se rovnou setkáte s odmítavým postojem a jinde budou v tom lepším případě požadovat alespoň záruky splacení. Máte-li bezproblémovou finanční minulost a nejste zadluženi až po uši, není pro vás půjčka nedostupná. Půjčit si lze jakoukoli sumu, ovšem od její výše se bude odvíjet nejen doba splácení, ale i konkrétní podmínky poskytnutého úvěru.

Okamžitá půjčka pro nezaměstnané

Jste-li bez práce a tudíž počítáte doslova každou korunu, jste zejména pro bankovní společnosti z důvodu nedostatečného příjmu málo bonitním klientem. Určitá šance existuje pouze v případě, že vlastníte kreditní kartu a nebo máte povolený kontokorent k běžnému účtu. Pak vám banka povolí na jistou dobu jít do minusu. Přijít do banky jako nový klient, případně žádat o půjčku v řádu tisícikoruny je naprosto zbytečné. Žádná banka vám jen pár drobných nepůjčí, nicméně poskytnutí úvěru je zpravidla vázáno založením běžného účtu. Lépe uděláte, když si půjčku rovnou sjednáte v nebankovním sektoru.

Chci půjčku do 15 minut

Půjčka pro lidi bez příjmu

Nebankovní společnosti mají specifickou kategorii úvěrů, která je primárně určena pro nezaměstnané. Využít takové možnosti je více než na místě. I když nemáte příjem v dostatečné výši a úvěrová společnost si bude chtít ověřit vaši platební schopnost, je každá žádost o půjčku posuzována individuálně. Jinak se nahlíží na člověka, který je již spoustu let bez práce a nemá ani příležitostné brigády, a jinak na člověka, který přišel o práci teprve nedávno. To znamená, že i lidem práce může být poskytnuta rychlá půjčka.

Online půjčka vyplacená ihned

Každý nezaměstnaný se dennodenně potýká s financováním běžných výdajů a pravidelného chodu domácnosti. Z toho důvodu nezaměstnaní velmi často potřebují půjčit menší obnos, který má sloužit na nezbytné potřeby rodiny či zaplacení složenek. Takovou malou půjčku si jednoduše sjednáte v prostředí internetu od nebankovní společnosti, která vám peníze vyplatí skutečně do 15 minut buď na bankovní účet a nebo v hotovosti. Ve druhém případě si pro ně budete muset zajít do nejbližší trafiky a nebo zajet na benzinku. Avšak přístup k penězům je téměř okamžitý. Žádost podáte prostřednictvím krátkého online formuláře, který je následně ihned elektronicky zpracován a vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, půjčka je okamžitě vyplacena. Nikde není žádná časová prodleva, nemusíte skenovat žádné doklady ani nejsou vyžadovány záruky splacení.

Jak už bylo řečeno, poskytnutí úvěru se u nezaměstnaných posuzuje zcela individuálně a záleží na konkrétních okolnostech. Přestože nemůžete doložit výši příjmu ze zaměstnání, výrazným plusem je pro vás jakýkoli pravidelný příjem, i když je nízký. Doložit můžete například příjem z brigády, sociální dávky, důchod, počítá se mateřská, rodičovský příspěvek a jiné obdobné příjmy.

Vždy si půjčte jen tolik peněz, kolik nezbytně nutně potřebujete a nepřeceňujte své možnosti. Vzít si vysoký úvěr je více než lákavá nabídka, která však může mít pro vás do budoucna dalekosáhlé důsledky.

Přidejte komentář

You must be logged in to post a comment.